Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Konferencja oraz narada poświęcona zagadnieniom funkcjonowania sportu wędkarskiego w Polskim Związku Wędkarskim - Spała 2016

Aktualności | 2016-04-21 | Publikujący: Główny Kapitanat Sportowy

W dniach 18-19 kwietnia bieżącego roku w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyła się coroczna Konferencja połączona z naradą poświęconą zagadnieniom funkcjonowania sportu wędkarskiego w Polskim Związku Wędkarskim. Uczestniczyli w niej przedstawiciele Okręgów PZW zajmujący się sportem oraz członkowie Głównego Kapitanatu Sportowego ZG PZW, a także członkowie ZG PZW w osobach: Wiceprezes ds. Sportu i Młodzieży Kol. Mirosław Iwański, Przewodniczący Komisji ds. Mediów i Promocji PZW Kol. Dariusz Dziemianowicz oraz Dyrektor Biura ZG PZW ds. Finansowych Pani Joanna Ozimek.

 

Na Konferencję przybył „prosto z Kongresu CIPS” Prezes Zarządu Głównego PZW Kol. Dionizy Ziemiecki, który podzielił się ze zgromadzonymi najświeższymi informacjami z Kongresu CIPS, który zakończył się w dniu 16 kwietnia bieżącego roku. Przedstawił zadania i cele na najbliższą przyszłość oraz nakreślił oczekiwania PZW dotyczące reprezentacji w organach CIPS / FIPS.

 

W związku z wieloma zapytaniami dotyczącymi spraw finansowych przy organizacji zawodów wędkarskich i związanego z tym podatku VAT przybyła na spotkanie Dyrektor ds. Finansowych ZG PZW Pani Joanna Ozimek. Odpowiadała na stawiane pytania i wyjaśniła wiele spraw z tym związanych podając do wiadomości zebranych odnośne przepisy prawa finansowego.

 

Na spotkaniu omówiono:

  1. zawody krajowe i międzynarodowe rozegrane w sezonie 2015 oraz dokonano ich oceny.
  2. zmiany w Zasadach Organizacji Sportu Wędkarskiego wprowadzone w styczniu 2016 roku.
  3. finansowanie sportu wędkarskiego w Okręgach PZW.
  4. weryfikację sędziów wędkarskich oraz sprawozdań Okręgowych Kolegiów Sędziowskich dotyczących prowadzenia ewidencji sędziów dyscyplin wędkarskich i dyscypliny rzutowej.

 

Omówiono również zasady bezpieczeństwa zachowań nad wodą oraz dokonano prezentacji programów komputerowych do obliczania wyników zawodów i prowadzenia klasyfikacji Grand Prix Polski.

 

W czasie wolnym, dla zainteresowanych osób, odbyły się dodatkowe zajęcia dotyczące działania, obsługi i zastosowania wyżej wymienionych programów komputerowych.

 

Konferencja przebiegała w przyjacielskiej atmosferze, wypracowano wiele wniosków, a w kuluarach wymieniono uwagi i doświadczenia.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasza sonda

Kto zainteresował Cię wędkowaniem?
Możesz dodać komentarz.
rodzice
rodzina (dziadek,wujek,kuzyn)
kolega/koleżanka
nauczyciel
znajomy wędkarz
sam (telewizja,internet,prasa)
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin