Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Aktywizacja SSR - pierwsze efekty

Wczorajszy dzień zainaugurował współpracę ZO PZW Lublin wraz z SSR w ramach programu aktywizacji Społecznych Strażników w zakresie korzystania ze służbowego samochodu wraz z kierowcą. Jako pierwsza jednostka SSR chętna do współpracy zgłosiła się z koła PZW Lublin Miasto. Jak się później okazało patrol był bardzo owocny i trwał do późnych godzin nocnych. Skontrolowane zostały następujące miejsca: Bełżyce, Chodel, Pomorze, Wola Rudzka, Poniatowa oraz Zalew Zemborzycki. Wykryte wykroczenia:

 

1. Chodel – wędkarz posiadał dwie ryby z gatunki jaź w wymiarze ochronnym (22 i 22,5 cm).

 

2. Poniatowa – połów w odległości mniejszej niż 50 metrów od budowli hydrotechnicznej.

 

3. Poniatowa – połów bez zezwolenia. Wędkarz nie posiadał żadnych dokumentów uprawniających do połowu, jednak z racji, że posiadał status „obcokrajowca”, był ustawowo zwolniony z posiadania karty wędkarskiej. 

 

4. Zalew Zemborzycki – połów na trzy wędki.

 

5. Zalew Zemborzycki – połów bez karty wędkarskiej.

 

W związku z popełnionymi powyżej wykroczeniami interweniowała Policja wystawiając na miejscu mandat, jak również zostały przygotowane wnioski do Państwowej Straży Rybackiej.

 

Dziękujemy panom z koła PZW Lublin Miasto za udaną akcję i zachęcamy inne koła do współpracy. Szczegółowe informacje na temat aktywizacji SSR znajdują się na stronach:

 

1. http://www.pzw.org.pl/naszewody/wiadomosci/207263/60/aktywizacja_ssryb_2020__ponowna_proba

 

2. http://www.pzw.org.pl/naszewody/wiadomosci/208285/60/aktywizacja_ssr__lodzie_dla_straznikow_na_dratowie_krzczeniu_i_c 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.