Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zawody Feederowe 2018 02-09-2018

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA POWAKACYJNE PIERWSZE ZAWODY ORGANIZOWANE PRZEZ KOŁO ODRA.
Zawody Feederowe wyłącznie dla Członków Koła Odra.
Zapisy w dniu zawodów tj. 2.09 od godz. 6.30 do 6.45
Opłata startowa 30 zł od zawodnika w 100% przeznaczone na nagrody ( z Koła również jest przeznaczona kwota na nagrody). Zawody będą trwały 4 h każdy zawodnik może łowić na 2 wędki ( feeder lub grunt). Zawody odbędą się na kanale przeciw powodziowym na między wału ( między kanałem przeciwpowodziowym a kanałem żeglugowym).

Serdecznie zapraszamy do wspólnej rywalizacji!!!!

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Skuła Agnieszka Data dodania: 2 miesiące temu Oceń: 0 + / -

    Szkoda tylko, że terminarz zawodów Koła Odra praktycznie zawsze pokrywa się z zawodami okręgowymi czy to w spławiku czy też spinningu. Tak samo było i tym razem ponieważ osoby, które startowały w Mistrzostwach Okręgu z góry były wykluczone ze startu w tych zawodach. Fajnie jak by na przyszłość trochę lepiej ustalać terminy zawodów.

  • STOJOWSKI PIOTR Data dodania: 2 miesiące temu Oceń: 0 + / -

    Kolego administratorze owej strony, czy ta strona służy do promowania ogólnych zawodów Kołowych ? Z tego co widzę tak. W związku z powyższym proszę o umieszczenie informacji o zawodach spinningowych Koła Okoń nr 39 Strzelina , które odbędą się na jeziorze Mietków w dniu 30.06.2018. Więcej informacji pod nr tel. 509-874-867. Myślę, że inne koła również zechcą aby umieszczać tutaj informację o ich zawodach. Pozdrawiam