Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Informacja

Aktualności | 2020-04-05 | Publikujący: Koło PZW nr 10 Milicz

INFORMACJA

Kol.wędkarze wyjazd na ryby nie jest elementarnym tematem na zaspokojenie potrzeb życiowych dostosowanie sie do obowiązujących przepisów na wyjście z domu po zakupy do lekarza lub apteki i do pracy. Wyjazd na ryby jest ewidentnym naruszeniem wprowadzeniem zakazów.

W dniu dzisiejszym policja sprawe zakończyła na ostrzeżeniach,ale nastepnym razem może skończyć się mandatem w wysokości 500zł.

Więc apeluje do pozostania w domu i nie narażania siebie i najbliższej rodziny na zagrożenie które na nas czycha, nie zdajemy sobie sprawy z zakażenia się koronawirusem.

POZOSTANCIE W DOMU SPOTKAMY SIĘ NAD WODĄ W LEPSZYM CZASIE.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • stefan1795 Data dodania: 9 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

  A kiedy te czasy nadejdą że tak się zapytam. Człowiek zapierdziela cały tydzień w robocie a jak chce się wyciszyć nad wodą i mile spędzić czas na wędkowaniu to przyjdzie ci pan władza i mandat wlepi. Gdzie są nasze prawa w tym momencie. Na wybory mamy iść gdzie jest setki osób a na ryby gdzie jesteś sam to już zabronione!!!!!!!!!!

 • norbertgrzegrzolkagmailcom Data dodania: 9 miesięcy temu Oceń: 1 + / -

  ??? Niech wprowadza stan nadzywaczajny. I wtedy mogą się czepiać a nie jest wprowadzony więc..... O co chodzi. To niezgodne z konstytucją..........

 • Garmier Krzysztof Data dodania: 9 miesięcy temu Oceń: 4 + / -

  To jest śmieszne właśnie. W robocie jest nas 100 osób na zmianie każdy ma z sobą kontakt na stołówce tak samo. A ja nie mogę sam jechać na ryby bo się kuźwa zarazę. Co to za kretyni nami rządzą to ja nie wiem. No i właśnie do kogo mam się zgłosić po zwrot kasy za kartę. Kupiłem w styczniu. Byłem tylko 3 razy w tym roku. Teraz jest ładna pogoda i nawet nie można wyskoczyć bo chore przepisy siedzenia w domu które są niezgodne z konstytucją. Do kogo zwrócić się po kasę?!

 • muflonpl Data dodania: 9 miesięcy temu Oceń: 5 + / -

  Totalna bzdura, w pracy brygada 10 osobowa razem sie przebieramy razem siedzimy na stołówce i razem pracujemy a 15 ja nie mogę sam jechac na ryby w trosce o to ze się zarażę. Smieszni jestescie

 • Mruk Mirosław Data dodania: 9 miesięcy temu Oceń: 1 + / -

  miras89

  Witam, to ja z takim pytaniem kto zwróci mi chociaż połowę kosztów związanych z opłaceniem karty wędkarskiej. Tzn mam nadzieję że te obostrzenia związane z "pandemią" w końcu się skończą ale jeżeli rząd wprowadzi kolejne to będziemy mieli zakaz wyjść do 11 maja jak nie dłużej i już prawie połowa roku. Także składam następujące pytanie do kogo będę miał lub mieli ponieważ myślę że jest więcej taki jak ja, o zwrot kosztów opłacenia karty wędkarskiej. Pozdrawiam Mirosław.