Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

JAŹ MICHALIC 2012 - wyniki, zdjęcia, relacja

         13.05.2012 r. na Zbiorniku Michalice rozegrano kolejną edycję towarzyskich zawodów spławikowych JAŹ MICHALIC. W zawodach wzięło udział 20 zawodników, w tym 5 juniorów. Poranny chłód nie zniechęcił ani ryb ani zawodników, którzy łowiąc piękne leszcze i płocie złowili łącznie ponad 50 kg ryb. No może tylko jazie nie dostosowały się w tym roku do terminu ich zawodów i nie wiadomo gdzie się podziały.


A teraz krótko o wynikach sportowych. W kategorii juniorów z wynikiem 3.165 pkt. Zwyciężył kol. Wojtek Orlikowski (Gobio) przed kol. Kacprem Koniecznym (Kluczbork) - 2.655 pkt. i kol. Zuzia Kulesa (Gobio) - 1.605 pkt. tym razem najlepszy okazał się kol. Krzysztof Gruca (Gobio) z wynikiem 6.585 pkt. Wyprzedził on kol. Jana Sokołowskiego z Oławy oraz kol. Bartka Moskę z Kluczborka.


Ciekawostką zawodów był na pewno karp kol. Piotra Gerusa, szkoda tylko że nie większy ale i tak ten widok musi cieszyć bo dawno na Michalicach karpi podczas zawodów nie łowiono.

Puchary, medale i dyplomy zawodnikom wręczał Prezes Koła Gobio kol. Wojciech Zając. Wszystkim zawodnikom, a szczególnie tym najmłodszym składamy serdeczne gratulacje za sportową rywalizację i osiągnięcie bardzo dobrych wyników. Do zobaczenia na kolejnych zawodach w Michalicach.

 

ZARZĄD WKS GOBIO NAMYSŁÓW

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

JAKIMI GATUNKAMI RYB POWINNO SIĘ ZARYBIAĆ ZALEW MICHALICE?
Karp
Szczupak
Sandacz
Sum
Lin
Jaź
Węgorz
inne
tylko drapieżne (Szczupak, Sandacz)
tylko biała ryba
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin