UWAGA - DLA TWARDZIELI

Aktualności | 2017-10-27 | Publikujący: Koło PZW Lublin MPK

Ogłoszenie Zarząd Koła PZW MPK Lublin serdecznie zaprasza kolegów wędkarzy na dodatkowe zawody wędkarskie „Dla Twardzieli” metodą spławikową na 1 wędkę (nie wliczane do GPX). Zawody odbędą się w dniu 18.11.2017r na „Hajdowie.” Zbiórka uczestników o godz. 09:00 na łowisku. Opłata startowa w wysokości 5 zł. Zgłoszenia przyjmuje: Kol Osiecki Marek - tel 663-124-146 Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 12.11.2017 do godz 14:00. Serdecznie zapraszamy.... więcej

Zebranie sprawozdawcze

Aktualności | 2017-10-23 | Publikujący: Koło PZW Lublin MPK

Ogłoszenie Zarząd Koła PZW MPK Lublin serdecznie zaprasza kolegów wędkarzy na zebranie sprawozdawcze Zebranie odbędzie się w dniu10.12.2017r ogodz. 09:00 ( w razie braku quorum zebranie odbędzie w II terminie o 09:15) na Zajezdni Trolejbusowej – sala konferencyjna ( I piętro). Serdecznie zapraszamy. Zarząd Koła... więcej

GPX 2017

Klasyfikacje | 2017-10-23 | Publikujący: Koło PZW Lublin MPK

GRAND PRIX PO 11 ZAWODACH SENIORZY: 1. KOZIOŁ LESZEK…………………….44-PKT. 2. KLEJ KRZYSZTOF..………………...44-PKT. 3. MAZUR TOMASZ……………………40-PKT. 4. ORDUTOWSKI PAWEŁ……………38-PKT. 5. RADKOWSKI ROBERT ……….....23-PKT. 6. ZAWIŚLAK MAREK……………......21-PKT. 7. DYLON ADAM……………………....20-PKT. 8. WOSIK ...... więcej

Zakończenie sezonu - relacja

W dniu 14 października odbyły się zawody towarzyskie „ Zakończenie sezonu”. Zawody rozegrane zostały na zbiorniku „ Mełgiew”. Zawody zaliczane były do punktacji GPX koła. Dodatkowo zawody rozgrywane były w formie drużynowej. Na starcie stawiło się 31 zawodników w tym 3 juniorów. Pogoda dopisała, pomimo wiatru w twarz, który chwilami nie pozwalał na dokładne zarzucanie zestawów spławikowych. Poławianymi rybami były między innymi karpie, okonie, karasie. Zwycięzcą został kolega Krupa Grzegorz, któremu udało się ...... więcej

Spinningowe towarzyskie - relacja

Dnia 30 września na zbiorniku Rogóźno odbyły się towarzyskie zawody spinningowe. Zawody rozegrane zostały ze środków pływających. Zawody zaliczane były do punktacji GPX koła. Na starcie stawiło się 20 zawodników w tym 1 juniorów. Pogoda dopisała, choć porywy wiatru utrudniały manewrowanie łodziami nie posiadającymi napędu elektrycznego. Ryby niestety nie dopisały i łupem padły tylko 3 szczupaki i okonie. Zwycięzcą został kolega Krupa Tomasz, który złapał największego szczupaka – 67 cm i wadze 2,2 kg. Po 4 godzinnej walce do ...... więcej

Zakończenie wakacji - relacja

Aktualności | 2017-09-14 | Publikujący: Koło PZW Lublin MPK

Dnia 09 września odbyły się zawody towarzyskie „ Zakończenie wakacji”. Zawody rozegrane zostały na zbiorniku „ Przybysławice”. Zawody zaliczane były do punktacji GPX koła. Na starcie stawiło się 28 zawodników w tym 3 juniorów. Pogoda dopisała, pomimo porywistego wiatru, który chwilami nie pozwalał na dokładny połów w polu nęcenia. Poławianymi rybami były karpie, płocie, okonie, karasie. Zwycięzcą został kolega Przemysław Michajłow, który wyholował karpie o łącznej wadze 10005 pkt. Po 4 godzinnej walce do pracy ...... więcej

Spinningowe statutowe - relacja

Aktualności | 2017-08-28 | Publikujący: Koło PZW Lublin MPK

Dnia 26sierpnia odbyły się statutowe zawody spinningowe. Zawody rozegrane zostały na bardzo urokliwym odcinku rzeki Wieprz w miejscowości Ciechanki Krzesimowskie. . Zawody zaliczane były do punktacji GPX koła. Na starcie stawiło się 13 zawodników w tym 1 juniorów. Pogoda dopisała, ryby niestety niekoniecznie i kilka niewymiarowych szczupaczków i okonków. Zwycięzcą został kolega Mazur Tomasz, który złapał jazia. Po 4 godzinnej walce do pracy przystąpiła komisja sędziowska, która zważyła złowione ryby ( nie miała wiele pracy) i ...... więcej

Największa ryba - relacja

Aktualności | 2017-08-13 | Publikujący: Koło PZW Lublin MPK

W dniu 12 sierpnia w miejscowości Kryłów na rzece Bug odbyły się zawody o największą rybę. Na starcie stanęło 24 zawodników, w tym dwóch juniorów. Przy pięknej, upalnej pogodzie ryby dopisywały. połowem były okonie, szczupaki, krąpie leszcze, jazgarze i inne gatunki np raki. Po 5ciu godzinach zmagań wyłoniono zwycięską największą rybę. Okazał się nim leszcz o wadze 1715 g, którego złowił kolega Michał Nowosadzki. Po podliczeniu wszystkich punktów wagowych komisja sędziowska ogłosiła wyniki : 1.NOWOSADZKI MICHAŁ 1715 ...... więcej

Puchar Komendanta SSR - relacja

Aktualności | 2017-08-02 | Publikujący: Koło PZW Lublin MPK

W dniach 29 - 30 lipca odbyła się 9 edycja zawodów o „ Puchar komendanta SSR PZW MPK Lublin”. Zawody rozegrane zostały na zbiorniku „Dratów”. Zawody zaliczane były do punktacji GPX koła. Na starcie stawiło się 24 zawodników. Pogoda nie pozwoliła na dobre wyniki. Wygrał kolega Krzysztof łowiąc 3 leszcze o łącznej wadze 2,020 kg. Kolejne miejsca niestety nie przekroczyły 2 kg . Zawody pomimo pogody należy uznać za udane. Zawodnicy łowili i punktowali sumikami karłowatymi, leszczami i płotkami. Komendant SSR serdecznie dziękuje za ...... więcej

Puchar burmistrza gminy Kurów

Aktualności | 2017-07-20 | Publikujący: Koło PZW Lublin MPK

Dnia 16.07.2017 odbyły się zawody o "Puchar burmistrza gminy Kurów. Koledzy Laeszek Kozioł i Marek Zawiślak zajęli drugie miejsce drużynowo. GRATULACJE... więcej