Zawody Teamów Spinningowych o Puchar OKS - wyniki.

Dnia 13 września 2020 roku na zbiorniku Turawa, rozegrano Towarzyskie Okręgowe Zawody Teamów Spinningowych o Puchar Okręgowego Kapitanatu Sportowego.

Do rywalizacji przystąpiło 25 teamów. Słoneczna i niemal bezwietrzna pogoda sprzyjała zawodnikom nie powodując utrudnień w wędkowaniu, ale niekorzystnie wpłynęła na brania ryb. Na kartach startowych odnotowanych zostało zaledwie 27 sztuk zgłoszonych przez 16 teamów.

Łowiąc metrowej długości suma, zwycięzcą zawodów został Team Dragon Opole w składzie Michał Kłobut, Krzysztof Żurawski. Drugie miejsce z 2 okoniami, szczupakiem i sandaczem zajął Champions Team Ozimek w składzie Marcin Osada, Dariusz Małecki. Trzecie miejsce na podium zajął Team Jedlice w składzie Adrian Szczygieł, Waldemar Słowik(3 sandacze).

Wyniki i statystyka zawodów w załącznikach PDF.