Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Informacje dotyczące aukcji 4 modeli

Łódka zanętowa XJET XXL
http://allegro.pl/show_item.php?item=4367252523
Łódka zanętowa Barracuda / / bez c. minim. / /
http://allegro.pl/show_item.php?item=4367120617
Łódka Zanętowa FROG 2 Dla Martyny
http://allegro.pl/show_item.php?item=4367443613
Łódka zanętowa tryton-boat BETA / BCMIN
http://allegro.pl/show_item.php?item=4367271163

Poniżej prezentujemy dokładne specyfikacje każdego z modeli które będa licytowane w serwisie aukcyjnym Allegro

LINKI DO AUKCJI POJAWIĄ SIĘ NA WSZYSTKICH PORTALACH WSPÓŁPRACUJACYCH Z MITINGIEM ok 20 CZERWCA

FROG 2

Kadłub Frog 2 kolor biało-zielony, Wały uszczelniane simmeringiem (bezobsługowe - Gwarancja szczelności), Silniki Igarashi (zapewniają wystarczającą moc na zbiornikach typu RYBNIK), Dysze Korta
(Zwiększają sprawność układu napędowego z dyszami uciąg to 1,4kg bez dysz ok. 0,9kg), Regulatory silników FROG, Klapy zanętowe Przód- Tył (mechanizm klap umożliwia ich otwieranie i zamykanie bez użycia aparatury.), Zaczep (klips) do wywożenia zestawu, Halogen przedni 1,5W (sterowany z aparatury), Oświetlenie Nawigacyjne (Regulacja oświetlenia nawigacji zdalna z poziomu aparatury) Monitor Napięcia Akumulatorów (układ pozwala z dużej odległości nawet 300m ocenić stan naładowania akumulatorów)
Gniazdo ładowania, Oświetlenie komór zanętowych, Aparatura Hitec Optic 5 (Prosta i funkcjonalna aparatura znanej i cenionej przez modelarzy firmy Hitec
Akumulatory 2x 7,2A 6V Ładowarka akumulatorów

Cena tej wersji to 2600zł

La Boat - Barracuda

Duży Katamaran napędzany dwoma mocnymi i niezawodnymi silnikami klasy 700!!,Aparatura Turnigy X9 2.4Ghz, Waga około 9kg, Wymiary łodzi: 80x55x36cm, Ładowność komory (dzielonej na dwie niezależnie otwierane komory ) do 8l, Bardzo stabilna łódź zanętowa przeznaczona raczej na większe akweny, o nie bagatelnym wyglądzie i wyposażeniu…Regulatory renomowanej firmy Graupner, Wskaźnik V cyfrowy!!! Klapy zanętowe domykane na zatrzask bez udziału „pilota” nie elektromagnesy czy domykanie z serwa!!!! Przedni szperacz sterowany aparaturą ( mocne światło Led SMD!!!) Mocne oświetlenie nawigacyjne, Akumulatory LiPo kpl 10Ah ( z możliwością dalszej rozbudowy o następny kpl aku. Ładowarka do łodzi 12/230V (samochodowa). Elementy mechaniczne takie jak wały (nie modelarskie) zawiasy zamki …. wykonane z aluminium , „nierdzewki” lub mosiądzu trwałe i niezawodne. Podświetlana komora, sygnalizacja świetlna otwartych komór zanętowych (prawa/lewa) kolor biały dodatkowo od firmy pokrowiec

Cena tej wersji to 3000zł

BAITBOAT - XJET XXL

Łódka zanętowa do wywózki zanęty oraz zestawów – model XJET XXL. Kadłub łódki został zaprojektowany komputerowo przy użyciu programu typu CAD następnie jako forma wykonany został całkowicie w technologii CNC.
Kadłub wykonany jest z wytrzymałego tworzywa ABS. Zastosowanie tworzywa ABS do produkcji kadłuba pozwala na zwiększenie jego wytrzymałości co daje nam mniejsze ryzyko jego uszkodzenia. Podzespoły wykorzystane do budowy łodzi to wysokiej jakości elementy renomowanych producentów z dziedziny modelarstwa. Do sterowania łódką zastosowaliśmy radionadajnik SANWA działający w paśmie 2,4 Ghz. Pozwala to na znaczne zwiększenie zasięgu łódki oraz niweluje praktycznie do zera jakiekolwiek zakłócenia, które mogły by być przyczyną utraty kontroli nad łódką. Zastosowanie powyższych rozwiązań gwarantuje długi czas bezawaryjnej pracy i nie zawodność w trudnych warunkach
nad wodą.

Nasza łódka zdalnie sterowana pozwala na wywózkę nawet do 4 kg zanęty jednorazowo !
ŁÓDKA JEST MONTOWANA W POLSCE. ZAPEWNIAMY SERWIS GWARANCYJNY JAK I PO GWARANCYJNY NA TERENIE
POLSKI !
GWARANCJA UDZIELANA NA ŁÓDKĘ ORAZ PODZESPOŁY ZAWARTE W ZESTAWIE TO 2 LATA !
W zestawie otrzymujesz:
 Łódka zanętowa XJET XXL
 Kolor kadłuba – CZARNY
 Radio nadajnik SANWA działający w paśmie 2,4Ghz
 Kompletny system oświetlenia łódki wraz z cyfrowym wskaźnikiem napięcia
 Podstawowy pakiet baterii do łodzi akumulator żelowy 4500mAh (2szt)
 Zapasowy pakiet baterii do łodzi akumulator żelowy 4500mAh (2szt)
 Automatyczna ładowarkana 220 V (możliwe ładowanie z 12V w samochodzie)
 Torba ochronna do transportu zestawu
 Instrukcja obsługi w języku polskim
WYSYŁKA GRATIS !!!
*Jeżeli potrzebujesz dodatkowych pakietów zasilających lub innych dodatków, zaznacz powyżej "Dostępne
opcje"
Wymiary
Rozmiar długość 60 cm x szerokość 40 cm x wysokość 20 cm
Waga Bez baterii łódka zanętowa waży tylko 4 kg!
Ładowność Komora zanętowa mieści aż 4 kg zanęty razem.
Radio nadajnik
Producent SANWA
Radio nadajnik
Pasmo nadawania Zastosowanie technologi umożliwiającej nadawanie w paśmie 2,4 GHz zapewnia ogromny zasięg do 1000 m , jest odporna na zakłócenia, pozwala na umieszczenie anteny wewnątrz
kadłuba łódki ułatwiając sprawne przepływanie pod gałęziami
Zasilanie radia Bateria AA 1,5V x 6 szt.
Zasilanie
Akumulatory Żelowe o łącznej pojemności 18Ah, zapewniają odpowiednio długą pracę łódki zanętowej
(4500mAh x 4 sztuki). Waga akumulatora to około 700g.
Kontrola poziomu energii.
Łódka posiada wbudowany cyfrowy wskaźnik napięcia akumulatorów ! Wyświetlacz
umieszczony jest w górnej tylnej części łódki zanętowej.
Ładowanie 1 automatyczna ładowarka daje możliwość szybkiego naładowania wyczerpanych
akumulatorów.
Zastosowane rozwiązania i podzespoły
Stabliność Obniżony środek ciężkości pozwala zachować łódce stabilność na wodzie nawet przy
znacznych falach i wietrze.

Silnik 2 silniki serii 650 zapewniają wysoką wydajność przy zachowaniu oszczędności zużytej
energii, w razie potrzeby zapewniają także odpowiednią moc np. do naciągania
żyłek/plecionek przed położeniem zestawów
Sterowanie Łódka nie posiada steru , w który mogła by się zaplątać żyłka/plecionka. Sterujemy łódką za
pomocą dwóch silników. Sterowanie łódką jest tak proste, że może się odbywać za pomocą
jednej ręki. Łódka pływa we wszystkich kierunkach, potrafi zawrócić w miejscu.
Napęd Do napędzania łodzi użyto wydajnych śrub napędowych firmy MSP. Śruby napędowe są
całkowicie osłonięte.Zastosowano wytrzymałe i szczelne wały napędowe, które są
powszechnie stosowane w łódkach wyścigowych.
Oświetlenie Jasne diody LED zostały umieszczone z każdej strony łódki aby ułatwić nawigację na dalekich
odległościach. Przód - 4 białe diody, burty - 2 czerwone diody, tył - 4 niebieskie diody.

Inne
Torba Całość zapakowana jest w torbę z kieszeniami zapewniającą ochronę podczas
przechowywania oraz transportu łódki zanętowej,
Gwarancja GWARANCJA UDZIELANA NA ŁÓDKĘ ORAZ PODZESPOŁY ZAWARTE W ZESTAWIE TO 2 LATA !
Instrukcja obsługi Instrukcja obsługi w języku polskim

Wartość Łódki 3000zł
Tryton
W skład zestawu wchodzi :

- Model wraz z osprzętem napędowym
- Bateria lipo 3s5000mah
- Radio Turnigy 9x 2.4 GHz
- Pokrowiec
- Ładowarka sieciowa oraz samochodowa
- Miernik napięcia

Specyfikacje jest niekompletna z powodów technicznych i braku możliwości skompletowania potrzebnych danych do specyfikacji, jednek wedle zapewnień producenta w linku do aukcjii który zostanie wraz z innymi łodkami przedstawiony ok 20 czerwca wszystko będzie kompletne i szczegółowo przedstawione.

Wartość Łódki ok 2500

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

JAKIMI GATUNKAMI RYB POWINNO SIĘ ZARYBIAĆ ZALEW MICHALICE?
Karp
Szczupak
Sandacz
Sum
Lin
Jaź
Węgorz
inne
tylko drapieżne (Szczupak, Sandacz)
tylko biała ryba
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin