Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

KLEŃ WIDAWY 2010 - wyniki, zdjęcia relacja

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY SPINNINGOWE "KLEŃ WIDAWY 2010"

W dniu 25 kwietnia 2010.r. na rzece Widawie w Namysłowie Wędkarski Klub Sportowy GOBIO Namysłów zorganizował towarzyskie zawody wędkarskie otwarcia sezonu w dyscyplinie spinningowej - "KLEŃ WIDAWY 2010". Do rywalizacji przystąpiła rekordowa liczba 72 zawodników z całej Polski, w tym członkowie spinningowej kadry narodowej.

To pierwsze zawody naszego klubu realizowane w ramach projektu: „Zalew Michalice oazą wędkarstwa na stobrawskim zielonym szlaku” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 oś IV LEADER – wdrażanie lokalnych strategii rozwoju. Podstawowym celem zawodów jest promocja i rozwój turystyki wędkarskiej na Rzece Widawie i Zbiorniku Michalice.

Do liczby uczestników dopisała także fantastyczna pogoda, czego nie mozna napisać o rybach. Niski stan rzeki nie sprzyjał niestety osiąganiu dobrych wyników. Największą rybą zawodów był 40 cm kleń złowiony przez debiutanta - kol. Rafała Gniewka z Koła PZW OLSZANKA.  Ryba ta dała mu zwycięstwo w całych zawodach. Drugie miejsce zajął kol. Mroczek Marek z Oleśnicy łowiąc jazia i okonia, a trzeci był kol. Morawiec Marek z koła BRZEG 1.

Wyniki Zawodów : 

1. Gniewek Rafał PZW OLSZANKA - 675 pkt.

2. Mroczek Marek PZW OLEŚNICA - 610 pkt.

3. Morawiec Marek BRZEG 1         - 310 pkt.

Puchary i cenne nagrody rzeczowe najlepszym zawodnikom zawodów w asyście Prezesa ZO PZW Opole kol. Mariana Magdziarza wręczali zaproszeni goście: Wicestarosta Powiatu Namysłowskiego - Sławomir Hinborch, Wiceburmistrz Namysłowa - Grzegorz Kubat oraz Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Namysłowie - Zdzisław Bąk.

Prezes ZO Marian Magdziarz w swoim przemówieniu podziękował władzom Powiatu i Gminy Namyslów za wzorową wspólpracę w zakresie rozwoju i promocji wędkarstwa na terenie Namyslowa. Podziękował także naszemu klubowi za realizację pionierskiego projektu z PROW 2007-2013 podejście LEADER wspólfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Podkreślił iz Koło GOBIO jest jednym z pierwszych w kraju, króre sięga po środki unijne na realizację statutowych zadań naszego Związku. Wspólpraca z Lokalnymi Grupami Działania to nowa droga i nowe możliwości pozyskiwania środków, które my wędkarze musimy wykorzystywać - mówił Prezes.

 

 

Organizator zawodów - Wędkarski Klub Sportowy GOBIO Namysłów składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom oraz instytucjom, które pomogły w organizacji tej imprezy. Szczególne podziękowania składamy wszystkim sponsorom:

-  Województwo Opolskie

Starostwo Powiatowe w Namysłowie

-  Gmina Namysłów

- Firma SPINMAD z Siedlec

- Firma DZIEDZIC z Namysłowa

- Bank Spółdzielczy w Namysłowie

- PRB Janusz Czuczwara

- Sklep wędkarski MAGART w Namysowie        

Zawody "Klen Widawy" to pierwsze zawody spinningowe z trzech imprez, jakie Klub GOBIO będzie realizował w ramach projektu LEADER. Kolejne zawody to "PUCHAR GOBIO" - 12-13 czerwiec 2010. Zawody rozegrane zostaną z łodzi na Zbiorniku Michalice.

Już teraz wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.

                                      Prezes Zarządu WKS GOBIO

                                                 Wojciech Zając

 Tutaj można zobaczyć filmik z zawodów

 http://www.namyslowianie.pl/

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • okoneklb Data dodania: 9 lat temu Oceń: 3 + / -

  co tu dużo pisać , kto nie był niech żałuje bo jest czego
  pozdrowionka dla klubu

 • STOJOWSKI PIOTR Data dodania: 9 lat temu Oceń: 3 + / -

  Niestety nie mogłem byc na tej wspaniałej imprezce, ale widać,ze było jak zawsze wzorcowo. Gorące pozdrowionka dla Zarządu a w szczególności dla Piotra. Prezio ze Zdieszowic

 • Drab Dariusz Data dodania: 9 lat temu Oceń: 8 + / -

  wieruszow

  Wspaniała imprezka...organizacja wzorowa... na takich zawodach z przyjemnością się startuję, nawet jak ryby nie dopisują... Napewno będę na kolejnych edycjach zawodów organizowanych przez klub GOBIO. Tak trzymać Panowie....;-) P.S Golonka w sosie czosnkowym...palce lizać...;-)

 • mastiff Data dodania: 9 lat temu Oceń: 13 + / -

  Powinszować można tylko takich organizatorów i szefostwa klubu. Dalszych sukcesów klubowych i udanych imprez życzę.

 • Kamiński Grzegorz Data dodania: 9 lat temu Oceń: 10 + / -

  szczepan5

  kolejne fajne towarzyskie zawody przeprowadzone w miłym koleżeńskim klimacie słowa uznania dla prężnie działających władz klubu GOBIO zaangażowanie samych jego członków co było widać w organizacji zawodów na których uczestniczyła tak duża ilość wędkarzy można by wymieniać jeszcze dużo superlatyw jak choć by wspaniała golonka z sosikiem trafione upominki dla wszystkich uczestników. jako klubowicz GOBIO jestem podbudowany takim rozwojem spraw propagowaniem wędkarstwa i nie ukrywam że moim myślą nie umykają kolejne pewne wspaniałe edycje zawodów organizowane przez GOBIO

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

JAKIMI GATUNKAMI RYB POWINNO SIĘ ZARYBIAĆ ZALEW MICHALICE?
Karp
Szczupak
Sandacz
Sum
Lin
Jaź
Węgorz
inne
tylko drapieżne (Szczupak, Sandacz)
tylko biała ryba
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin