Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

STAW "POD GRZYBKIEM" W NAMYSŁOWIE (NIE)UDOSTEPNIONY DLA WĘDKARZY

Poprzednia informacja dotycząca wędkowania na stawie "Pod grzybkiem" w Namysłowie została zdjęta ze strony ze względu na sprzeczność z Uchwałą nr 55/prezydium/2010 Prezydium ZO PZW Opole z dnia 10.05.2010 r.

Opiekun Okręgowego portalu PZW

W usuniętej treści znalazły się fragmenty dotyczące zarybień i prac społecznych na stawie. Za ich omyłkowe usunięcie przepraszam i przywracam je poniżej w poprzednim brzmieniu.

Opiekun Okręgowego portalu PZW

"Od sierpnia 2010 roku opiekunem stawu jest nasze koło. W ubiegłym roku staw został zarybiony amurem, karasiem i szczupakiem. W latach ubiegłych linem i karasiem złotym. Wiosną tego roku planowane są kolejne zarybienia, tym razem karpiem, węgorzem i pstrągiem tęczowym.
Obecnie na stawie trwają prace porządkowe przygotowujace akwen doo wiosennego wędkowania.

Informujemy także, że w dniu 19.03.2011 r. (sobota) o godz, 15.00 na stawie odbędzie się kolejny czyn społeczny, podczas którego będziemy sprzatać i porządkować staw. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w czynie. Szczególnie serdecznie zapraszamy młodzież ze szkółek wędkarskich."

 

 

 

ZARZĄD KOŁA GOBIO NAMYSŁÓW

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (15)

 • Ciszek Mirosław Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  miroslaw_ciszek

  bez komentarza l

 • Rogalski Romek Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  Jeszcze jeden kamyczek do ogródka Gobio : proszę n ie usuwać bo zamieszczę ponownie!
  • Kulesa Józef Data dodania: 1 minutę temu Oceń: 0 + / -

  Kolego Rogalski wszystkie twoje posty nie sa odpowiedzia na pytanie zadane w sondzie powyżej. Ponadto nie jesteś ani członkiem naszego koła ani klubu więc nie wiesz co powinno byc na naszej stronie a czego nie. A jak jesteś matematykiem to chyba strony pomyliłeś. Kolega Cichy dał Ci mądrą odpowiedź ale ty dalej jej nie rozumiesz więc daruj sobie kolejne posty.
  Admin
  • Rogalski Roman Data dodania: 2 godziny 25 minut temu Oceń: 0 + / -

  No i znalazł się słupek czwarty, tylko , że zagubił notowania! Mam propozycję, aby usunąć te komentarze po przywróceniu właściwej wysokości słupkom, a założę się, że strona sama zapracuje na ocenę bardzo dobrą.Na początek sam daję ocenę bdb. Pozdrawiam
  • Rogalski Roman Data dodania: 5 godzin 37 minut temu Oceń: 0 + / -

  Kolego Mirosławie, zadanie ułatwię uzupełnieniem informacji, że kiedy ja dodawałem komentarz była jeszcze czwarta możliwość, głosowania na "słabą" stronę internetową! Wtedy też były stosowane "normalne" wyliczenia : 40%, 2%, 1% i za słabą stroną głosowało 57%. Szkopuł w tym, że po chwili czwarty słupek został usunięty. No i co Kolego Mirosławie, dalej podtrzymujesz swoje wywody, choć prawdę mówiąc traktuję Twoją odpowiedz jako dobry żart. Pozdrawiam!
  • Ciszek Mirosław Data dodania: 7 godzin 43 minut temu Oceń: 0 + / -

  41% z 134=0.41•134=54.94 osoby
  1% z 134=0.01•134=1.34 osoby
  1% z 134=0.01•134=1.34 osoby
  Kolega Roman chyba nie wie na czym polega taki program sondażowy :)objasniam- ten program sondażowy oblicza % glosów od danej sumy . Mam nadzieje ze pomoglem w zrozumieniu matematycznym jak obliczane są% POZDRAWIAM !!
  • Rogalski Roman Data dodania: 1 dzień temu Oceń: 1 + / -

  Zadanie domowe : jeżeli oddano 131 głosów co stanowi 100%, a z tego bdb 40%,dobrych 2% i przeciętnych 1%, to ile oddano słabych? Mój ośmioletni syn wyliczył, że 57%, a kolegom z Gobio wyszło 3%. Braki ze szkoły podstawowej . Moi koledzy tylko proszę nie usuwać mojej opinii tak jak robiliście niedawno bo na pewno wydrukuję ją ponownie.

 • serir Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś z koła GOBIO Namysłów, uświadomił mnie jakimi przemyśleniami kierowano się przy podejmowaniu decyzji o składzie gatunkowym ryb, którymi dokonywano zarybień stawu "Pod grzybkiem". Rozumiem liny, szczupaki, karasie, węgorze i nawet te karpie. Ale jak się do tego ma pstrąg albo amur? Przyznam, że nieco zdziwiony jestem taką "polityką zarybieniową". Ale może w tym szaleństwie tkwi jakaś metoda, której nie jestem sam w stanie pojąć. Z góry dziękuję za informację.

 • panczena Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  Baghera Twoje wypowiedzi są złośliwe a miniona epoka wypaliła piętno na Twoim Ego. Stanie z boku, marudzenie i wytykanie , ot trafił nam się aparatczyk na forum - uszlachetnianie świata cudzymi rękoma.
  A może masz czas do pracy z nami zapraszamy ,nikt nie powie Tobie złego słowa , poznasz to wszystko od środka ,będziesz miał wpływ na podejmowane decyzje , a siedzenie w fotelu i wylewanie czary goryczy ,oczernianie pracy kolegów do niczego konstruktywnego nie prowadzi. . Kolego Zapraszamy do pracy , do NAS masz okazję się dziś wykazać w czynie społecznym organizowanym przez Koło GOBIO ( już czwartym w tym roku) tj.w dniu 19.03.2011r. godz.15-ta, Staw pod grzybkiem. POZDRAWIAM

 • baghera Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  A jednak można inaczej. bardzo mnie cieszą dwa ostatnie komentarze. Przepraszam za drobne złośliwości w poprzednich wypowiedziach, ale usunięcie tego co napisałem nie było najlepszym wyjściem. Macie wiele sukcesów w Waszym kole, a drobna krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Nie było moim celem podgrzewanie atmosfery, tylko zwrócenie uwagi na może zbyt pochopne działania. Tak jak napisałem Panu Prezesowi będę śledził dalsze losy tej sprawy i jeśli racja będzie po Waszej stronie, to z pewnością padnie z mojej strony słowo przepraszam. Pewnie będzie tak również jeśli się okaże, że jednak nie mieliście racji. Cieszy mnie również fakt, że "zwracacie honor' Koledze podpisującemu się "Jan Wrzos".
  Kolego Krzysztofie, ja naprawdę nic nikomu nie zarzucałem, wyrażałem swoje wątpliwości po prostu. Tylko usuwanie moich i kolegi Wrzosa wpisów wprowadziło niepotrzebną nerwowość.
  Koledzy Krzysztofie i Józefie, wolę Wasze stonowane i rzeczowe wypowiedzi, od niektórych lekko nerwowych wypowiedzi Pana Prezesa. Z Wami ta dyskusja byłaby przyjemniejsza i bardziej rzeczowa.
  Pozdrawiam i życzę sukcesów na niwie działalności dla wędkarzy, dla wędkarstwa, dla PZW.

 • Gruca Krzysztof Data dodania: 9 lat temu Oceń: 5 + / -

  grucek

  Baghero piszesz w jednym ze swoich komentarzy, że nie znasz dokładnie sprawy mimo to zarzucasz nieprzemyślane działanie Zarządowi Koła, piszesz o odpowiedzialności karnej wędkarzy, na jakiej podstawie wyciągnąłeś takie wnioski, czym się kierowałeś? Pewnie była to dobrze przemyślana wypowiedź, podparta mocnymi argumentami, szkoda tylko, że ich nie przedstawiłeś. Jeśli posiadasz ważne, sprawdzone informacje dotyczące sprawy „stawu” podziel się nimi z nami. Nasza strona to nie forum w dziale Hyde Park....
  Jeśli coś komuś zarzucasz miej chociaż cywilna odwagę się pod tym podpisać.

  Publikacja dotycząca stawu „Pod Grzybkiem” powstała w oparciu o dokumenty obrazujące aktualny stan prawny łowiska i została zamieszczona w dobrej wierze. Opiekun Okręgowy nie zgodził się z treścią wiadomości. To tyle. Poczekajmy na stanowisko władz okręgowych w tej sprawie.
  Zapraszam wszystkich na sobotni czyn społeczny.
  Serdecznie pozdrawiam, Krzysztof Gruca

 • SABOŃ Mariusz Data dodania: 9 lat temu Oceń: 4 + / -

  gobio

  Kolego baghera twoje komentarze nie będą usuwane , stażu też nie potrzebujesz .Każda uwaga się liczy , Wasze komentarze mają służyć rozwojowi tej strony i wędkarstwa a czasy komunizmu to przeszłość (pamiętam ją). Tu podziękowania koledze Janowi Wrzos który słusznie zwrócił uwagę na niestosowne zdjęcie . To moja wpadka bo jako karpiarz nie powinnienem go zamieszczać. Inna sprawa to ukrywanie się pod nickami , nie podawanie koła itp. ale to już indywidualna sprawa na ile mam odwagi osobistej. Sprawdzenie konta osoby zamieszczającej komentarz to chyba normalne. Dobrze jest wiedzieć z kim dyskutujemy. I to nie jest tak że nasze koło rządzi na tej stronie , ona jest dla Was. Aczkolwiek komentarze obraźliwe , niezgodne z regulaminem będą usuwane. A tak na marginesie zostało utworzone forum dlaczego tam nie piszecie. Pozdrawiam administrator

 • baghera Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  Kolego Prezesie, z pewnością nie rzuca Pan słów na wiatr i za chwilę, zgodnie z Pana zapowiedzią ten komentarz zniknie ze strony, ale swoim ostatnim wpisem powiedział Pan bardzo wiele.
  Jako nowy (czy aby na pewno, można mieć wiele nicków, to nie takie trudne) nie mam prawa komentować czegokolwiek. Najpierw pewnie powinienem przejść jakiś staż kandydacki, później zdać odpowiedni egzamin, przekazać do wiadomości publicznej a przede wszystkim Waszej, wszystkie swoje dane, napisać kilka komentarzy na próbę, które oceni ktoś kompetentny w tej dziedzinie i dopiero po uzyskaniu stosownego certyfikatu, będę mógł komentować. Zaiste kuriozalne. Moje komentarze będą usuwane i to bez względu na treść. Poczułem się jak w czasach realnego socjalizmu, których Pan z pewnością jako młody człowiek nie pamięta.
  Z zarzutem, że podgrzewam atmosferę, nie bardzo się z tym zgadzam. Usiłowałem podjąć z Panem merytoryczną dyskusję (dowodem na to niech będzie mój ostatni wpis w sąsiedniej wiadomości). Dyskusja polega na wzajemnej wymianie argumentów, tymczasem Pana argumentem zostało stwierdzenie "wszystkie twoje komentarze bez względu na treść zostaną usunięte". Muszę przyznać, że to najmocniejszy argument, Wasze koło przecież rządzi na tej stronie, więc niewygodnego dyskutanta można w ten sposób skutecznie wyłączyć. Gratuluję pomysłu.
  Z Pana wypowiedzi wynika, że zadał Pan sobie trud sprawdzenia mojej skromnej osoby. Zamiast szukać argumentów w dyskusji, zajął się Pan szukaniem osoby, tylko po co, proszę mi powiedzieć.
  Zapewniam Pana, że jeśli okaże się, iż to Pan miał rację, zadzwonię do Pana osobiście z przeprosinami i takie same przeprosiny umieszczę w swoim komentarzu na stronie i tego komentarza chyba wtedy nie usuniecie.
  I jeszcze jedna uwaga na koniec. Zdecydowanie lepiej wychodzi Wam realizacja pewnych zadań, takich jak kołowa gazetka, szkolenie młodzieży (mimo tej małej wpadki ze zdjęciem, o której pisał Kolega Jan Wrzos), zdobywanie funduszy na działalność. Za to chciałem Was chwalić, ale nie jest mi to dane.

 • Zając Wojciech Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  gobio111

  Kolego jesteś nowym użytkownikiem portalu, nie wpisanym do żadnego koła, nie piszesz nigdzie więcej komentarzy i nic one do sprawy nie wnoszą tylko próbujesz podgrzać atmosferę. Informuję cię że wszystkie twoje kolejne komentarze bez względu na treść zostaną usunięte.
  Prezes Koła Wojciech Zając

 • baghera Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  Oj Kolego Prezesie widziałem na Waszej stronie wiele komentarzy nie podpisanych z imienia i nazwiska i jakoś Wasz admin, jak Pan go określa, tych komentarzy nie usuwał (chyba dlatego, że były dla Was miłe). Z tego co Pan napisał wnioskuję, że piszę głupoty i dopiero jak "zechcę coś mądrego napisać, to się pod tym podpiszę" (prawie cytat z Pana wypowiedzi), bo faktycznie to nie takie trudne.
  Choć co mi tam, podpiszę się już teraz, ku Pana zadowoleniu.
  Z poważaniem Jan Kowalski
  Mam nadzieję, że jako podpisany komentarz nie zostanie on usunięty przez Waszego admina.
  PS Pewnie w programie istnieje możliwość wyłączenia możliwości komentowania, więc może tak będzie łatwiej. Nie trzeba będzie wtedy usuwać tych niewygodnych.
  I jeszcze jedno pytanko. Czy usuwanie komentarzy , podpisanych nickiem, nie jest przypadkiem cenzurą?:)
  A może wprowadzicie możliwość komentowania Waszych poczynań, tylko przez tych, którzy przekażą Wam wszystkie swoje dane i otrzymają od Was stosowną zgodę.

 • Zając Wojciech Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  gobio111

  Kolego baghera nie wiem o jakim komentarzu mówisz bo ja nie jestem administratorem. Jednak z tego co wiem to nasz admin nie zamieszcza komentarzy od osób niewiadomego pochodzenia, które w dodatku nie podpisuja sie z imienia i nazwiska. Jeśli chcesz cos mądrego napisać to sie pod tym podpisz czy to takie trudne.
  Pozdrawiam

 • baghera Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  A co Kolego Prezesie z moim komentarzem, też był obraźliwy i kłamliwy, że został usunięty?!?!?!
  Wydaje mi się, że to już cenzura. Proszę o jego przywrócenie. Jeśli nie, "wrzucę" go na stronę Okręgu. Tam już go chyba nie usuniecie.
  Pozdrawiam i życzę więcej rozsądku w podejmowanych działaniach.

 • Zając Wojciech Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  gobio111

  Kolego ja cię wcale nie pouczam, tez nie jestem temu winny, nie na wszystko mam wpływ. Przepraszam za twoim zdaniem pokazywanie nieekologicznych scen. Zwrócę stosowne uwagi adminowi strony aby takie sytuacje się nie powtórzyły. Myśle że wszystko zostało wyjaśnione. Przepraszam i pozdrawiam, jednocześnie dziękuję za wskazanie popełnionych błędów, z których wyciągniemy wnioski.

 • Wrzos Jan Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  jawrz

  To ja jestem winny , że zdjęcie jest niefortunne, to ja wyrzuciłem karpie w piach, to ja jestem winny bo nie zadzwoniłem do pana, to ja obraziłem wskazując na nieekologiczne sceny przez was pokazywane i to ja chyba usunąłem wszystkie wpisy . Tylko wypada mi pokornie przeprosić was na kolanach. Ten zapis może pan też usunąć. Oczekiwałem w najgorszym przypadku przeprosin, a nie pouczeń. Niech sprawę rozpatrzą wasze władze.

 • Zając Wojciech Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  gobio111

  Do kolegi Jan Wrzos
  Już udzielałem informacji na temat tego zdjęcia, być może jest ono niefortunne i nie powinno zostać zamieszczone. Jednak my też nie na wszystko mamy wpływ korzystając z gościnności np. właściciela stawu hodowlanego. Na pewno nie uczymy dzieci takich zachowań i to było z twojej strony dla nas obraźliwe.
  Nikt tu złośliwie nie usuwa twoich komentarzy. Uważam także iż jeśli chcesz dyskutować na ten temat to powinienieś do mnie zadzwonić (tel. w danych kontaktowych).
  Natomiast ten artykuł dotyczy zupełnie innej sprawy, która jest w trakcie załatwiania.
  Pozdrawiam serdecznie

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

JAKIMI GATUNKAMI RYB POWINNO SIĘ ZARYBIAĆ ZALEW MICHALICE?
Karp
Szczupak
Sandacz
Sum
Lin
Jaź
Węgorz
inne
tylko drapieżne (Szczupak, Sandacz)
tylko biała ryba
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin