Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

OŚWIADCZENIE ZARZĄDU KOŁA W SPRAWIE STAWU POD GRZYBKIEM

Zarząd Koła Gobio Namyslów na posiedzeniu w dniu 25.03.2011 r. zapoznał sie z Uchwałami Prezydium ZO w sprawie stawu "Pod grzybkiem". Zarząd Koła niejednogłośnie postanowił zaakceptować regulamin łowiska zatwierdzony Uchwałą nr 24/prez/2011.

 

Zarząd Koła uważa, iż rozwiązanie przyjęte przez Prezydium ZO nie zapewni optymalnego wykorzystania łowiska, jednakże nie przyjęcie tego regulaminu wiązałoby się z wypowiedzeniem kołu umowy użyczenia stawu co również byłoby złym rozwiązaniem.

 

Jednocześnie Zarząd Koła informuje wszystkich członków koła, że w dalszym ciągu będzie czynił starania dotyczące utworzenia na tym akwenie łowiska specjalnego ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży. Uważamy, iż tylko udostępnienie tego stawu do ogólnego wędkowania sprawi, że staw nie będzie zarastał latem roślinnością a zimą nie wystąpi na nim zjawisko przyduchy. Z dodatkowych opłat można będzie intensywanie zarybiać staw a wypracowane nadwyżki przeznaczyć na szkolenie młodzieży w szkółce wędkarskiej.

 

ZARZĄD KOŁA GOBIO NAMYSŁÓW

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • Zając Wojciech Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

  gobio111

  Kolego Ciszek zapraszam na jutro do udziału w czynie społecznym.
  Na tą chwilę sytuacja ze stawem jest wyjaśniona. W ciągu ostatnich dni otrzymałem w tej spraiw wiele telefonów od naszych czlonków ale i wędkarzy z pozostałych namysłowsich kół, którzy nie są zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Do redakcji informatora wędkarskiego wpłynęło też kilka listów od wędkarzy. Nie wszyscy chcą sie wypowiadać tutaj na forum i to trzeba uszanować. Róbmy więc to co do nas nalezy. Pozdrawiam

 • Ciszek Mirosław Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

  miroslaw_ciszek

  aprawde nie rozumie ZO, dlaczego lub pod czyjim naciskiem tak uparcie sie trzyma, jak dla mnie chorej decyzji o udostepieniu tego stawu tylko dla szkolek mlodziezowych, a zapominaja miedzy innymi o starszych wedkarzaqch i inwalidach, ktorym wiek lub choroba nie pozwala na dalsze wyprawy na ryby , a tu pod nosem blisko domu mogliby oddawac sie pasji wedkowania.To tylko jeden z przykladow.Moim zdaniem ta decyzja napewno dobrze nie wplynie na racjonalne wykorzystanie tego stawu. Dlatego zachecam wszyskich, ktorym nie jest obojetna ta decyzja o wypowiedz na ten temat, moze tym przyczynimy sie ze ZO ponownie przemysli swoje postanowienie.POZDRAWIAM !!!

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

JAKIMI GATUNKAMI RYB POWINNO SIĘ ZARYBIAĆ ZALEW MICHALICE?
Karp
Szczupak
Sandacz
Sum
Lin
Jaź
Węgorz
inne
tylko drapieżne (Szczupak, Sandacz)
tylko biała ryba
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin