Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Młodzieżowe zawody w Białobrzegach

Aktualności | 2018-03-21 | Publikujący: Młodzież PZW

Po raz kolejny, w sobotę 03 lutego 2018 roku w Okręgu Radomskim zorganizowaliśmy III Międzyrejonowe Halowe Zawody Szkółek Wędkarskich w Publicznym Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Białobrzegach.
Organizatorem i gospodarzem zawodów był kolega Karol Motyka z Koła nr 19 Syrenka Białobrzegi, który przywitał zaproszonych gości: Edmunda Gutkiewicza, Mateusza i Krzysztofa Turek, Jarosława Łozińskiego V-ce Prezesa ds. Sportu i Młodzieży ZO Radom, Panią dyrektor Annę Gutkiewicz, członków Okręgowej Komisji ds. Dzieci i Młodzieży, uczestników zawodów oraz osoby towarzyszące.
III Miedzyrejonowe Zawody Szkółek Wędkarskich otworzył kolega Jarosław Łoziński.
W tym roku ilość uczestników była ogromna 48 dzieci co bardzo cieszy organizatorów i zaproszonych gości.
Zawody zostały rozegrane w trzech kategoriach wiekowych:
do 10 lat, 11-13 lat i 14-16 lat.
Zawodnicy startowali w 3 konkurencjach: wiedzy przyrodniczo wędkarskie, rzut do tarczy Arenberga piłeczkami i wędką z ciężarkiem.
Konkurs wiedzy przyrodniczo- wędkarskiej prowadziła Ola Olejarz a konkursy rzutów koledzy pod przewodnictwem Bartka Gałkowskiego.
Pan Edmund Gutkiewicz miał zorganizowany Kącik Mistrza gdzie opowiadał dzieciom i młodzieży o swoich osiągnięciach, przekazywał swoje doświadczenie. Razem z Mateuszem i Krzysztofem Turek rozdawał cenne autografy. Zainteresowanie było ogromne co zaskoczyło naszych Mistrzów.
Po zakończeniu rywalizacji w ramach cyklu szkoleń bracia Mateusz i Krzysztof Turek pod okiem pana Edmunda Gutkiewicza przekazali uczestnikom budowę zestawów spławikowych, sprzętu wędkarskiego: wędki, stanowisko wędkarskie, haczyki i wiązanie przyponów. Uczestnicy mieli możliwość zbudowania i wyważenia zestawów spławikowych. Zainteresowanie uczestników było bardzo duże ponieważ Bracia Turek przekazywali swoje doświadczenie z wielką pasją. Mateusz i Krzysztof przygotowali również prezentację multimedialna o osiągnięciach swoich i całej drużyny Reprezentacji Polski na zeszłorocznych zawodach Mistrzostw Świata. Dzieci i młodzież słuchała z zainteresowaniem a na koniec odbył się konkurs z nagrodami z przedstawionej prezentacji i szkolenia.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Forum - ostatnio dodane wątki

Komentowane wiadomości

Nasza sonda

Kto zainteresował Cię wędkowaniem?
Możesz dodać komentarz.
rodzice
rodzina (dziadek,wujek,kuzyn)
kolega/koleżanka
nauczyciel
znajomy wędkarz
sam (telewizja,internet,prasa)
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin