Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Okręgowa Liga Spławikowa - II tura - lista zgłoszonych

Lista zgłoszeń
Okręgowa Liga Spławikowa - II tura
Rzeka Odra, Opole  23.06.2013
L.p. Koło/Klub Imie i Nazwisko Kategoria
1 WKS Mivardi Team Samol Opole Bogusław Gluza senior
Józef Postawczuk senior
Krzysztof Szymaniec senior
Łukasz Gluza junior
Joanna Drgas kobieta
2 Koło PZW Skalnik Gracze  Stanisław Bąk senior
Paweł Majtczak senior
Zbigniew Bielawski senior
Agata Trzmielewska kobieta
Patryk Glej junior
3 Koło PZW                         Krapkowice Otmęt Mariusz Staszewski senior
Hubert Burdzik senior
Arkadiusz Mnich  senior
Bożena Burdzik kobieta
Łukasz Guder junior
4 K-KKWS TRÓJKĄT                   K-Koźle  Franciszek Czekański  senior
Kamil Czekański senior
Artur Czernisz senior
Klaudia Tokarczyk kobieta
Aleksander Czekański junior
5 WIKS SOKÓŁ Niemodlin Krzysztof Bojarski senior
Jarosław Sklarek senior
Tadeusz Babiński  senior
Agnieszka Babińska kobieta
Mateusz Mirowski junior
6 Koło PZW Gogolin Przemysław Kwapisz senior
Andrzej Kołodziej senior
Łukasz Talik senior
Karolina Wawer kobieta
Kamil Macha junior
7 Koło PZW Garnizonowe Zaodrze Czesław Fit senior
Arkadiusz Fit senior
Mirosław Fit senior
Caroline Wac kobieta
Marcin Wacha junior
8 Koło PZW Opole nr 4 KWP Piotr Hrubar senior
Marek Moszyński senior
Radosław Moszyński senior
Emilia Dziedzic kobieta
Sławomir Gluza junior
9 OKWS Kolejarz Michał Wojciński senior
Jacek Tokar senior
Andrzej Mróz senior
Ewelina Borodziewicz kobieta
Bartosz Bajzert junior
10 Koło PZW Praszka Michał Grygiel senior
Mateusz Noga senior
Grzegorz Morawiak senior
Zuzanna Chęcińska kobieta
Adam Latusek junior
11 Koło PZW Opole nr 1 Marcin Fikus senior
Andrzej Klimas senior
Henryk Mainka senior
   
Tomasz Frehlich junior
12 Koło PZW NSM Namysłów Leszek Borodziewicz senior
Włodzimierz Putowski senior
Stanisław Poniewierski senior
Beata Borodziewicz kobieta
Arkadiusz Putowski junior
Indywidualnie
Seniorzy
1 Koło PZW Grodków Andrzej Kos senior
2 K-KKWS TRÓJKTĄT K-Koźle Tadeusz Lewosz senior
3 Koło PZW Garniznowe Zaodrze Sylwester Ginda senior
4 Koło PZW Garniznowe Zaodrze Wojciech Ilków senior
5 Koło PZW Grodków Mieczysław Balcerek senior
6 Koło PZW Grodków Roman Bartoszyński senior
7 Koło PZW Krapkowice Otmęt Piotr Michałkiewicz senior
8 Koło PZW Nysa nr 2 Mariusz Kołodziej senior
9 Koło PZW Nysa nr 2 Dariusz Sieroń senior
10 Koło PZW Nysa nr 2 Sebatsian Kukurowski senior
11 Koło PZW Nysa nr 2 Artur Mołoń senior
12 Koło PZW Nysa nr 2 Marcin Matysiak senior
13 Koło PZW Opole nr 1 Andrzej Górka senior
14 Koło PZW Opole Nr 4 KWP Tomasz Kobyliński senior
15 WKS Sokół Niemodlin Piotr Koch senior
16 WKS Wzdręga Kluczbork Hennady Balezin senior
17 WKS Wzdręga Kluczbork Arkadiusz Stachurski senior
Kobiety
1 Koło PZW Kolejarz-Ofama Renata Moneta kobieta
2 Koło PZW Garniznowe Zaodrze Elżebieta Mach kobieta
3 WKS Wzdręga Kluczbork Wiktoria Żok kobieta
Juniorzy
1 Koło Gobio Namysłów Wojciech Orlikowski junior
2 Koło PZW Grodków Michał Zając junior
3 Koło PZW Skalnik Gracze Gniewomir Zając junior
4 WKS Sokół Niemodlin Łukasz Gierak junior
5 WKS Sokół Niemodlin Marcin Olszewski junior
Kadeci
1 WKS Wzdręga Kluczbork Nikola Żok kadet
2 Koło PZW Gogolin Aleksandra Macha kadet
3 Koło PZW Grodków Kacper Bartoszyński kadet
4 Koło PZW Grodków Dawid Waliduda kadet
5 Koło PZW Opole Nr 4 KWP Szymon Gluza kadet
6 Koło PZW Opole Nr 4 KWP Jakub Glinowiecki kadet

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

  • mory Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

    dziekuje za info.

  • rystasz Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

    rystasz

    Zbiórka zawodników w tym miejscu co zwykle, na brzegu Odry, przy oczyszczalni ścieków, w okolicy "spustu".

  • mory Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

    jedno pytanko: gdzie bedzie zbiórka zawodników???