Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

KARP MICHALIC 2012 - na Michalicach złowiono ponad 224 kg ryb

W dniach 14-15 lipca 2012 r. na zbiorniku w Michalicach rozegrane zostały kolejne towarzyskie zawody nocne – Karp Michalic 2012. Do rywalizacji w zawodach zgłosziło się tym razem 26 drużyn.

 

 

 

W sobotę juz kilka godzin przed zbiórką zaczeły przyjeźdżać pierwsze ekipy. ostatecznie pomimo nienajlepszej pogody dojechały 24 drużyny. Punktualnie o 16.00 Prezes Koła i jednocześnie Sędzia Główny zawodów przywitał zawodników oraz przedstawił zasady rozegrania naszych zawodów. Po raz kolejny na naszych zawodach przeprowadzono komputerowe losowanie stanowisk co bardzo usprawniło i przyśpieszyło odprawę przed zawodami.

 

 

O godz. 17.00 rozpoczęła się bardzo zacięta rywalizacja która trwała aż do godz. 9.00 dnia następnego.

 

 

W zawodach złowiono ponad 224 kg ryb. Zawodnicy łowili głównie leszcze metodą drgającej szczytówki i odległościówką. W tym roku łączne wyniki wagowe jak i najlepszych drużyn okazały sie bardzo imponujące i zasługujące na słowa uznania.

 

 

 

 

Ostatecznie z wynikiem ponad 47 kg zwyciężyła drużyna z Jelcza_laskowic w składzie kol. Bogdan Wałkiewicz i kol. Andrzej Wałkiewicz, którzy wyprzedzili drużynę Piranii Namysłów w składzie: kol. Leszek Borodziewicz i kol. Stanisław Poniewierski - również bardzo wysoka waga ponad 42 kg. Trzecie miejsce zajęła drużyna Gobio Namysłów w składzie: kol. Adam Luberda i kol. Kącki Adam. Największa rybą zawodów okazał się leszcz o wadze 2.945 gram zlowiony przez kol. Łukasza Karnickiego z Oławy.

Ciekawostką zawodów był także 55 cm węgorz złowiony przez kol. Piotra Heriana.

Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary a później najmłodszy uczestnik zawodów przystapił do losowania nagród. W tym roku sponsorem głównym naszych zawodów było

CENTRUM WĘDKARSKIE "CRAZY CARP"

- kol. Krzysztofa Skiby z Kępna, które ufundowało bony upominkowe na łaczną kwotę 1.000 zł. oczywiście do wykorzystania na zakupy sprzętu wędkarskiego. Tym razem do 10 drużyn uśmiechnęło sie szczęście.

 

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w naszych zawodach i juz zapraszamy na kolejne zawody we wrześniu oraz oczywiście na zawody Karp Michalic 2013.

 

Zarząd WKS Gobio Namysłów

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

JAKIMI GATUNKAMI RYB POWINNO SIĘ ZARYBIAĆ ZALEW MICHALICE?
Karp
Szczupak
Sandacz
Sum
Lin
Jaź
Węgorz
inne
tylko drapieżne (Szczupak, Sandacz)
tylko biała ryba
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin