Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

OKS zaprasza na spotkanie.

Okręgowy Kapitanat Sportowy przy Zarządzie Okręgu PZW Opole, zaprasza przedstawicieli kół i klubów oraz zainteresowane osoby, na spotkania konsultacyjne w sprawie omówienia organizacji okręgowego sportu wędkarskiego i zawodów na 2019 r. w dyscyplinach wędkarstwa sportowego.

Na spotkaniu poruszone zostaną również kwestie regulaminów rozgrywania poszczególnych dyscyplin oraz przyjęte zostaną propozycje łowisk do rozegrania zawodów.

 Spotkania odbędą się w dniu 24 listopada 2018r. (sobota) w biurze ZO PZW w Opolu w godzinach:

 

·       800930 - dyscyplina spławikowa,
·       930 – 1100 - dyscyplina spinningowa, 
·      1100 – 1230 - dyscyplina muchowa,
·      1230 – 1400 - dyscyplina gruntowa (feeder).

 

ZAPRASZAMY!

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • MACH HENRYK Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  mach

  Proszę zwrócić się o informację do Prezesa Koła Elektrownia Jarosława Kolanko , który w dniu 24.11.2018r. przewodniczył grupie inicjatywnej karpiarzy na spotkaniu z OKS, gdzie ustalono zasady rozgrywania zawodów, jak i też datę I Mistrzostw Karpiowych Okręgu PZW w Opolu. Ponadto podjęto działania na szczeblu krajowym w celu unifikacji przepisów dotyczących organizacji i regulaminów rozgrywania zawodów. Z treści posta wynika,że obieg informacji w Kole trochę szwankuje. Na przyszłość - proszę podawać swój adres e-mailowy,lub zwracać się bezpośrednio do OKS - wówczas może kolega otrzymać materiały źródłowe dotyczące organizacji sportu karpiowego.

  Pozdrawiam
  Henryk Mach
  Przewodniczący OKS przy ZO PZW w Opolu.

 • beret1100 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  beret1100

  Kiedy ktoś pochyli się nad karpiarzami? Najwięcej działamy społecznie ,najwięcej w śród nas jest strażników SSR , w Opolskim stworzyliśmy najwięcej łowisk sportowych których zazdroszczą nam w całym kraju. Jesteśmy najprężniej rozwijającą się obecnie dziedziną wędkarstwa a wszyscy udają że nas nie widzą bo nikomu się nie chce wziąć do roboty. Nasi koledzy już społecznie stworzyli cały regulamin ale PZW mając gotowca wsadziła go w szufladę. Mamy to zrobić po za PZW ???