Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

III Memoriał im. Stanisława Wolickiego czyli Ogólnopolskie Zawody Spławikowe dla dzieci i młodzieży

Aktualności | 2018-09-18 | Publikujący: Młodzież PZW

W sobotę 8 września br. na Kanale Żerańskim w miejscowości Warszawa Kobiałka odbył się III Memoriał im. Stanisława Wolickiego czyli Ogólnopolskie Zawody Spławikowe dla dzieci i młodzieży.

Młodzi zawodnicy oraz ich opiekunowie z całej Polski uczestnictwem w zawodach uczcili pamięć Stanisława Wolickiego wieloletniego działacza PZW, szkoleniowca sportu wędkarskiego, ale przede wszystkim wielkiego przyjaciela wędkującej młodzieży.

W tegorocznym Memoriale udział wzięło 53 zawodników reprezentujących Okręgi PZW w: Białymstoku, Bydgoszczy, Jeleniej Górze, KatowicachLublinie, Radomiu, Opolu oraz koła Okręgu Mazowieckiego PZW: Koło Nr 2 Żoliborz, Koło Nr 9 Błonie, Koło Nr 11 Grodzisk Mazowiecki, Koło Nr 21 Wołomin, Koło Nr 29 Kobyłka, Koło Nr 31 Okoń Koło Nr 84 Tłuszcz, Koło Nr 100 Bistyp oraz Koło PZW w Ożarowie Mazowieckim

Uroczystego otwarcia zawodów dokonała Prezes Koła PZW Nr 2 Żoliborz Kol. Jolanta Wolicka, która przywitała serdecznie wszystkich obecnych.

Trzy godziny wędkowania upłynęły w spokojnej, miłej i koleżeńskiej atmosferze.  Sędziowie w poszczególnych sektorach sprawnie zważyli złowione ryby, po czym Główna Komisja Sędziowska w składzie: Sędzia Główny – Alicja Wolicka, Zastępca Sędziego Głównego – Waldemar Grzelak oraz Sekretarz – Tadeusz Potasiński,  przedstawiła wyniki w czterech kategoriach wiekowych:

Kategoria U12
I miejsce – Jakub Nowakowski (Koło PZW Nr 29 Kobyłka)
II miejsce – Bartosz Mirek (Okręg PZW w Katowicach)
III miejsce – Daniel Łojek (Koło PZW Nr 2 Żoliborz)

Kategoria U14
I miejsce – Milena Duklas (Koło PZW Nr 29 Kobyłka)
II miejsce – Mateusz Burnicki (Okręg PZW w Bydgoszczy)
III miejsce – Radosław Fabisiak (Koło PZW Nr 9 Błonie)

Kategoria U16
I miejsce – Norbert Balik (Koło PZW Nr 2 Żoliborz)
II miejsce – Patryk Burnicki (Okręg PZW w Bydgoszczy)
III miejsce – Dominik Chaber (Okręg PZW w Katowicach)

Kategoria U16+
I miejsce – Przemysław Krakowski (Koło PZW Nr 29 Kobyłka)
II miejsce – Krzysztof Turek (Koło PZW Nr 29 Kobyłka)
III miejsce – Paweł Pietrucha (Koło PZW Nr 29 Kobyłka)

Zwycięzcy uhonorowani zostali pucharami, zaś nagrody rzeczowe ufundowane przez firmy Konger i Lotos Kunów otrzymali wszyscy uczestnicy zawodów.

Pamiątkową statuetką wyróżniona została najmłodsza zawodniczka – Amelia Głowacka z Koła PZW Nr 2 Żoliborz oraz najmłodszy zawodnik – Wiktor Kozłów z Koła PZW nr 31 Okoń.

Wielkie uznanie i gorące podziękowania należą się Pani Prezes - Jolancie Wolickiej oraz Zarządowi Koła PZW Nr 2 Żoliborz za zorganizowanie tak wspaniałych i ważnych zawodów, które wpisały się na stałe do kalendarza imprez wędkarskich dzieci i młodzieży Polskiego Związku Wędkarskiego. 

Do zobaczenia za rok.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasza sonda

Kto zainteresował Cię wędkowaniem?
Możesz dodać komentarz.
rodzice
rodzina (dziadek,wujek,kuzyn)
kolega/koleżanka
nauczyciel
znajomy wędkarz
sam (telewizja,internet,prasa)
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin