Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów zobacz archiwum

P R O T O K Ó Ł z Zawodów Gruntowych "FEEDER" "Zakończenie Sezonu" zorganizowanych przez Koło Nr 80 Milmet rozegranych w dniu 17.10.2020r.na zb.Borki. w miejscowości Katowice.

L.p. Koło, Klub P.Z.W. Nazwisko i Imię Status zawodnika Numer stanow. Punktów [gram] Punkty karne Zajęte miejsce 1 Koło Nr 80 Milmet Pacześ Wiesław I 3 1 485 1 2 Koło Nr 80 Milmet Dytkowski Krzysztof I 1 1 095 2 3 Koło Nr 80 Milmet Szotka Wojciech I 9 845 3 4 Koło Nr 80 Milmet Raczkowski Roman I 10 625 4 5 Koło Nr 80 Milmet Hnatowski Władysław I 20 525 5 6 Koło Nr 80 Milmet Kobusiński Piotr I 7 435 6 7 Koło Nr 80 Milmet Spałek Janusz I 17 385 7 8 Koło Nr 80 Milmet Kwintal Krzysztof I 4 370 8 9 Koło Nr 80 Milmet Piorun ...... więcej

P R O T O K Ó Łz Zawodów Spławikowych "Zakończenie Sezonu 2020" zorganizowanych przez koło Nr 80 Milmet rozegranych w dniu 10 października 2020r na Zb Borki . w miejscowości Katowice

http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/1933/wiadomosci/212199/pliki/zakonczenie_sezonu_2020.pdf 1 Koło Nr 80 Milmet Dytkowski Krzysztof 4 370 g 1- miejsce 2 Koło Nr 80 Milmet Kwiecień Krzysztof 3 520 g 2 - miejsce 3 Koło Nr 80 Milmet Spałek Janusz 3 320 g 3- miejsce 4 Koło Nr 80 Milmet Brąclik Ryszard 3 110 g 4 - miejsce 5 Koło Nr 80 Milmet Sromek Władysław 2 325 g 5- miejsce 6 Koło Nr 80 Milmet Jeziorski Roman 1 910 g 6- miejsce z Zawodów Spławikowych "Zakończenie Sezonu 2020" zorganizowanych przez koło Nr 80 Milmet rozegranych w dniu 10 października 2020r na Zb Borki ...... więcej

Wyniki Zawodów Metotą Dowolną o Puchar "KARAŚ 2020 " zorganizowanych przez Koło Nr 80 Milmet.rozegranych w dniu 19.września 2020r. na zb.. Osiek w miejscowości Osiek.

W dniu 19 września rozegrano zawody Metotą Dowolną o Puchar "KARAŚ 2020 " zorganizowanych przez Koło Nr 80 Milmet w miejscowości Osiek 1. Miejsce I-Kobusiński Piotr z wynikiem 12 580 2. Miejsce II- Szotka Eugieniusz z wynikiem 10 820 3. Miejsce III- Kwiecień Krzysztof z wynikiem 10 350 ... więcej

Wyniki z Zawodów Spławikowych o "Mistrzostwo Koła" zorganizowanych przez Koło Nr 80 Milmet. rozegranych w dniu 4/5.lipca 2020r na zb.Hubertus I w miejscowości Katowice.

http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/1933/wiadomosci/208216/pliki/splawikowe_mistrz_kola_80_milmetxls.pdf http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/1933/wiadomosci/208216/pliki/splawikowe_mistrz_kola_80_milmetxls.pdf http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/1933/wiadomosci/208216/pliki/splawikowe_mistrz_kola_80_milmetxls.pdf... więcej

Protokół klasyfikacji indywidualnej Zawodów Grundowych (FEDEER o "Mistrzostwo Koła nr 80 Milmet" zorganizowanych przez Koło Nr 80. rozegranych w dniu 21.06.2020 na Zb.Borki . w miejscowości Katowice

Protokół klasyfikacji indywidualnej Zawodów Grundowych (FEDEER o "Mistrzostwo Koła nr 80 Milmet" zorganizowanych przez Koło Nr 80. rozegranych w dniu 21.06.2020 na Zb.Borki . w miejscowości Katowice... więcej

GRAND PRIX KOŁA Nr. 80 MILMET - TIMKEN w 2019 roku w wędkarstwie muchowym - zawody na żywej rybie

L.p. Otwarcie Sezonu Puch.Przemszy Nazwisko i Imię Najdłuższ a ryba [cm} Punktów Miejsce w sektorze Najdłuższ a ryba [cm} Punktów Miejsce w sektorze 1 Padacz Łukasz 33 760 1 31,5 740 2,0 2 Bielecki Jarosław 0 3 0 5,0 3 Pielka Ryszard 0 3 0 5,0 5 Chmura Krzysztof 0 3 34,0 2 300 1,0 4 Malicki Damian 30,3 720 2 0 5,0 Mistrzostwa Puchar Skawy II tura Najdłuższ a ryba [cm} Punktów Miejsce w sektorze Najdłuższ a ryba [cm} Punktów Miejsce w sektorze 1 Padacz Łukasz 40,5 7 ...... więcej

Klasyfikacja GPx w dyscyplinie Gruntowej na rok 2019.

Klasyfikacja GPx w dyscyplinie Gruntowej na rok 2019. Lp Imie Nazwisko Otwarcie Sezonu Puchar Lata Razem Waga Suma Pkt Zajęte Miejsce Waga Miejsce Waga Miejsce 1 Pacześ Wiesław 1095 1 380 5 1475 6 1 2 Makuła Stanisław 580 4 780 2 1360 6 2 3 Sromek Władysław 585 3 745 3 1330 6 3 4 Piorun Aleksander 70 7 915 1 985 8 4 5 Karwacki Piotr 515 5 490 4 1005 9 5 6 Niedźwiedź Szymon 635 2 0 10 635 12 6 7 Kapuściński Eugeniusz 0 9 350 6 350 15 7 8 Piorun Zbigniew 0 9 280 7 280 16 8 9 Podsiało Monika 195 6 0 10 195 16 9 10 Prokop ...... więcej

Podlodowe Indywidualne Mistrzostwa Koła Nr 80 Milmet - Timken

Podlodowe Indywidualne Mistrzostwa Koła Nr 80 Milmet - Timken Rozegranych w dniach 26/27.01.12019 r. Na zbiorniku Borki LP Kolo Imię Nazwisko I tura II tura Wyniki Zwodów Stanow isko Waga Miejsce Stanowis ko Waga Miejsce Waga razem Punkty Sekt. Zajęte Miejsce 1 80 SROMEK Władysław 9 1560 1 2 865 3 2425 4 1 2 80 JEZIORSKI Roman 5 670 3 8 1285 2 1955 5 2 3 80 OLSZEWSKI Janusz 7 910 2 7 630 4 1540 6 3 4 80 RAKOWSKI Jan 6 175 6 6 1530 1 1705 7 4 5 80 PACZEŚ Wiesław 8 585 4 9 410 5 995 9 5 6 80 PIORUN ...... więcej

Z zawodów spławikowych o Mistrzostwo Koło Nr80 Milmet Timken

Protokół klasyfikacji indywidualnej Z zawodów spławikowych o Mistrzostwo Koło Nr80 Milmet Timken kadegorii Kobiet Rozegranych w dniou 18/19. 05.2019r Nazb. Borki - Hubertus I I tura II tura RAZEM L.p. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię stano- Punktów Zajęte stano- Punktów Zajęte Punktów Zajęte Zajęte wisko (gram) miejsce wisko (gram) miejsce (gram) miejsca miejsce 1 Koło Nr 80 Milmet Podsiadło Monika 3 2 065 1,0 2 545 1,0 2 610 2,0 1 Protokół klasyfikacji ...... więcej