Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

ROBOCZE SPOTKANIE ZARZĄDÓW KÓŁ: MIEJSKIEGO I GOBIO NAMYSLÓW

Pierwsze robocze spotkanie Zarządów Kół Gobio i Miejskiego

W dniu 18 lutego 2011 roku zgodnie z przyjętym harmonogramem odbyło sie pierwsze robocze spotkanie Zarządów namysłówskich kół Gobio i Miejskie.

 

Gospodarzem spotkania było Koło Miejskie. Po przywitaniu przez gospodarza kol. Stanisława Łowczykowskiego przystapiono do dyskusji o sprawach naszych namysłowskich wędkarzy.

 

W toku dyskusji oraz przedstawionych przez członków zarządów kół propozycji wypracowano współną koncepcję dotyczącą opieki i zagospodarowania Zbiornika Michalice w roku 2011 i latach następnych. Wspólna inicjatywa naszych kół zostanie przekazana do Zarządu Okręgu w Opolu.

 

Następnym ważnym punktem zebrania było szczegółowe omówienie przygotowań do wspólnej organizacji zawodów z okazji Dnia Dziecka na stawie "Pod Grzybkiem". Zarządy naszych kół wyraziły swoje ubolewanie, iż impreza ta nie będzie organizowana wspólnie przez wszystkie namysłowskie koła. Mimo złożonej przez Prezesa Koła Gobio kol. Wojciecha Zająca w dniu 16.01.2011 r. propozycji wspólnej organizacji tych zawodów Prezesowi Koła NSM - Stanisławowi Piasnemu, Zarząd tegoż koła nie wyraził na to zgody.

Na zebraniu uzgodniono wstępny podział obowiązków i zadań związanych z organizacja tej imprezy. Uzgodniono, że  szczegółowy podział zadań ustalimy na kolejnym spotkaniu w dniu 15 maja br.

 

Następnie Prezes Łowczykowski przybliżył wszystkim historię współpracy z Kołem Wrocław Fabryczna oraz zaprosił do wspólnego uczestniczenia we wspólnych zawodach, które w tym roku odbęda sie we Wrocławiu.

 

W sprawach róznych omówiono pierwszy numer lokalnej gazety wędkarskiej - "INFORMATORA WĘDKARSKIEGO". Zarządy kół bardzo pozytywnie oceniły ten pomysł, który pozwoli na lepszą popularyzacje wędkarstwa w naszym mieście. Zarządy kół uzgodniły także wspólne przygotowanie artykułów do następnego wydania gazety.

 

Spotkanie przebiegało w bardzo koleżeńskiej atmosferze i trwało do późnych godzin nocnych z uwagi na dużą ilość ważnych dla naszych wędkarzy spraw.

 

Ustalono termin kolejnego spotkania na 15 maj 2011 r.

 

Mamy nadzieję, że wzorowa współpraca pomiędzy naszymi kołami napewno zaowocuje już w 2011 roku wieloma konkretnymi działaniami dla rozwoju naszych kół i całego wędkarstwa w Namysłowie.

 

                          Sekretarz Zarządu Koła

                               Krzysztof Gruca

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (9)

 • panczena Data dodania: 8 lat temu Oceń: 1 + / -

  Letterbomb8 przykre jest czytać że odchorowałeś te sprzątanie , szkoda że nikt z NSMu nie zaprosił pozostałe koła do sprzątanie a po... przykładowo jakieś wspólne ugodowe wędkowanie[grillowanie]nikt nie zaproponował a nie wypada przed gospodarza akwenu wychodzić .Lecz widocznie to było nie na rękę zarządowi taki mezalians i dlatego Twoja choroba nie pójdzie na marne .Bo Koledzy z KOŁA NSM zyskali ładne kieszonkowe za wypracowane z takim poświęceniem sprzątanie.Ubolewamy za taki stan, i podziwiamy jak NAM ślicznie posprzątaliście te stanowiska , Dziękujemy i prosimy o jeszcze .
  p.s.
  KOLEGO uśmiechnij się , i pomyśl sobie że Jesteśmy Tobie wdzięczni my wędkarze .

 • Zając Wojciech Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

  gobio111

  Kolego letterbomb8 napisałem że komentarze nieprawdziwe lub niezgodne z prawdą będa usuwane. Twój komentarz jest częściowo zgodny z prawdą. Otóż pisząć iż za darmo nie sprzątacie Michalic miałem na mysli dotację na zagospodarowanie i ochronę zbiornika w wysokości około 10.000 zł, która to może koło wydać np. na wynajęcie firmy sprzątającej lub posprzątać zbiornik samemu i przeznaczyć te pieniądze na inne cele. Wybraliśie drugir rozwiązanie. Koło otrzymało za to pieniądze, co z nimi zrobiło to mnie już nie interesuje.

  Szczegółowe informacje odnośnie ilości czlonków posiadam od sekretarza koła, który zajmuje się kartotekami. Członkowie którzy w 2010 roku wstapili do naszego koła z innych kół składali nam stosowne oświadczenia odnośnie zmiany koła, stąd co do jednej osoby wiemy z jakich kół i ilu członków do naszego koła wstapiło. Z koła NSM Namysłów było to dokładnie 221 członków. Kilkudziesięciu kolejnych członków NSM wstapiło do naszego koła w 2011 roku.

  Jeśli chodzi o brak slów to należałoby się odnieśc do zawodów z okazji Dnia Dziecka, które wspólnie chcieliśmy organizować, nawet w takiej kwestii NSM ma odmienne zdanie i co ma się smiać czy płakać.

  I jeszcze jedno info na czasie: GRATULUJE KOLEDZE PIASNEMU UDANEGO ZEBRANIA ZARZĄDU OSIEDLA KTÓREGO BYŁ PRZEWODNICZĄCYM :(:(:(

 • letterbomb8 Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

  Drodzy Panowie. Brak tu słów. Zastanawiam się, czy śmiać się, czy też płakać!
  Po pierwsze, to Ci, którzy ruszyli swoje tyłki, ażeby posprzątać Wam stanowiska nie otrzymali za to złamanego grosza, a już na pewno nikt nie zapłacił za moje leczenie, które było wynikiem pracy w zimnie i deszczu.
  Po drugie Panie Wojciechu, Koło NSM Namysłów bardzo dobrze się trzyma i zastanawiam się, skąd ma Pan takowe informacje o ilości członków, którzy odeszli- ale mniejsza o większość.
  Komentarze prawdziwe chyba będą usuwane :) Prawda w oczy kole

 • panczena Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

  Piotrku!!!
  Kilkanaście lat byłem w zarządzie NSM,Rysiek Kloch jako prezes potrafił zjednać zarząd najpierw słuchał potem trafna decyzja.Stało się jak się stało drogi się rozeszły.Lecz zawsze było mówione nie wędkarze dla zarządu a zarząd ma być dla wędkarzy .Boli mnie to jak została roztrwoniona praca pokoleń,dla wizerunku i usilnej głupoty, nikt nikogo nie jak napisałeś nie Gnoi .Powstał rozłam bo nie było porozumienia, zrozumienia.My robimy dla wędkarzy Koledzy z NMSu mają za to żal i pretensje, były pretensje że jest w Namysłowie koło Miejskie , powstało Gobio i nagle koledzy z zarządu NSM rzucają propozycje na zebraniu że źle jest jak tylko ci sami startują i wygrywają i jak tu odsunąć tych z Gobio. Powiem jedno dla mnie szok ,teraz ta osoba siedzi jako członek zarządu okręgu w Opolu i ciekawi mnie czy też tak miesza .Nikt nikomu nie ujmuje jego zasług , ale nie jest dobre rzucanie kłód pod nogi tylko dlatego że ktoś jest lepszy, a robi to dla koleżanek i kolegów wędkarzy , kiedy my wyciągamy rękę do zgody i pracy NSM obraca się plecami i udaje że nie ma KOŁA GOBIO i kto to jest >POZDRAWIAM

 • borysd Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

  borysd

  Firma Ekowod już dawno sprzątała zbiornik (nie ze zlecenia gminy), a nie tylko od listopada jak to kolega pisze i mija się z prawdą, a co do zapłaty - to sprzątanie przez wędkarzy było czynem społecznym i każdy mógł pomóc. Pozdrawiam i życzę połamania kija w 2011 roku.

 • Zając Wojciech Data dodania: 8 lat temu Oceń: 4 + / -

  gobio111

  Kolego Piotrze zastanawiałem się nad usunięciem twojego komentarza bo jest kłamliwy, obraźliwy i nie zgodny z prawdą, jednak stwierdziłem że nie będę uprawiał cenzury na naszej stronie.
  PROSZĘ JEDNAK O WYJASNIENIE KOGO JA LUB KOŁO GOBIO GNOJI? BO TEGO NIE WIEM
  Koło NSM juz sie rozjeb.... bo jak inaczej nazwac to że w ciągu roku odeszło od niego 220 członków a w 2011 kolejnych kilkudziesięciu oraz to że kilka lat temu gdy Prezesem był R. Kloch to było jedno z najbogatszych kół opolszczyzny a w ubiegłym roku roztrwoniło cała kasę że musiało żebrać po jałmużnę z Okręgu - niech koledzy sami sobie odpowiedza.


  Osoby z którymi zaczynałem pierwsze kroki w NSM-ie to R. Kloch. R Sulikowski i R.Skrok, którzy już nie działaja w Zarządzie tego koła nad czym bardzo ubolewam bo to bardzo wartościowi członkowie PZW.
  Jeśli chodzi o zawiść to raczej u kol. Piasnego i szkoda że odbika sie to na dzieciach. Kol. Piasny nawet nie raczył odpowiedziec na propozycje współnej organizacji zawodów na Dzień Dziecka, wstyd!!!

  Jesli chodzi o sprzątanie Michalic to już nie musicie tego robic bo od listopada zajmuje sie tym firma Ekowod.

  Do kolegi borysd. Nie było nas na sprzątaniu michalic w poprzednich latach bo nikt nam za to nie płacił. A jeśli NSM jest gospodarzem zbiornika i co roku dostawał na między innymi sprzątanie prawie 10.000 zł to społecznie tego nie robiliście.

  Szkoda że za takie pieniądze tak rzadko i nieudolnie że Gmina musiała to zlecic profesjonalnej firmie.

  W dalszą polemikęusje nie zamierzam sie wdawać. Komentarze kłamliwe i obraźliwe będa natychmiast usuwane.
  Wojciech Zając - Prezes Zarządu Koła Gobio Namysłów

 • piotrstona Data dodania: 8 lat temu Oceń: 1 + / -

  piotrstona

  Przykre jest to dla mnie że koledzy moi którzy wywodzą się z koła pzw nsm tak gnoją osoby z którymi zaczynali swoje pierwsze kroki wędkarskie. szkółka wędkarska pierwsze zawody pierwsze medale .szkoda ale jak na razie to widać zawiś i nie wdzięczność od kolegi Z.W.ps NIE ROZJEB....PZW NSM JAk TO KOMUŚ POWIEDZIAŁEŚ.Pozdrawiam dobry kolega i zapraszam na sprzątanie zalewu wiosną.

 • Siwka Piotrek Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

  Dlatego "panie" , bo koło NSM, do tej pory jako jedyne z namysłowskich kół dostawało na ten cel pieniądze i to nie małe! A efekty kontroli i samego gospodarzenia niech skomentują sami wędkarze, łowiący na zbiorniku Michalice.

 • borysd Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

  borysd

  Jestem ciekawy jaka będzie ta "współną koncepcję dotyczącą opieki i zagospodarowania Zbiornika Michalice w roku 2011 i latach następnych", bo w poprzednich latach nikt z tych panów nie pojawiał się na Michalicach w czasie sprzątania zbiornika przez koło NSM będące gospodarzem zbiornika.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

JAKIMI GATUNKAMI RYB POWINNO SIĘ ZARYBIAĆ ZALEW MICHALICE?
Karp
Szczupak
Sandacz
Sum
Lin
Jaź
Węgorz
inne
tylko drapieżne (Szczupak, Sandacz)
tylko biała ryba
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin