Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Spotkanie działaczy pracujących z młodzieżą wędkarską w Okręgach PZW strefy północno – wschodniej.

Aktualności | 2020-03-13 | Publikujący: Młodzież PZW

W dniach 29 lutego – 01 marca br. w Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowym "Kormoran" w Mierkach koło Olsztynka, odbyło się coroczne spotkanie działaczy pracujących z młodzieżą wędkarską w Okręgach PZW strefy północno – wschodniej. W spotkaniu udział wzięło 15 przedstawicieli Okręgów PZW: w Białymstoku, w Ciechanowie, w Olsztynie oraz w Skierniewicach. Na spotkaniu zabrakło przedstawicieli Okręgu Mazowieckiego PZW.Przybyłych gości przywitał Wiceprezes ds. młodzieży Okręgu PZW w Olsztynie kol. Tomasz Butkiewicz, który dokonał otwarcia konferencji. Obradom przewodniczył kol. Eugeniusz Bochenek opiekun strefy północno – wschodniej z ramienia Rady ds. Młodzieży ZG PZW przy wsparciu kol. Agaty Statuckiej - sekretarza Rady ds. Młodzieży ZG PZW oraz kol. Jolanty Wolickiej - koordynatora strefy północno – wschodniej.


Podczas spotkania członkowie Rady ds. Młodzieży ZG PZW dokonali podsumowania działalności Rady ds. Młodzieży ZG PZW w roku 2019. Omówiono kalendarz centralnych imprez sportowych dla dzieci i młodzieży w roku 2020 w tym Centralny Młodzieżowy Obóz Wędkarski w Oćwiece. Przedstawiono informację o zrealizowanym spotkaniu przedstawicieli PZW z władzami Szkolnych Związków Sportowych oraz zachęcono do udziału w Finale Ogólnopolskim Mistrzostw Szkół, planowanych w dn. 17 maja br. na Kanale Ulgi w Opolu. Ponadto przypomniano o obowiązku złożenia Sprawozdania z pracy z młodzieżą za rok 2019.


W związku z tegorocznymi obchodami 70- lecia Polskiego Związku Wędkarskiego Rada ds. Młodzieży ZG PZW planuje ogłosić Konkurs fotograficzny oraz Konkurs plastyczny dla członków uczestników PZW o tematyce dotyczącej historii wędkarstwa oraz Polskiego Związku Wędkarskiego. Więcej informacji na ten temat ukaże się na stronie internetowej pzw.org.pl. oraz zostanie przesłanych do Okręgów PZW.
W dalszej części spotkania strefy, przedstawiciele obecnych Okręgów PZW omówili zrealizowane w roku ubiegłym przedsięwzięcia skierowane do najmłodszych wędkarzy, a także te które planowane są w roku bieżącym. Wybrano organizatora imprezy wędkarskiej w strefie w roku 2020 – Okręg PZW w Skierniewicach oraz wstępnie ustalono organizatora spotkania strefy w roku 2021 – Okręg PZW w Olsztynie. Podczas dyskusji, w sprawach różnych wymieniano doświadczenia w pracy na rzecz młodzieży wędkarskiej.
Po zakończeniu oficjalnej części, organizator spotkania Okręg PZW w Olsztynie przygotował szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. Profesjonalny i bardzo ciekawy wykład w tym temacie wygłosił oraz praktyczne szkolenie przeprowadził ratownik medyczny kol. Paweł Figielski.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasza sonda

Kto zainteresował Cię wędkowaniem?
Możesz dodać komentarz.
rodzice
rodzina (dziadek,wujek,kuzyn)
kolega/koleżanka
nauczyciel
znajomy wędkarz
sam (telewizja,internet,prasa)
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin