Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Polscy kadeci na Mistrzostwach Świata w Serbii na podium

Aktualności | 2015-08-19 | Publikujący: Główny Kapitanat Sportowy

W dniach 3-8 sierpnia 2015 roku odbyły się w miejscowości Smederevo w Serbii Mistrzostwa Świata kadetów (U14), juniorów (U18) i młodzieżowców (U23) w dyscyplinie wędkarstwa spławikowego.

 

Reprezentacja Polski kadetów (U14) zajęła III miejsce, reprezentacja Polski juniorów (U18) zaraz przy podium IV miejsce, a reprezentacja młodzieżowców U23 zajęła XIV miejsce.

 

Wyjazd na Mistrzostwa świata juniorów (U18) i młodzieżowców (U23) możliwy był dzięki poświęceniu sympatyków wędkarstwa, wsparciu finansowemu i rzeczowemu przez Polski Związek Wędkarski i sponsorów.

 

Wyjazd na Mistrzostwa świata juniorów (U18) i młodzieżowców (U23) objęty był ponadto wsparciem finansowym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach „Programu wspierania sportów nieolimpijskich poprzez dofinansowanie przygotowania zawodników do udziału we współzawodnictwie międzynarodowym 2015”

 

Wielkie BRAWA  i  GRATULACJE dla reprezentacji Polski za waleczną postawę, i podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się realizacji zadania !!!

 

Zespół Sportu i Młodzieży Biura ZG PZW

 

Polscy kadeci na Mistrzostwach Świata w Serbii na podium

Reprezentacja Polski w kategorii kadet U-14 na Mistrzostwach Świata w dyscyplinie spławikowej w Serbii 3-8.08.2015 zajęła III miejsce .

Juniorzy U-18 zaraz przy podium IV, a kategoria U -23 XIV.

Wielkie BRAWA  i  GRATULACJE !!!

 

Wyniki w załącznikach.

 

RELACJA ZE SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW ŚWIATA U -18 SERBIA SMEDEREVO 2015

Aktualności | 2015-08-18 | Publikujący: Okręg PZW w Tarnowie

„ O WŁOS OD MEDALU” W dniach 3-8 sierpnia w Serbii w Smederevie na kanale Żeleznicara odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Świata U-14 , U-18, U-23 , w kategorii U-18 Polskę reprezentowali Jakub Derlaga , Marcin Kurzepa , Marcin Wacha , Michał Kaj , Patryk Miszczyk . Kanał Żeleznicara to dość wąski 30-35 metrowy kanał , dość mocno zarośnięty o głębokości 2-3 metry. Ryby jakie można było odławiać to ukleje, płotki , krąpiki, nieliczne karasie i leszczyki oraz kilkukilogramowe karpie . Po treningach okazało się że uklejki są ale w dobrym tempie można ...... więcej

 

Brązowi Medaliści Mistrzostw Świata kat. U-14, SERBIA 3-8.08.2015r

Brązowi Medaliści Mistrzostw Świata kat. U-14, SERBIA 3-8.08.2015r... więcej

Załączniki

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Forum - ostatnio dodane wątki

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasza sonda

Kto zainteresował Cię wędkowaniem?
Możesz dodać komentarz.
rodzice
rodzina (dziadek,wujek,kuzyn)
kolega/koleżanka
nauczyciel
znajomy wędkarz
sam (telewizja,internet,prasa)
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin