Tweety na temat @pzworgpl

Szkółka wędkarska

Panel logowania Rejestracja konta Przypomnienie hasła

Aktualności

Koło PZW OSW Rogóżno – Przyjacielem młodzieży

Wydrukuj

Aktualności | 2012-02-19 | Publikujący: Młodzi w OSW Rogóżno

Oceń:

W dniu 18 lutego 2012 roku w siedzibie Zarządu Okręgu PZW w Lublinie odbyło się posiedzenie Zarządu Okręgu, w którym wzięli udział Prezesi kół naszego Okręgu. Podczas tego posiedzenia Komisja młodzieżowa ZO podsumowała pracę kół z młodzieżą w 2011 roku. Jest nam niezmiernie miło, że dostrzeżono również nasze osiągnięcia w tej dziedzinie wędkarskiej działalności. Wyróżnienie to zobowiązuje nas do jeszcze większej pracy z młodzieżą,  a statuetka, którą otrzymaliśmy powinna nam o tym każdorazowo przypominać.
Otrzymaliśmy również dwadzieścia sześć plansz obrazujących najpopularniejsze gatunki ryb oraz materiały edukacyjne , które wzbogacą nasze zasoby  materiałów szkoleniowych dla potrzeb naszej młodzieży.
Tą drogą chciałem podziękować Kol. Robertowi Pierepienko - opiekunowi naszej młodzieży , członkom władz i organów koła jak również wszystkim członkom koła, którzy przyczynili się do tak dobrego wyniku. Mam nadzieję, że praca ta będzie nadal kontynuowana i niezależnie od tego czy będzie przez kogoś oceniana czy nie, będzie nadal przynosiła Wam satysfakcję, tak  jak do tej pory.

Dodaj komentarz