W niedzielę 06.04.2014 r. mizernie rozpoczęliśmy spławikowy sezon wędkarski !

Aktualności | 2014-04-10 | Publikujący: Koło PZW Milejów

Zawody wędkarskie, "Rozpoczęcie sezonu spławikowego 2014 r.",zostały rozegrane na zalewie Majdan Zahorodyński i zostały zaliczone do punktacji Grand Prix naszego Koła. W wyjątkowo niesprzyjających warunkach atmosferycznych przystąpiło nam walczyć o pierwsze spławikowe puchary oraz o pierwsze spławikowe punkty GP. Mimo zapowiedzi synoptyków, słoneczna niedziela zamieniła nam się nagle na pochmurną, wietrzną i z przelotnymi opadami deszczu. Dokuczliwy zimny wiatr i wilgoć powietrza dały się we znaki, co niektórym lżej ubranym zawodnikom. Nagłe załamanie ...... więcej

27,6 kg łącznej wagi ryb, wyłowionych przez 16 zawodników podczas Podlodowego Pucharu Prezesa Koła na jeziorze Maśluchowskim !!! Co daje średnio aż 1725 gr na osobę !!!

Aktualności | 2014-02-23 | Publikujący: Koło PZW Milejów

Niedziela, 9 lutego 2014 r. , rozgrywamy kolejne podlodowe zawody wędkarskie zaliczane do punktacji Grand Prix Koła. Tym razem organizujemy je wraz z zaproszonymi Kolegami z Koła Opole Lubelskie. Koledzy przyjeżdżają w 6 osobowym składzie: Stańczak Piotr (Prezes Koła), Pawlicha Andrzej, Piłat Gienek, Zaborowski Łukasz, Kuś Tomasz oraz Flasiński Paweł, naszą ekipę reprezentuje 10 zawodników. Pogoda piękna, wymarzona do zimowego łowienia. Słonecznie, bezwietrznie i z temperaturą na lekkim plusie a przy tym doskonale żerujące ryby. Łowienie w takich warunkach to ...... więcej

DNI MILEJOWA 2013

Aktualności | 2013-08-20 | Publikujący: Koło PZW Milejów

W kat. do 12 lat 1 miejsce zajął Krzysztof Baryła, 2 miejsce Kuba Sowa, 3 miejsce Dorota Gutowska, w kat. 12 – 16 lat 1 miejsce zajął Dawid Dębiński, 2 miejsce Damian Olender, 3 miejsce Marcin Grabowski. Tak wyglądało podium w poszczególnych kat. wiekowych wędkarskich zawodów rzutowych piłeczką do tarczy Arenberga zorganizowanych w dniu 30 czerwca w ramach DNI MILEJOWA 2013. Na starcie w młodszej kategorii stanęło 21 a w starszej 17 uczestników. Wyniki zawodów i listę startową przedstawiamy w poniższym załączniku. Zawody zgromadziły ...... więcej

DZIEŃ DZIECKA NA KRZCZENIU

Aktualności | 2013-06-16 | Publikujący: Koło PZW Milejów

Tradycyjnie jak co roku, po raz kolejny odbyły się zawody spławikowe dla najmłodszych adeptów wędkarstwa z cyklu ,,Dzień Dziecka". W tym roku zawody te zorganizowaliśmy w dniu 2 czerwca razem z Zarządem Koła PZW Bogdanka. W naszym kalendarzu imprez zawody te zajmują szczególne miejsce. Biorąc pod uwagę zainteresowanie zawodami wędkarskimi coraz bardziej nabieramy pewności że nasza działalność jest zauważalna i co najważniejsze zawody te dają wiele satysfakcji młodym wędkarzom. Do zawodów przystąpiło 26 wędkarzy ( w tym 22 z terenu Gminy ...... więcej

SINNINGOWE GRAND PRIX OKRĘGU LUBELSKIEGO- JASZCZÓW 2013

Aktualności | 2013-06-03 | Publikujący: Koło PZW Milejów

W dniu 19 maja 2013 r. obiekt sportowo – rekreacyjny przy Zespole Szkół Nr 2 nad Wieprzem w Jaszczowie gościł czołówkę spinningistów Okręgu Lubelskiego. Zgodnie z okręgowym terminarzem imprez sportowych w tym dniu rozegrane zostały na rzece Wieprz (gm. Milejów, Trawniki) zawody spinningowe z cyklu Grand Prix Okręgu Lubelskiego. Organizatorem zawodów był Klub Spinningowo – Muchowy Polskiego Związku Wędkarskiego „FENIX - LUBLIN". Zawody zostały rozegrane w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej na żywej rybie. Do rywalizacji ...... więcej

Podlodowy Puchar Prezesa Koła nad jez. Czarne Sosnowickie.

Aktualności | 2013-02-21 | Publikujący: Koło PZW Milejów

20.01.2013 r. rozegraliśmy podlodowe zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Koła nad jeziorem Czarne k/ Sosnowicy. Na miejsce zawodów jechaliśmy z nadzieją, że uda nam się fajnie powędkować i połowić leszczy, które dawałyby zawodnikom dobrą wagę. Niestety tylko czterem z nas udało się osiągnąć jako taki wynik. Pozostali, mimo zapału,nie mogli namierzyć wygłodniałych ryb. Najlepszym zawodnikiem tego dnia został Kolega Krzysiek Jóźwiak, który z wynikiem 2670 gr zdeklasowach pozostałych wędkarzy. Na drugim miejscu, z wynikiem 1305 gr,uplasował ...... więcej

13.01.2013 r. na jeziorze Krzczeń rozegraliśmy podlodowe Mistrzostwa Koła.

Aktualności | 2013-01-14 | Publikujący: Koło PZW Milejów

Zwycięzcą zawodów został Kolega Jacek Tudruj z 2 punktami oraz z łączną wagą 1660 gr , na drugim miejscu uplasował się Kol. Robert Kasprzak z 7 punktami i wagą 970 gr, natomiast trzecie miejsce przypadło Kol. Karolowi Kucharskiemu, który także zdobył 7 punktów lecz niższą wagę łączną 945 gr. W czasie zawodów łowiona była głównie płotka oraz nieliczne okonie. Odczuć też się dało, że ryby rano zdecydowanie lepiej żerowały. Pełne wyniki zawodów w pliku do pobrania lub w zakładce: wyniki zawodów. Więcej zdjęć z ...... więcej

2012.05.19-20-Glinki k/Bełżca- Dwudniowy wyjazd na ryby na zaproszenie sympatycznego Kolegi Sławka

Aktualności | 2013-01-06 | Publikujący: Koło PZW Milejów

Mamy środek zimy. Tak wygląda maj... Aby do marca... Kilka fotek z super wypadu z przyjaciółmi na ryby. Wcale nie brały nic a nic. No cóż, nie to jest najważniejsze we wspólnym wędkowaniu. https://plus.google.com/photos/100506838550055107205/albums/5819880947074633857#photos/100506838550055107205/albums... więcej