Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

KLEŃ WIDAWY 2012 - zwiastun filmu z zawodów

22 kwietnia na Rzece Widawie w Namysłowie rozegrano czwartą edycję ogólnopolskich zawodów spinningowych „Kleń Widawy 2012”.

ZWIASTUN FILMU Z ZAWODÓW DOSTĘPNY POD PONIŻSZYM ADRESEM

 

http://ohlaszeny.pl/video/sport/klen-2012-zwiastun

http://ohlaszeny.pl/video/sport/klen-widawy-2012

Do rywalizacji przystąpiło 80 zawodników z całej Polski. Rywalizowało także 7 juniorów.  Pogoda na szczęście dopisała a ostatnie cieplejsze dni sprawiły, że ryby też współpracowały jakby chętniej.

 

W tym roku ze względu na dużą liczbę zawodników organizatorzy przygotowali 3 kilkukilometrowe sektory. Każdy więc spokojnie mógł udać się na wybrany sektor. Najwięcej zawodników łowiło w sektorze B (Michalice-Namysłów).

Po sześciogodzinnej rywalizacji sędziowie przystąpili do obliczania wyników. Tym razem było co liczyć.

Podsumowując wyniki zawodów to ostatecznie 38 zawodników złowiło 78 ryb zaliczonych do klasyfikacji zawodów, były to 3 klenie, 12 jazi i 63 okone.

 

Zwycięzca zawodów został kol. Ireneusz Troska (Gobio Namysłów), który wyprzedził kol. Tadeusza Kucę (Gobio) i kol. Sebastiana Oliwę (Tułowice).

Szczęśliwym łowcą największego klenia, który otrzymał nagrodę główną – wędzisko DRAGON ULTIMA okazał się kol. Mariusz Policha z Reńskiej Wsi.

Puchary oraz cenne nagrody rzeczowe marki DRAGON wręczał Dyrektor Biura ZO PZW Opole i Prezes Lokalnej Grupy Rybackiej Opolszczyzna – kol. Jakub Roszuk, który co warte odnotowania sam wziął udział w naszych zawodach i przez 6 godzin spinningując starał się sprawić wszystkim miła niespodziankę (niestety ryby były ale niewymiarowe). 

Nasi juniorzy tym razem nie złowili miarowych ryb, jednak wszyscy otrzymali przygotowane dla nich przez kol. Piotra Siwkę nagrody a ufundowane przez kol. Krzysztofa Stengritta z Kluczborka puchary dla juniorów zostały na kolejne zawody.

 

Organizator zawodów - Wędkarski Klub Sportowy GOBIO Namysłów składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom oraz instytucjom, które pomogły w organizacji tej imprezy. Szczególne podziękowania składamy wszystkim sponsorom:

FIRMA DESIGN-FISHING

producent sprzętu wędkarskiego marki

DRAGON

Województwo Opolskie

Starostwo Powiatowe w Namysłowie

Gmina Namysłów

Browar Namysłów

Hunter Polska

Firma AKWIS – Piotr Siwka

kol. Krzysztof Stengritt

Sklep wędkarski MAGART w Namysłowie

 

 

Serdeczne podziękowania składamy także Panu Krzysztofowi Wolf za wspaniały i profesjonalny fotoreportaż z całej imprezy oraz Panu Wojciechowi Ohlaszeny za wykonany materiał filmowy, który wkrótce (po montażu) umieścimy na naszej stronie. Oprawę muzyczną zapewniła firma DJ GROUP.

Galeria zdjęć z zawodów wykonana przez Krzysztofa Norberta Wolfa.

 

https://picasaweb.google.com/106737014742002970040/KLENWidawy2012GOBIONamysOwFotKrzysztofNorbertWolfFotoArte7

 i w innej przeglądarce na stronie wirtualnynamyslow.pl

http://wirtualnynamyslow.pl/f_imprezy_19.htm

 

Poniżej zamieszczamy pełne wyniki zawodów oraz fotoreportaż. Jeżeli uczestnicy zawodów są zainteresowani profesjonalnymi zdjęciami z tych zawodów prosimy o kontakt z Panem Krzysztofem Wolfem poprzez e-mail: fotoarte7@wp.pl

Jeszcze raz bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy za naprawdę super zawody. Kolejne już w lipcu na Michalicach – Puchar Gobio z łodzi. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

 

                                      Prezes Zarządu WKS GOBIO NAMYSŁÓW

                                                           Wojciech Zając

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • lesny_dziadek Data dodania: 8 lat temu Oceń: 12 + / -

  Tak delikatnie się temu przypatrując, śmiem stwierdzić że Gobio to chyba obecnie najlepsze koło sportowe w okręgu z największym potencjałem sportowym, intelektualnym i organizatorskim. Chłopaki patrzą o dwa kroki naprzód, gdyby mieli więcej wody to kto wie, może Grand Prix Polski by zorganizowali.

 • Drab Dariusz Data dodania: 8 lat temu Oceń: 1 + / -

  wieruszow

  Niestety mimo szczerych chęci nie mogłem uczestniczyć na tych zawodach. Jak widać imprezka znów udana. Do zobaczenia na lipcowym Pucharze Gobio.

 • STOJOWSKI PIOTR Data dodania: 8 lat temu Oceń: 1 + / -

  Oj żałuję, że nie mogłem w tym roku uczestniczyć w tej wspaniałej imprezie. Widać, duży wkład pracy Zarządu a frekwencja jak widać dopisała. Do zobaczenia na Memoriale Wieśka. Pozdrawiam !

 • okoneklb Data dodania: 8 lat temu Oceń: 1 + / -

  no cóż , było jak zwykle super , kto nie był niech żałuje
  jest mi niezmiernie miło być członkiem tego klubu (pierwszy raz można rzec byłem u "siebie" na zawodach
  pozdrowienia

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

JAKIMI GATUNKAMI RYB POWINNO SIĘ ZARYBIAĆ ZALEW MICHALICE?
Karp
Szczupak
Sandacz
Sum
Lin
Jaź
Węgorz
inne
tylko drapieżne (Szczupak, Sandacz)
tylko biała ryba
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin