Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Konferencja Rady ds. Młodzieży w Spale - 2015

Aktualności | 2015-12-04 | Publikujący: Młodzież PZW

W dn. 27-29 listopada 2015 r., w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale, odbyło się coroczne spotkanie działaczy pracujących z młodzieżą w Okręgach, z Radą ds. Młodzieży ZG PZW. Celem Konferencji było podsumowanie działalności na rzecz młodzieży w 2015 roku.

Konferencję otworzyli: Wiceprezes Zarządu Głównego PZW kol. Mirosław Iwański oraz Przewodniczący Rady ds. Młodzieży ZG PZW kol. Wiesław Miś. Podczas spotkania m.in. oceniono i podsumowano wyniki 3 Ogólnopolskich Olimpiad Młodzieży w Sportach Wędkarskich. Podsumowano organizację i przebieg Centralnego Młodzieżowego Obozu Wędkarskiego PZW „Berdo 2015” oraz konkursu na najciekawszą imprezę skierowaną do najmłodszych wędkarzy, zorganizowaną w roku ubiegłym w jednostkach terenowych PZW. Uczestnicy konferencji zaznajomili się z wnioskami ze spotkań strefowych oraz zapoznali się z projektem kalendarza centralnych imprez młodzieżowych na rok 2016. Przewodniczący Rady kol. Wiesław Miś przedstawił wyniki przeprowadzonej ewaluacji pracy z młodzieżą, za miniony okres sprawozdawczy, której wyniki spotkały się ze zdecydowaną akceptacją
 i poparciem uczestników konferencji.

Podczas narady omówiono także bieżące problemy. Najwięcej emocji wzbudził temat finansowania pracy z młodzieżą oraz pozyskiwania środków na ten cel. Uczestnicy spotkania obejrzeli także prezentację multimedialną, dotyczącą organizacji i zasad wypoczynku dzieci
i młodzieży nad wodą, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami oraz zapoznali się z przykładami dobrych praktyk w działalności młodzieżowej.

Organizatorzy centralnych imprez młodzieżowych, z rąk Wiceprezesa ZG PZW Kol. Iwańskiego, otrzymali podziękowania za włożony wysiłek w organizację zawodów.

W spotkaniu udział wzięło 82 uczestników z 34 Okręgów Polskiego Związku Wędkarskiego.

 

Fot. R.Łysiak, R.Diuk

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasza sonda

Kto zainteresował Cię wędkowaniem?
Możesz dodać komentarz.
rodzice
rodzina (dziadek,wujek,kuzyn)
kolega/koleżanka
nauczyciel
znajomy wędkarz
sam (telewizja,internet,prasa)
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin