Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

KOMUNIKAT NR 2 II TURA SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW OKRĘGU PZW W OLSZTYNIE W KATEGORII SENIOR

Komunikaty | 2019-04-04 | Publikujący: Okręg PZW w Olsztynie

Okręgowy Kapitanat Sportowy informuje, że w dniu 07.04.2019 roku, odbędzie się II TURA MISTRZOSTW OKRĘGU PZW W OLSZTYNIE W DYSCYPLINIE SPŁAWIKOWEJ.

Miejsce zawodów:

Zawody zostaną zorganizowane na jeziorze Szczycionek w miejscowości Szczycionek pod Szczytnem. 

Prawo startu mają członkowie Kół Okręgu PZW w Olsztynie, z opłaconymi składkami na 2019 rok.

Zawody rozegrane zostaną zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW 2019. Regulamin dostępny na stronie Głównego Kapitanatu Sportowego PZW.

 

Zgłoszenia do dnia 03.04.2019 roku do godz. 10.00 pod numerami telefonów :

- Marcin 600 225 294

- Przemek 725 657 576

 

Program zawodów:

7:00 Zbiórka nad jeziorem (potwierdzenie uczestnictwa)

7:00 – 7:30 losowanie stanowisk (odprawa zawodników)

10:00 rozpoczęcie zawodów

14:00 – zakończenie zawodów

14:30 – posiłek dla zawodników (organizator zapewnia posiłek dla zawodników)

 

LISTA ZAWODNIKÓW (Stan na 31.03.)

1. Marcin Ptaszkowski koło Kleń Olsztyn

2. Przemysław Żydaczek koło Węgorzewo Miasto

3. Sławomir Lewandowski koło Kleń Olsztyn

4. Robert Kozłowski koło Węgorzewo Miasto

5. Przemysław Mościcki koło Kleń Olsztyn

6. Piotr Stasiak koło nr.75 ROS-Pisz

7. Dariusz Stefanowicz koło Miasto Olsztyn

8. Daniel Sosnowski koło Kleń Olsztyn

9. Paweł Krekora koło nr.9 Dobre Miasto

10. Piotr Lindemann koło Kleń Olsztyn

11. Roman Sitko koło Kleń Olsztyn

12. Jarosław Nyga koło PZW Olsztynek

13. Paweł Figielski koło PZW Olsztynek

14. Jacek Włodarski koło nr.9 Dobre Miasto

15. Alfred Kalisz koło nr.9 Dobre Miasto
16. 
Jarosław Czasnowicz koło nr.9 Dobre Miasto
17. Ryszard Bureta koło nr.41 Sum Szczytno
18. Adam Lewandowski koło nr.90 Bartoszyce
19. Jacek Warmiński koło Kleń Olsztyn
20. Marek Zieliński koło nr.41 Sum Szczytno
21. Łukasz Adamowski koło Węgorzewo Miasto

22. Grzegorz Błażewicz koło Olsztyn Miasto
23. Andrzej Malecki koło Olsztyn Miasto
24. Paweł Michalski koło 
nr.9 Dobre Miasto
25. Piotr Sierota koło nr.9 Dobre Miasto
26. Sławomir Purtak koło nr.41 Sum Szczytno
27. 
Krzysztof  Hodana koło Okoń Olecko
28. Mariusz Parzych koło Miasto Ełk
29. Paweł Pokora koło Olsztyn Miasto
30. Mariusz Motolko koło Kleń Olsztyn
31. Piotr Kowara koło Miasto Ełk
32. Mirosław Kaspruk koło Miasto Olsztyn 
33. Janusz Kowalski 
koło nr.9 Dobre Miasto
34. Zdzisław Łosiewicz 
koło nr.9 Dobre Miasto

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Co sądzisz o przegradzaniu rzek, cieków wodnych?
JESTEM PRZECIWNY
POPIERAM
NIE MAM ZDANIA
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin