Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze galerie

Liczba zdjęć: 22
26 maja na stawach "Kasia" odbyły się kolejne zawody o mistrzostwo Naszego Koła. Dopisała pogoda i nastroje zawodników. Rybki współpracować nie chciały i tylko najlepszym udało się zapunktować.
Liczba zdjęć: 15
Liczba zdjęć: 47
28-04-2013 r. "spławikowcy" z Koła Mikołów spotkali się na pierwszych w tym sezonie zawodach, które rozegrane zostały na jeziorze paprocańskim. Pomimo niezbyt sprzyjającej aury, rybki współpracowały z całkiem nieźle. Na zakończenie dla najlepszych były puchary, a dla wszystkich pozostałych którzy wykazali się kunsztem łowieckim i złowili ryby czekały nagrody.
Liczba zdjęć: 22
W dniu 27-04-2013 r. miłośnicy metody spinningowej z naszego Koła stanęli do rywalizacji w wiosennych zawodach spinningowych.
Liczba zdjęć: 7
W kwietniu przeprowadziliśmy pierwsze zarybianie "Kasi" i "Skały" karpiem i po raz pierwszy do Naszych wód trafiły jazie. Miejmy nadzieję, że będą się u nas dobrze czuły szybko, rosły i staną się godnymi przeciwnikami w wędkarskich zmaganiach "spławikowców", "spinningistów" i "muszkarzy".
Liczba zdjęć: 24
W dniu 13-05-2012r. na jeziorze paprocańskim rozegrane zostały zawody o tytuł mistrzowski w "spławiku". Frekwencja jak na spławik raczej skromna, ale za to pogoda (po wczorajszym załamaniu) sprzyjała i rybki też współpracowały z zawodnikami. Imprezę cechowała bardzo przyjemna atmosfera sportowej rywalizacji. Wyniki od 1 kg do ponad 5 kg mówią chyba same za siebie, jednak najważniejsze jest, że wszyscy zawodnicy zostali sklasyfikowani. Zapraszam do króciutkiej, ale chyba zawierającej najważniejsze momenty imprezy, relacji zdjęciowej. Tadeusz Górny
Liczba zdjęć: 6
W dniu 06-05-2012r. w Brennej, ponownie spotkali się wielbiciele połowu na sztuczną muchę aby walczyć o tytuł Mistrza Koła Mikołów 2012r. Frekwencja nie była aż taka jak na otwarciu sezonu, na co pewnie główny wpływ miał kończący się właśnie długi majowy weekend. Walka jednak była nie mniej zacięta, jak się ostatecznie okazało duże znaczenie miało losowanie, chociaż efekty na sektorach były całkowicie odmienne od tego co wcześniej zakładaliśmy. Tadeusz Górny
Liczba zdjęć: 25
W niedzielę 15 kwietnia 2012r miłośnicy wędkarstwa muchowego z naszego koła spotkali się w Wiśle nad brzegami Wisły aby w koleżeńskiej atmosferze rywalizować w pierwszych tegorocznych zawodach muchowych. Pomimo początkowych nieprzewidzianych okoliczności byliśmy zmuszeni wprowadzić kilka zmian organizacyjnych, które jednak ostatecznie bardzo dobrze wpłynęły na całokształt imprezy. Poniżej kilka fotek z tego spotkania niestety wszyscy chcieli łowić, a nie robić zdjęcia, więc nie jest ich zbyt wiele. Rywalizacja była zacięta i wynik ważył się do ostatnich minut wędkowania.
Liczba zdjęć: 17
We wtorek 03-04-2012 r. kilkunastu członków Naszego Koła spotkało się na Kasi aby przygotować teren wokół stawów do sezonu wędkarskiego który chyba już nastał. Wszystkim którzy przybyli na spotkanie aby zebrać cudze śmieci i zrobić coś dla innych należą się WIELKIE BRAWA !!! Pomimo że grupa dzielnie pracowała zostało jeszcze bardzo dużo do zrobienia. Należy mieć nadzieję, że akcje takie będą się powtarzać, a grono ich uczestników będzie się rozrastać. Szczególne podziękowania należą się kolegom nie związanym z zarządem którzy dzielnie nas wsparli w działaniach. Wielkie uznanie dla gospodarza koła. Tak trzymaj Leszku i oby nie zabrakło Ci zapału.
Liczba zdjęć: 6

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin