Mistrzostwa Koła PZW Milejów 14.06.2020 zb. Żółkiewka

Aktualności | 2020-06-15 | Publikujący: Koło PZW Milejów

W dniu 14 czerwca br. na zb. Żółkiewka zostały rozegrane pierwsze w tym roku zawody wędkarskie pod nazwą "Mistrzostwa Koła PZW Milejów". Do rywalizacji przystapiło 10 seniorów i 1 kadet. (Brajan K.). Zawody odbyły się dwuturowe ze zmianą miejsc, spławikowe na jedną wędkę, jak przystało na takie zawody. Na PIERWSZYM MIEJSCU stanął kol. Kamil P. z wynikiem 9710 pkt. Na DRUGIM MIEJSCU był kol. Jacek T. w wynikiem 7400 pkt. i na TRZECIM MIEJSCU dołączył kol. Mariusz Ż. z wynikiem 5950 pkt. Całkiem dobrze poszło kadetowi z wynikiem 1180 pkt., ...... więcej

Życzenia Wielkanocne

Aktualności | 2020-04-11 | Publikujący: Koło PZW Milejów

W tym trudnym dla wszystkich czasie, bez spotkań rodzinnych, w bardzo ograniczonym gronie, mimo wszystko życzy Wam zdrowych i spokojnych Świąt Wielķanocnych, smacznego jajka, mokrego tym razem domowego dyngusa i odrobiny oddechu od wszystkiego co się w tej chwili dzieje u nas i na świecie. Życzy Zarząd Koła PZW Milejów... więcej

Dzień wędkarza

Aktualności | 2020-03-19 | Publikujący: Koło PZW Milejów

Witam, skoro żeśmy już powędkowali pod lodem to może teraz rozpocząć sezon letni :) :) :) A tak na poważnie, to coś nam ten rok nie sprzyja. Najpierw brak lodu uniemożliwiło nam wędkowanie pod lodem a teraz ten koronawirus i lęk przed zarażeniem. Ale kiedy nie rozpocząć sezon letni jak nie w dzień wędkarza. Pogoda piękna tylko czas znaleźć. Mieć dużo czasu na ryby, pięknej pogody, miłe towarzystwo no i tych wymarzonych ryb tego sobie i Wam życzę. Ja już korzystam z kwarantanny a Wy ?:):):) Z takiej kwarantanny to by chyba każdy wędkarz ...... więcej

Szczęśliwego Nowego 2020 roku

Aktualności | 2019-12-31 | Publikujący: Koło PZW Milejów

Drodzy wędkarze... Zarząd Koła życzy Wam szmpańskiej sylwestrowej zabawy oraz szczęśliwego i wspaniałego 2020 roku.... więcej

Życzenia Świąteczne

Aktualności | 2019-12-24 | Publikujący: Koło PZW Milejów

W ten szczególny Dzień Zarząd Koła PZW Milejów życzy Wam wszystkiego dobrego, szczęścia, miłości i dostatku, sukcesów nie tylko w wędkarstwie ale i przede wszystkim w życiu osobistej. Spędźcie te dni świąteczne w dobrej atmosferze, otoczeni ludźmi, których kochacie, poświęćcie też chwilę zadumy tym, których przy wigilijnym stole zabrakło. ... więcej

WALNE ZGROMADZENIE ZA 2019 ROK

Aktualności | 2019-11-05 | Publikujący: Koło PZW Milejów

Zarząd Koła PZW Milejów informuje, że 10 listopada br. Okręg Lubelski zaplanował nam Walne zebranie członków koła. Zebranie będzie (jak co roku) w Domu Kultury w Milejowie (wejście z tyłu budynku), pierwsza tura 10.00, druga tura 10.30. ... więcej

Pięciokrotny Mistrz Grand Prix

Aktualności | 2019-10-22 | Publikujący: Koło PZW Milejów

Kwalifikacja Grand Prix 2019r. Mistrzem Grand Prix z wynikiem52 pkt. został kol. Jacek T. V-ce Mistrzem z wynikiem49 pkt. został kol. Stanisław M. na trzecim miejscu z wynikiem44 pkt. został kol. Janusz P. Serdeczne gratulacje dla zawodników na podium przesyła Zarząd Koła PZW Milejów.... więcej

Zakończenie zawodów wędkarskich w Mełgwii 06.10.2019

Aktualności | 2019-10-21 | Publikujący: Koło PZW Milejów

Zarząd Koła informuje, że 06 października zorgamirował zakończenie sezonu w Mełgwii. Metoda była dowolna na dwie wędki. Do zawodów przystapiło 8 zawodników. I miejsce - kol. Jacek T. z wynikiem 17900 pkt. II miejsce kol. Stanisław M. z wynikiem 12500 pkt. III miejsce kol. Robert Z. z wynikiem 10220 pkt. ... więcej

Nocne gruntowe zawody wędkarskie 15/16 czerwca br

Aktualności | 2019-07-09 | Publikujący: Koło PZW Milejów

W dniu (15/16 czerwca) na zb.Dratów Zarząd Koła zorganizował nocne zawody wędkarskie. Do rywalizacji przystapiło 10 zawodników. I miejsce - kol. Jacek T. 24280 pkt. II miejsce - kol. Kamil P. 16500 pkt. III miejsce - kol. Krzysztof J. 11870 pkt. Paweł L. Kapitan ds sportu... więcej

Zebranie PZW Milejów

Aktualności | 2018-12-16 | Publikujący: Koło PZW Milejów

W dniu 09 grudnia br.w Gminnym Ośrodku Kultury w Milejowie odbyło sięzebranie członków Koła PZW Milejów. Po przeczytaniu sprawozdań z działalności Koła zostały wręczone puchary za najlepsze wyniki w punktacji Grand Prix 2018r. III miejsce z wynikiem 42 pkt. zajął kol. Piotr J. II miejsce z wynikiem 44 pkt. Wicemistrzem został kol. Janusz na I miejscu niepokonanym Mistrzem PZW Milejów został kol. Jacek. Na zebraniu m.in została przegłosowana uchwała w której zawodnicy, którzy stają na podium mają wybór czy chcą dostać talon ...... więcej

Ktore z jezior na Pojezierzu Łęczyńskim jest najaktrakcyjniejsze pod względem wędkarskim