Towarzyskie zawody spinningowe

Aktualności | 2017-09-14 | Publikujący: Koło PZW Lublin MPK

Ogłoszenie Zarząd Koła PZW MPK Lublin serdecznie zaprasza kolegów wędkarzy na zawody wędkarskie „Zawody spinningowe” metodą spinningową. Zawody odbędą się w dniu 30.09.2017r na rzece Wiśle w miejscowości „Wólka Profecka” Zbiórka uczestników o godz. 05:00 na parkingu przy Skansenie. (min 3 osoby w pojeździe). Opłata startowa w wysokości 15 zł. Zgłoszenia przyjmuje: Kol Kozioł Leszek – tel. 694-447-522 Kol. Osiecki Marek – tel. 663-124-146 Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 28.09.2017 do godz ...... więcej

Zakończenie wakacji - relacja

Dnia 09 września odbyły się zawody towarzyskie „ Zakończenie wakacji”. Zawody rozegrane zostały na zbiorniku „ Przybysławice”. Zawody zaliczane były do punktacji GPX koła. Na starcie stawiło się 28 zawodników w tym 3 juniorów. Pogoda dopisała, pomimo porywistego wiatru, który chwilami nie pozwalał na dokładny połów w polu nęcenia. Poławianymi rybami były karpie, płocie, okonie, karasie. Zwycięzcą został kolega Przemysław Michajłow, który wyholował karpie o łącznej wadze 10005 pkt. Po 4 godzinnej walce do pracy ...... więcej

GPX 2017

Klasyfikacje | 2017-09-14 | Publikujący: Koło PZW Lublin MPK

GRAND PRIX PO 9 ZAWODACH SENIORZY. 1. KOZIOŁ LESZEK…………………….40-PKT. 2. KLEJ KRZYSZTOF..………………..36-PKT. 3. MAZUR TOMASZ……………………33-PKT. 4. ORDUTOWSKI PAWEŁ……………30-PKT. 5. ZAWIŚLAK MAREK……………....21-PKT. 6. DYLON ADAM……………………....19-PKT. 7. RADKOWSKI ROBERT ………...17-PKT. 7. WOSIK ...... więcej

Spinningowe statutowe - relacja

Aktualności | 2017-08-28 | Publikujący: Koło PZW Lublin MPK

Dnia 26sierpnia odbyły się statutowe zawody spinningowe. Zawody rozegrane zostały na bardzo urokliwym odcinku rzeki Wieprz w miejscowości Ciechanki Krzesimowskie. . Zawody zaliczane były do punktacji GPX koła. Na starcie stawiło się 13 zawodników w tym 1 juniorów. Pogoda dopisała, ryby niestety niekoniecznie i kilka niewymiarowych szczupaczków i okonków. Zwycięzcą został kolega Mazur Tomasz, który złapał jazia. Po 4 godzinnej walce do pracy przystąpiła komisja sędziowska, która zważyła złowione ryby ( nie miała wiele pracy) i ...... więcej

Największa ryba - relacja

Aktualności | 2017-08-13 | Publikujący: Koło PZW Lublin MPK

W dniu 12 sierpnia w miejscowości Kryłów na rzece Bug odbyły się zawody o największą rybę. Na starcie stanęło 24 zawodników, w tym dwóch juniorów. Przy pięknej, upalnej pogodzie ryby dopisywały. połowem były okonie, szczupaki, krąpie leszcze, jazgarze i inne gatunki np raki. Po 5ciu godzinach zmagań wyłoniono zwycięską największą rybę. Okazał się nim leszcz o wadze 1715 g, którego złowił kolega Michał Nowosadzki. Po podliczeniu wszystkich punktów wagowych komisja sędziowska ogłosiła wyniki : 1.NOWOSADZKI MICHAŁ 1715 ...... więcej

Puchar Komendanta SSR - relacja

Aktualności | 2017-08-02 | Publikujący: Koło PZW Lublin MPK

W dniach 29 - 30 lipca odbyła się 9 edycja zawodów o „ Puchar komendanta SSR PZW MPK Lublin”. Zawody rozegrane zostały na zbiorniku „Dratów”. Zawody zaliczane były do punktacji GPX koła. Na starcie stawiło się 24 zawodników. Pogoda nie pozwoliła na dobre wyniki. Wygrał kolega Krzysztof łowiąc 3 leszcze o łącznej wadze 2,020 kg. Kolejne miejsca niestety nie przekroczyły 2 kg . Zawody pomimo pogody należy uznać za udane. Zawodnicy łowili i punktowali sumikami karłowatymi, leszczami i płotkami. Komendant SSR serdecznie dziękuje za ...... więcej

Puchar burmistrza gminy Kurów

Aktualności | 2017-07-20 | Publikujący: Koło PZW Lublin MPK

Dnia 16.07.2017 odbyły się zawody o "Puchar burmistrza gminy Kurów. Koledzy Laeszek Kozioł i Marek Zawiślak zajęli drugie miejsce drużynowo. GRATULACJE... więcej

Puchar Prezesów Kół - relacja

Aktualności | 2017-07-05 | Publikujący: Koło PZW Lublin MPK

W dniach 1-2 lipca odbyły się kolejne już zawody w naszym kole, tym razem o „ Puchar Prezesów Kół PZW „Sazan” Opole Lubelskie i „MPK” Lublin ”. Zawody rozegrano na łowisku specjalnym w Opolu Lubelskim. Zawody gruntowe zaliczane były do punktacji GPX koła. Na starcie stawiło się 44 zawodników z obu kół. Pogoda była bardzo zmienna – od słońca, poprzez deszcz z silnym wiatrem. Poławianymi przez zawodników rybami były przede wszystkim niewymiarowe karpiki, które wracały do wody, za to do punktacji ...... więcej

Puchar Kapitana Sportowego - relacja

Aktualności | 2017-06-19 | Publikujący: Koło PZW Lublin MPK

Dnia 17 czerwca odbyły się zawody o „ Puchar Kapitana Sportowego” naszego koła. Po raz drugi zawody odbyły się jako drużynowe, gdzie zawodnicy w drużynie wybierani byli poprzez losowanie. Zawody rozegrane zostały na zbiorniku w Bychawie. Zawody zaliczane były do punktacji GPX koła. Na starcie stawiło się 33 zawodników w tym 4 juniorów. Pogoda dopisała, aczkolwiek wiatr w twarz przysparzał kłopotów w zarzucaniu zestawów spławikowych. Po 4 godzinnej walce do pracy przystąpiła komisja sędziowska, która zważyła złowione ryby i ...... więcej

Dzień Dziecka 2017 - relacja.

Aktualności | 2017-05-29 | Publikujący: Koło PZW Lublin MPK

W dniu 27.05.2017 na łowisku „ Wzory” w Nasutowie przy słonecznej pogodzie w odbyła się III edycja zawodów wędkarskich z okazji „Dnia Dziecka”. Na starcie stanęło 10-cioro zawodniczek i zawodników. Po wylosowaniu stanowisk w asyście rodziców rozpoczęto przygotowania do łowienia. Sędzia główny dał sygnał do 3-godzinej rywalizacji. Po zanęceniu wstawiane są zestawy. Najczęściej były to 5 i 6 cio metrowe baty z delikatnymi spławikami.Już po kilku chwili dzieci łowią pierwsze ryby, które lądują w siatkach. W ...... więcej