Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Odbyły się zawody Aktywu Kół i ZO

W niedzielę 28-go kwietnia odbyły się kolejne organizowane przez Wałbrzyski Okręg PZW rozpoczynające sezon wędkarski wiosenne zawody spławikowe. Tym razem na stawach w Kudowie Zdroju spotkało się 53 zawodników w 18 drużynach, (jedna drużyna nie była kompletna). Po przygotowaniach do wędkowania trwających 3 godziny, od zbiórki to jest od godziny 7.00 do 10.00 rozpoczęło się wędkowanie i do siatek zawodników zaczęły trafiać ryby. Różnie było w sektorach, w jednych trafiały się niestety tylko niewymiarowe okonki i jazgarze w drugich prawdziwe okazy jaziów, płoci i karasi. Do tej różnorodności w gatunkach ryb dopasowała się również pogoda bo co prawda nie padał deszcz ale było pochmurno. W miejscach osłoniętych było w miarę ciepło, natomiast w miejscach odsłoniętych podwiewał bardzo zimny wiatr, który dawał się mocno we znaki tam wędkującym. Po czterech godzinach wędkowania najwięcej ryb złowił Kolega Józef Długosz z Koła Miejskiego w Wałbrzychu prawie 5 kg z podobnym wynikiem na drugim miejscu uplasował się Kolega Henryk Pokrzywa z Koła Miejskiego w Świdnicy łowiąc 4,5 kg ryb. W klasyfikacji drużyn najlepsi okazali się Koledzy z Koła Miejskiego w Wałbrzychu. Dokładne wyniki znajdą zainteresowani w załącznikach, a w galerii zdjęć wędkarzy na tle budzącej się wiosny. Zawody zaszczycił swoją obecnością prezes Okręgu PZW Wałbrzych Kol. Andrzej Polak który jak widać na załączonych zdjęciach dekorował zwycięzców zawodów. Dziękujemy.

 

Zawody prowadził i relacjonował Jerzy Szołtaniak. 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (8)

 • Senetra Władysław Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: 8 + / -

  senwladek

  Szanowni Koledzy, trzeba sobie wyjaścić, te zawody były: " organizowane przez Wałbrzyski Okręg PZW" jest to cytat z pierwszego zdania relacji powyżej. Teren zawodów został przygotowany przez koło, któremu zlecił to zadanie " Wałbrzyski Okręg PZW ". Sędziów również powinien powołać " Wałbrzyski Okręg PZW " Tak więc wszelkie uwagi i pretensje czy zażalenia należy kierować do : " Wałbrzyskiego Okręgu PZW ". W tych zawodach nie uczestniczyłem i co i jak było nie wypowiadam się. Ale czytając komentarze wygląda na to że jest po staremu ?? Czyli zawody odfajkować za odbyte. Satysfakcja uczestników nie istotna ??

 • alansowikwppl Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: 6 + / -

  Szczerze zupa cebulowa była ochydna, mięso było neutralne ziemniaki dobre a kapusta to nieporozumienie więc nie można napisać że obiad był dobry, to nie jest zabawa, a rywalizacja w dobrej atmosferze, nie masz pojęcia o zawodach wędkarskich więc najlepiej już zamilcz

 • Modrzejewski Przemysław Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: -6 + / -

  Rozwiń
 • Działa Radosław Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: 11 + / -

  radoslaw84

  Organizatorem nie było koło i nikt nie będzie tu czepiał się koła Kudowa Zdrój bo organizatorem był Kapitanat Sportowy Okręgu Wałbrzych i to w tym przypadku powinien Jerzy sprawdzić przygotowanie zbiornika i stanowisk pod zawody.
  Inne koła może mają więcej pojęcia o organizacji takich zawodów.
  Bo ja nie uważam aby sędziów oskarżać sędziów bo oni chcieli jak najlepiej ale to sędzia główny odpowiada za organizację zawodów a tym bardziej sam przewodniczący Kapitanat.

 • Modrzejewski Przemysław Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: -8 + / -

  Rozwiń
 • Działa Radosław Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: 11 + / -

  radoslaw84

  Kolega poniżej napisał to bardzo delikatnie bo to co tam się działo to jakaś masakra.
  Sędziowie nawet wyników przepisać nie potrafią sektor A taki mój dobry kolega Krzyś z 580 zrobiło się 210.
  😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂

 • alansowikwppl Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: 9 + / -

  Zawody przeprowadzone na możliwie najniższym poziomie , szczyt chamstwa i żenady , Organizator Pan Jerzy Sz w ogóle nie zapewnił zawodnikom dojazdu na sektor A a nie poinformował o braku dojazdu ( wedkarze musieli poradzic sobie na wlasna ręke z przeszkodami , a miejsca większości startujących to nieporozumienie , stanowiska w "krzakach " i trzcina wystająca na kilka metrów w głąb zbiornika , brak swobodnego rozłożenia siatki . To jest własnie obraz kalectwa naszego nieszczęsnego okręgu oraz głównego organizatora Pana Jerzego , człowiek jest tak odporny na podpowiedzi od strony doświadczonych zawodników że nie da sie tego opisać , o jego arogancji i chamstwie do innych juz nawet nie warto mówic , mam nadzieje ze ten komentarz nie zostanie usunięty a nasz wspaniały okręg weźmie sobie to do serca i choć troche sie zreflektuje

 • Telus Ryszard Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: 6 + / -

  misiek7

  Fajne zawody,fajna relacja,Na zawodach Aktywu rzadko bywa przyjemna aura. Miałem to filmować,ale nasi zawodnicy zdezerterowali i dlatego nie bylem na tych zawodach. Morze następnym razem się uda.Pozdrawiam.