Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikat nr 1

2 Lipca imprezą integracyjną której plan będzie przygotowywany tak by jeszcze długo to wydarzenie pamiętać.


W dniach 3-6 lipca rozpoczną się zmagania uczestników które będą śledzić przedstawiciele wielu mediów związanych z wędkarstwem karpiowym min. drukowane czasopisma wędkarskie Karp MaxŚwiat Karpia oraz Karpmaniaprzy współpracy z projektem targów poznańskich RYBOMANIA 360 z uwzględnieniem , iż lista patronów tego wydarzenia z pewnością ulegnie zmianie.

Regulamin , który prezentujemy poniżej nie uległ w dużym stopniu zmianom, lecz już z tego miejsca przedstawiamy bardzo istotną różnicę która dla uczestników I edycji była kluczowa.

LOSOWANIE STANOWISK: 
Ze względu na charakter imprezy , gdzie większość teamów traktuje ją jako swego rodzaju Teamową zasiadkę, organizatorzy przewidują możliwość rozlokowania teamów które wyrażą chęć bardziej zintegrowanego uczestnictwa, jak to miało miejsce w I edycji z zaznaczeniem , iż miejsca najbardziej atrakcyjne wędkarsko ( zatoka okalająca tamę) będą przewidziane do losowania zgodnego z zasadami FAIR PLAY gdzie każdy wyciągnięty los jest losem wiążącym bez możliwości ponownego losowania jednak organizatorzy przewidują możliwość wymiany z innym uczestnikiem.

Z  racji na ogromny rozmiar banera ze sponsorami nie możemy tutaj wstawic grafiki więc baner będzie widoczny po skopiowaniu linku i wklejenia go w nowe okno przeglądarki 

http://exide24.com/logoscp.jpg

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

JAKIMI GATUNKAMI RYB POWINNO SIĘ ZARYBIAĆ ZALEW MICHALICE?
Karp
Szczupak
Sandacz
Sum
Lin
Jaź
Węgorz
inne
tylko drapieżne (Szczupak, Sandacz)
tylko biała ryba
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin