Nocne gruntowe zawody wędkarskie

Aktualności | 2019-06-11 | Publikujący: Koło PZW Milejów

Zarząd koła informuje, że z soboty na niedzielę (15/16 czerwca) organizuje nocne gruntowe zawody wędkarskie na zb.Dratów, zbiórka o 16.00. Paweł L. Kapitan ds sportu... więcej

Puchar Prezesa 09.06.2019r.

Aktualności | 2019-06-10 | Publikujący: Koło PZW Milejów

W dniu 9 czerwca odbyły się zawody wędkarskie tzw. ”PucharPrezesa" na zbiorniku w Mełgwii. Do rywalizacji przystapiło 9 uczestników a suma wyłowionych ryb wynosiła ponad 115 kg. Pierwsze miejsce - kol. Robert Z. z wynikiem 32.830 pkt. Drugie miejsce - kol. Kamil P. z wynikiem 18.180 pkt. Trzecie miejsce - kol. Krzysztof J. z wynikiem 15.600 pkt.... więcej

Mistrzostwa Koła 12.05.2019r.

Aktualności | 2019-05-14 | Publikujący: Koło PZW Milejów

W dniu 12 maja br. na j. Krzczeń odbyły się "Mistrzostwa Koła", do rywalizacji przystapiło tylko 11 uczestników ale wynik całościowy był niesamowity. Wyłowiono ponad 115 kg ryb w ciągu 6 godzin. Pierwsze miejsce - kol. Kamil P. z wynikiem 8560 pkt. Drugie miejsce - kol. Jacek T. z wynikiem 7150 pkt. Trzecie miejsce - kol. Adrian J. z wyniekim 6290 pkt. Zawodnicy na podium oprócz pucharów otrzymali również, talony wędkarskie w sklepie "Antek" w Łęcznej. Paweł L. Kapitan ds sportu.... więcej

Życzenia Wielkanocne

Aktualności | 2019-04-20 | Publikujący: Koło PZW Milejów

Wesołego zajączka, co po stole bryka. Smacznościami wypełnionymi, Świątecznego koszyka. Smacznego jajka, mokrego dyngusa. Radości płynącej, ze Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Pogody ducha oraz niezapomnianych chwil, spędzonych przy wspólnym stole z najbliższą rodziną. Spokojnych Świąt Wielkanocnych życzy Zarząd Koła PZW Milejów. ... więcej

Letnie zawody czas zacząć

Aktualności | 2019-04-13 | Publikujący: Koło PZW Milejów

Zarząd Kołainformuje, że rozganizowałpierwsze letnie zawody wędarskie.Odbyły się 13 kwietnia (sobota) nad jez. Krzczeń.Do rywalizacji przystapiło 9 zawodników I miejce kol. Jacek T ( który zabrał talon wędkaski) II miejsce kol. Piotr J. (który też zabrał talon wędkarski) III miejsce kol. Karol K. ( puchar imienny otrzyma na następnych zawodach) Ps Piotrze masz dwa punktyprzewagi nad Jackiem(patrz tabelę grand prix 2019), nic do Was nie mam ale jako organizator zawodow jest miło patrzecć na rywalizację. ... więcej

Dzień wędkarza

Aktualności | 2019-03-19 | Publikujący: Koło PZW Milejów

Z okazji Dnia Wędkarza składamy Wam najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia i wielu radości w życiu codziennym. Niech nowy sezon przyniesie Wam spełnienie najskrytszych marzeń, dostarczy wielu wędkarskich przygód i wspaniałych okazów. Połamania kija w nowym sezonie i pamiętajmy jedno że dzień wędkarza nie można przełożyć tak jak sylwestra czy wygilii to są dni których sie nie przekłada bo w inny dniu to nie ma sensu. Aha pamiętajmy, że rozpoczęcie sezonu jest zaplanowane na 13 kwietnia (to jest sobota) na Krzczeniu.... więcej

Puchar Prezesa

Aktualności | 2019-02-13 | Publikujący: Koło PZW Milejów

PZW Milejów zorganizował zawody10 lutego na j. Czarne koło Sosnowicy, przyjechało 8 uczestników. I miejsce zajął kol. Karol II miejsce zajął kol. Janusz III miejsce zajął kol. Stanisław Zgodnie z uchwałą członków kołaprzygłosowaną na zebraniu rocznym uczestnicy będący na podium sami decydują czy chcą talon wędkarski czy imienny puchar otczymany na kolenjnych zawodach.... więcej

Mistrzostwa Koła

Aktualności | 2019-01-30 | Publikujący: Koło PZW Milejów

Wdniu 27 stycznia br. odbyły się podlodowe zawody wędkarskie o nazwie "Mistrzostwa Koła na j. Maśluchowskim. Do rywalizacji przystapiło 9 zawodników. 1. Miejsce kol. Piotr J. 2. Miejsce kol. Jacek T. 3. Miejsce kol. Stanisław M. Więdzej wyników i zdjęcia w odpowiednich zakładkach.... więcej

Zebranie PZW Milejów

Aktualności | 2018-12-16 | Publikujący: Koło PZW Milejów

W dniu 09 grudnia br.w Gminnym Ośrodku Kultury w Milejowie odbyło sięzebranie członków Koła PZW Milejów. Po przeczytaniu sprawozdań z działalności Koła zostały wręczone puchary za najlepsze wyniki w punktacji Grand Prix 2018r. III miejsce z wynikiem 42 pkt. zajął kol. Piotr J. II miejsce z wynikiem 44 pkt. Wicemistrzem został kol. Janusz na I miejscu niepokonanym Mistrzem PZW Milejów został kol. Jacek. Na zebraniu m.in została przegłosowana uchwała w której zawodnicy, którzy stają na podium mają wybór czy chcą dostać talon ...... więcej

Zakończenie sezonu

Aktualności | 2018-10-20 | Publikujący: Koło PZW Milejów

W dniu 14 października odbyły się ostatnie letnie zawody pod nazwą "Zakończenie sezonu" nad zb. Żółkiewka. Do rywalizacji przystapiło 9 zawodników. PIERWSZE MIEJSCE - kol. Jacek T. z wynikiem 7520 pkt. DRUGIE MIEJSCE - kol. Piotr J. z wynikiem 6560 pkt. TRZECIE MIEJSCE - kol. Janusz P. z wynikiem 5750 pkt.... więcej