Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Okręg w Szczecinie inwestuje w młodzież

Aktualności | 2016-02-15 | Publikujący: Młodzież PZW

                   Z wielką satysfakcją pragniemy donieść, że kolejny Okręg PZW, tym razem w Szczecinie, rozpoczyna nowy usystematyzowany etap pracy z młodzieżą. Pierwszym jego elementem, zrealizowanym w ostatni weekend(5-7 luty br.), był kurs dla instruktorów szkolenia młodzieży wędkarskiej przeprowadzony w Dolicach k/Pyrzyc. Wzięło w nim udział 22 kandydatów na instruktorów, którzy otrzymali potężny zastrzyk wiedzy teoretycznej jak i praktycznej, niezbędnej do efektywnej pracy szkoleniowej w środowisku dzieci i młodzieży.

                  Szkolenie przeprowadziła grupa instruktorów, pod kierownictwem Przewodniczącego Rady ds. Młodzieży- kol. Wiesława Misia, w składzie kol./kol. Andrzej Ulanowski i Antoni Rogulski. Ciekawym dopełnieniem kursu był pokaz wędkarstwa rzutowego przeprowadzony przez kolegów Ulanowskiego i Rogulskiego.

                 W przeddzień kursu dokonano także wizytacji miejsca rozegrania kolejnej, planowanej na II dekadę sierpnia Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Wędkarskich w Pyrzycach. W obecności Prezesa Zarządu Okręgu w Szczecinie- kol. Grzegorza Rogalewicza odbyło się także spotkanie inauguracyjne Komitetu Organizacyjnego Olimpiady w Pyrzycach, w trakcie którego Przewodniczący Rady ds. Młodzieży Wiesław Miś szczegółowo omówił sposób przeprowadzenia imprezy, podkreślając jednocześnie walory bazy, na której zostanie rozegrana pyrzycka Olimpiada. Organizacyjnie kurs przygotował Przewodniczący tutejszej Rady ds. Młodzieży kol. Adam Kalinowski.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Forum - ostatnio dodane wątki

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasza sonda

Kto zainteresował Cię wędkowaniem?
Możesz dodać komentarz.
rodzice
rodzina (dziadek,wujek,kuzyn)
kolega/koleżanka
nauczyciel
znajomy wędkarz
sam (telewizja,internet,prasa)
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin