11.04.2010 - zawody Ligi Okręgowej odwołane

Komunikaty | 2010-04-10 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Ze względu na siedmiodniową żałobę narodową Zarząd Okręgu PZW w Opolu odwołuje zawody spławikowe Ligi Okręgowej zaplanowane na dzień 11 kwietnia 2010 r.Zwracamy się równocześnie do Zarządów kół i klubów o nie organizowanie w tym okresie żadnych zawodów wędkarskich i imprez rekreacyjno-sportowych. za Zarząd OkręguPrezes Marian Magdziarz.... więcej

PUCHAR BURMISTRZA NAMYSŁOWA - PODSUMOWANIE ZAWODÓW

Aktualności | 2011-09-17 | Publikujący: Koło PZW Namysłów NSM

W słoneczny poranek 11 września na Zbiorniku Michalice odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Namysłowa. Do zawodów stanęło 22 seniorów i 10 juniorów, wśród nich dwie zawodniczki: p. FILARSKA Magdalena (460 pkt.) i Julia KOSIKOWSKA (40 pkt.). Szczęście nie wszystkim dopisało, ale przecież liczy się przede wszystkim dobra zabawa i wypoczynek w gronie rodziny (co widoczne jest na niektórych zdjęciach) lub przyjaciół. Wśród Seniorów prowadzili: I - ZAWER Czesław - 3 720 pkt., II - GRUCA Krzysztof - 2 580 ...... więcej

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2011

Aktualności | 2011-10-19 | Publikujący: Koło PZW Namysłów NSM

Październik w Kalendarzu Imprez Sportowych Koła PZW NSM jest miesiącem zamykającym sezon wędkarski. Kolejno 2.10. i 9.10. rozegrane zostały „PUCHAR PREZESA KOŁA" i "MISTRZOSTWA KOŁA PZW NSM W SPINNINGU". Puchar Prezesa w tym roku powędrował w ręce kol. Leszka BORODZIEWICZ, który uzyskał 2 840 pkt. Kolejne miejsca zajęli odpowiednio: II miejsce - POPRAWA Grzegorz - 2 360 pkt. · III miejsce - BORODZIEWICZ Beata - 2 002 pkt. Spinningowym Mistrzem Koła został kol. Leszek POPRAWA, któremu złowiony chwilę po starcie szczupak ...... więcej

Zapraszamy na MISTRZOSTWA KOŁA PZW NSM W SPŁAWIKU

Aktualności | 2012-04-10 | Publikujący: Koło PZW Namysłów NSM

Zarząd Koła PZW NSM Namysłów informuje, że w dniu 06.05.2012 r. organizuje: „MISTRZOSTWA KOŁA W WĘDKARSTWIE SPŁAWIKOWYM" Zawody rozegrane zostaną na zbiorniku „MICHALICE" sektor „A", tzn. od zapory czołowej zbiornika do przystani w Józefkowie . Zawody zostaną przeprowadzone w kategoriach JUNIOR, KOBIETA, SENIOR Regulamin zawodów * do godz. 7.00 - Zbiórka uczestników- na zakręcie przed prostą w kierunku zapory * 7.00 - 7.30 - Otwarcie, losowanie stanowisk rozejście na stanowiska * 9.20 - nęcenie zanętą ciężką * 9.30 - ...... więcej

Mistrzostwa Koła PZW NSM - podsumowanie

Aktualności | 2012-05-13 | Publikujący: Koło PZW Namysłów NSM

W ostatni dzień długiego weekendu - 6 maja - na zalewie w Michalicach rozegrane zostały Mistrzostwa Koła PZW NSM Namysłów. Frekwencja dopisała (32 zawodników) i stosunkowo dobra, acz chłodna, pogoda zaowocowała dużą ilością brań. Stąd też wysokie wyniki startujących zawodników. Jako jedyna zawodniczka Mistrzynią Koła w kategorii Kobiet została Beata BORODZIEWICZ - 4120 pkt. Pozostałe wyniki przedstawiały się następująco: W kategorii Juniorzy: W kategorii Juniorzy: 1. Arkadiusz PUTOWSKI - 660 pkt., 2. Paweł PANEK - 640 pkt., 3. Marek ...... więcej

Podsumowanie ZAWODÓW WĘDKARSKICH O PUCHAR STAROSTY NAMYSŁOWSKIEGO

Aktualności | 2012-06-16 | Publikujący: Koło PZW Namysłów NSM

W słoneczny poranek 10 czerwca odbyły się organizowane przez Koło PZW NSM OTWARTE TOWARZYSKIE ZAWODY WĘDKARSKIE O PUCHAR STAROSTY NAMYSŁOWSKIEGO Do rywalizacji stanęło 27 zawodników, w tym dwie panie - Beata i Ewelina Borodziewicz oraz jeden Junior. Puchar i nagrody zasponsorowane przez Starostwo w Namysłowie wręczyli zwycięzcom V-ce Starosta - Pan Andrzej SPÓR i Prezes Koła PZW NSM -Stanisław PIASNY. Punktowane miejsca zajęli odpowiednio: I miejsce - Bogdan WAŁKIEWICZ - 10380 pkt. II miejsce - Dariusz BIGOS - 6740 pkt. III miejsce - Witold ...... więcej

ZAWODY SENIORÓW KOŁA PZW NSM - podsumowanie

Aktualności | 2012-06-17 | Publikujący: Koło PZW Namysłów NSM

W ciepły, słoneczny poranek 17 czerwca na Zbiorniku Michalice odbyły się Zawody Seniorów Koła PZW NSM. W tym roku do rywalizacji stanęło tylko 9 zawodników, wśród nich - po raz pierwszy - kol. Jasia STOCKA. Smutne jest to, że stali Zawodnicy Seniorzy powoli się wykruszają ze względu na pogarszający się stan zdrowia. Życzymy Im jak najszybszego powrotu do dobrej kondycji i spotkania nad wodą. Podczas czterogodzinnych zmagań nasi Nestorzy złowili łącznie 25,16 kg ryb - głównie leszczy. Kolejne trzy punktowane miejsca zajęli: 1. Leszek ...... więcej

PUCHAR PREZESA NSM wyjechał z Namysłowa do Jelcza

Aktualności | 2012-07-07 | Publikujący: Koło PZW Namysłów NSM

W dniach 30.06./01.07.2012r na zbiorniku Michalice zostały przeprowadzone "Otwarte Drużynowe Zawody o Puchar Prezesa Namysłowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej" w wędkarstwie gruntowym. Do rywalizacji przystąpiło 14 dwuosobowych drużyn wśród których przeważającą liczbę stanowiły drużyny składające się z członków Koła PZW NSM ,tylko 5 drużyn było spoza naszego Koła. Zaczynając od początku: tuż przed 17-tą udział w zawodach potwierdziły wszystkie drużyny które się zapisały na listach starowych. O godz 17-tej Prezes Koła PZW NSM ...... więcej

MUNDUROWE MICHALICE 2012 - podsumowanie

Aktualności | 2012-07-30 | Publikujący: Koło PZW Namysłów NSM

W dniach 19 - 20 lipca b.r. na Zbiorniku Michalice odbyły się kolejne zawody wędkarzy służb mundurowych p.n. MUNDUROWE MICHALICE 2012. W tym roku do zawodów przystąpiło 28 drużyn. Po dwudniowych zmaganiach klasyfikacja przedstawiała się następująco: I miejsce Krawiec Grzegorz Krawiec Łukasz - 30 520 pkt. II miejsce Borodziewicz Beata Borodziewicz Leszek - 21 280 pkt. III miejsce Serwadczak Marek Wojewódzki Witold - 20 720 pkt. IV miejsce Koryło Łukasz Borodziewicz Ewelina - 19 420 pkt. V miejsce Tylutki Grzegorz Szkoda Piotr - 15 860 pkt. VI ...... więcej

PUCHAR LATA wyjechał do Brzegu

Aktualności | 2012-08-28 | Publikujący: Koło PZW Namysłów NSM

W pogodny, acz wietrzny niedzielny poranek 12. sierpnia odbyły się OTWARTE SPŁAWIKOWE ZAWODY WĘDKARSKIE „PUCHAR LATA 2012" Kolejne trzy pierwsze miejsca zajęli odpowiednio Koledzy: Piotr ZAPOTOCZNY - 6400 pkt. - PZW Brzeg Józef POSTAWCZUK - 4980 pkt. - PZW Brzeg Bogdan WAŁKIEWICZ - 4460 pkt. - PZW Jelcz Pozostałe wyniki w załączniku. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Zarząd Koła PZW NSM... więcej