Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Aktywizacja SSRyb 2020 - ponowna próba

Dyrektor Biura Zarządu Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Lublinie Konrad Hajczuk po raz kolejny wychodzi z inicjatywą mającą na celu poprawę ochrony wód, poprzez próbę zaktywizowania Społecznej Straży Rybackiej działającej na terenie naszego Okręgu. Biuro ZO PZW w Lublinie udostępni łódź na Zalewie Zemborzyckim oraz samochód wraz z kierowcą będącym etatowym strażnikiem, strażnikom SSRyb chętnym poprawić poziom patrolowania i kontrolowania naszych wód.

 

Ramowy regulamin korzystania z łodzi Zarządu Okręgu PZW w Lublinie znajdującej się na Zalewie Zemborzyckim w ramach współpracy ze Społeczną Strażą Rybacką prezentuje się następująco:

 

1. Zgłoszenia terminów akcji z wykorzystaniem łodzi należy dokonać drogą telefoniczną pod numerem: 666-879-178 (Paweł Wojteczko) z trzydniowym wyprzedzeniem w przypadku zaplanowanego patrolu lub w przypadku nagłej interwencji natychmiast. Osoba odpowiedzialna za udostępnienie łodzi dołoży wszelkich starań, aby w przypadku nagłej interwencji łódź została jak najszybciej udostępniona, jednak nie gwarantuje ona powodzenia w każdej sytuacji.

 

2. Patrol SSR musi składać się przynajmniej z trzech strażników łącznie z kierownikiem grupy.

 

3. W zgłoszeniu należy podać:

 

- termin planowanej akcji (dzień oraz godziny patrolu),

- skład grupy (z wyszczególnieniem kierownika grupy).

 

4. Organizator udostępnia łódź siedem dni w tygodniu.

 

Ramowy regulamin korzystania z samochodu Zarządu Okręgu PZW w Lublinie w ramach współpracy ze Społeczną Strażą Rybacką prezentuje się następująco:

 

1. Zgłoszenia terminów akcji należy dokonać drogą telefoniczną pod numerem: 666-879-178 (Paweł Wojteczko) z trzydniowym wyprzedzeniem.

 

2. Patrol SSR musi składać się przynajmniej z trzech strażników łącznie z kierownikiem grupy.

 

3. W zgłoszeniu należy podać:

 

- termin planowanej akcji

- skład grupy (z wyszczególnieniem kierownika grupy)

- teren działania

 

4. Organizator udostępnia samochód z kierowcą siedem dni w tygodniu.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.