Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Wyniki zawodów o „Puchar Prezesa” Koła "Pstrąg" w Olszanicy

Aktualności | 2018-11-25 | Publikujący: Koło PZW Olszanica

Ostatnie zawody w sezonie tradycyjnie są rywalizacją o „Puchar Prezesa” Koła "Pstrąg" oraz w rywalizacji o Wędkarza Roku w Olszanicy.

Panorama

W dniu 20 października 2018 roku nad Jeziorem Solińskim  ”Pole Namiotowe” Prezesa Leona Dobrowolskiego  odbyły się zawody na zakończenie sezonu Koła „Pstrąg”. W zawodach wystartowało 12 zawodników.  Tylko 4 zawodnikom nie udał złowić się ryby. Zawody wygrywał zawodnik, który złowił najdłuższą rybę tym samym był zdobywcą „Pucharu Prezesa”. Rywalizacja w ostatnich zawodach była bardzo ważna w perspektywie współzawodnictwa o miano „Wędkarza Roku 2018”, gdyż zawodnicy zajmujący miejsca jeszcze poza 3 mieli szansę na końcowe zwycięstwo. Ale o tym będziemy pisać w „Wędkarzu Roku”. W zawodach na zakończenie sezonu i zdobywcą „Pucharu Prezesa” został kolega Adam Bigos z rybą o długości 23,4.  

Klasyfikacja w zawodach na zakończenie sezonu i „Puchar Prezesa” przedstawia się następująco:

1.      Bigos Adam

2.      Nieznański Adam

3.      Wojtaszek Grzegorz

4.      Wójciak  Jan

5.      Jaworski Tomasz

6.      Jaworski  Tadeusz

7.      Latusek Dawid

8.      Wojtaszek  Stanisław

Gratulacje dla zwycięzcy i dziękujemy wszystkim którzy brali udział w zawodach kończących sezon w kole „Pstrąg” w Olszanicy. Już tradycyjnie po zawodach odbyło się spotkanie przy grillu i biesiadzie oraz wspomnień  z minionego sezonu oraz planami na przyszłość. Wszystkim dziękujemy za wspólnie spędzone godziny nad wodą i już dzisiaj zapraszamy na następny sezon. Szczegóły będą na bieżąco umieszczane na stronie internetowej koła i facebooku.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.