Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Sponsorowanie pracy z młodzieżą PZW w 2018

Sponsoring w zakresie produkcji przez PZW filmu szkoleniowego dla potrzeb szkółek wędkarskich dzieci i młodzieży prowadzonych w okręgach Polskiego Związku Wędkarskiego:

 

- Firma INFO-CENTRUM KONSULTING Sp. z o.o. (dystrybutor i właściciel marki PISCARI)

 

piscari.jpg

Jesteśmy producentem zanęt wędkarskich i komponentów zanętowych marki PISCARI. Historia: Spółka INFO-CENTRUM KONSULTING powstała w 2010 roku. Główną działalnością jest doradztwo prawno-podatkowe. Spółka prowadzi w Lublinie Kancelarie Prawno-Podatkową. W marcu 2013 roku rozpoczęliśmy produkcję zanęt wędkarskich i komponentów zanętowych.

A było to efektem wieloletniej pasji wędkarskiej udziałowców, zarządu spółki oraz pracowników. Pomimo szerokiej gamy zanęt i komponentów, doświadczaliśmy wielu braków. Robiąc własne mieszanki i komponenty osiągaliśmy lepsze efekty, a skala naszych sekretnych składników była co raz większa. Powiększaliśmy skale, aż połączone wiedza, pasja oraz doświadczenie dały efekt w postaci produktów pod nazwą PISCARI. I dziś z nasze zanęty i komponenty podbijają swoją skutecznością serca wędkarzy i gusta ryb.

 

 

- Hurtownia Artykułów Wędkarskich GOMAR w Wołominie

 

gomar.jpg

 

Firma zajmuje się sprzedażą hurtową żywych przynęt wędkarskich na terenie Polski i całej Unii Europejskiej.

Działamy od 1995 roku i od samego początku postawiliśmy na dynamiczny rozwój. W krótkim okresie staliśmy się liderem na rynku żywych przynęt wędkarskich, przez cały czas systematycznie zwiększamy sprzedaż i zdobywamy stałych klientów.

 

- Firma ABRAMIS Sp. z o.o. (dystrybutor i właściciel marki MIKADO)

 

logomikado1_s.jpg

 

Firma Abramis rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku i jest producentem, dystrybutorem i importerem sprzętu i akcesoriów wędkarskich sygnowanych znakiem „Mikado”. Wędki, kołowrotki i akcesoria spod znaku „Mikado” bardzo szybko zasłynęły ze swojej skuteczności i niezawodności stając się wyznacznikiem jakości dla wędkarzy z wielu krajów. Główne rynki eksportowe to większość krajów Europy oraz USA.

 

- VANIS Sp. z o.o. (właściciel firmy imprezywedkarskie.pl)

 

logo_wedkarskie.jpg

 

Imprezywedkarskie.pl to portal, ktory jest źródłem informacji dla tych, którzy kochają wędkować i szukają szybkiej a zarazem rzetelnej informacji o najbliższych zawodach wędkarskich w całej Polsce. Portal jest dostępny dla każdego. Nie ważne czy jesteś organizatorem zawodów czy nie. Jeśli masz zamiar brać udział w
zawodach lub już w nich uczestniczyłeś możesz zalogować się na naszej stronie i podzielić się z nami zdjęciami, wynikami lub po prostu informacją o zawodach -⁠ tym sposobem tworzysz wspólnie z nami miejsce dla każdego wędkarza który chce wybrać się na zawody a nie wie gdzie takowe się odbywają w najbliższym czasie.

 

PPHU MatchPRO

 

matchpro2018.jpg

 

Firma Matchpro działa prężnie na rynku wędkarskim od 2007 roku. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną akcesoriów wędkarskich własnej marki oraz jesteśmy oficjalnym dystrybutorem najlepszych światowych marek branży wędkarskiej (Milo, Drennan, ESP, BaitTECH, Stonfo, Cralusso). Od 2016 roku produkujemy zanęty, dodatki i aromaty wędkarskie. Swoją ofertę opieramy na wieloletnich doświadczeniach wędkarskich, zdobytych na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych.

 

FIRMA LOTOS-KUNÓW

 Sponsor dla działań Rady Młodzieży przy Zarządzie Głównym PZW. Firma zaopatrzy w gliny oraz ziemie wędkarskie, tegoroczne obozy wędkarskie organizowane przez Radę d/s Młodzieży przy ZG PZW, oraz  letnie spartakiady w sportach wędkarskich.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasza sonda

Kto zainteresował Cię wędkowaniem?
Możesz dodać komentarz.
rodzice
rodzina (dziadek,wujek,kuzyn)
kolega/koleżanka
nauczyciel
znajomy wędkarz
sam (telewizja,internet,prasa)
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin