Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

KOMUNIKAT NR 2 SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU PZW W OLSZTYNIE W KATEGORII SENIOR, 55+, U20

Komunikaty | 2019-06-04 | Publikujący: Okręg PZW w Olsztynie

KOMUNIKAT NR 2

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU PZW W OLSZTYNIE W KATEGORII SENIOR, 55+, U20

Okręgowy Kapitanat Sportowy,  informuje, że w dniu 09.06.2019 roku, odbędzie się III TURA MISTRZOSTW OKRĘGU PZW W OLSZTYNIE W DYSCYPLINIE SPŁAWIKOWEJ.

Miejsce zawodów:

Zawody zostaną zorganizowane na kanale Mazurskim w miejscowości Przystań. 

Prawo startu mają członkowie Kół Okręgu PZW w Olsztynie, z opłaconymi składkami na 2019 rok.

Zawody rozegrane zostaną zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW 2019. Regulamin dostępny na stronie Głównego Kapitanatu Sportowego PZW.

 

Zgłoszenia do dnia 05.06.2019 roku do godz. 10.00 pod numerami telefonów :

- Marcin 600 225 294

- Przemek 725 657 576

 

Program zawodów:

7:00 - Zbiórka nad kanałem (potwierdzenie uczestnictwa)

7:00 – 7:30 - losowanie stanowisk (odprawa zawodników)

10:00 - rozpoczęcie zawodów

14:00 – zakończenie zawodów

14:30 – posiłek dla zawodników (organizator zapewnia posiłek dla zawodników)

 

AKTUALNA LISTA ZAWODNIKÓW (STAN NA 06.06.)

1. Marcin Ptaszkowski koło Kleń Olsztyn

2. Mirosław Kaspruk koło Olsztyn Miasto

3. Piotr Sierota koło nr.9 Dobre Miasto

4. Zdzisław Łosiewicz koło nr.9 Dobre Miasto

5. Adam Lewandowski koło nr.90 Bartoszyce

6. Kamil Urbanowicz koło nr.9 Dobre Miasto

7. Dariusz Stefanowicz koło Miasto Olsztyn

8. Sławomir Purtak koło nr.41 Sum Szczytno

9. Roman Sitko koło Kleń Olsztyn

10. Jarosław Tekliński +55 koło Kleń Olsztyn

11. Daniel Sosnowski koło Kleń Olsztyn

12. Przemysław Mościcki koło Kleń Olsztyn

13. Mateusz Mościcki U20  koło Kleń Olsztyn

14. Wacław Pluta +55 koło Kleń Olsztyn

15.  Krzysztof Hodana koło Okoń Olecko
16. Ryszard Bureta koło nr.41 Sum Szczytno
17. Marek Zieliński koło nr.41 Sum Szczytno
18. Piotr Żebrowski U20  koło Węgorzewo Miasto
19. Grzegorz Błażewicz koło Olsztyn Miasto
20. Andrzej Małecki koło Olsztyn Miasto
21. Piotr Stępniak +55 
22. Jan Sawczuk +55 koło Kleń Olsztyn
23. Tadeusz Wiziecki +55 koło Kleń Olsztyn
24. Paweł Michalski koło nr.9 Dobre Miasto

25. Krzysztof Kłowas +55 koło Olsztyn Miasto
26. Piotr Lindemann koło Kleń Olsztyn
27. Robert Kozłowski koło Węgorzewo Miasto
28. Przemysław Żydaczek koło Węgorzewo Miasto
29. Łukasz Adamowski koło Węgorzewo Miasto
30. Mariusz Parzych koło Miasto Ełk
31. Andrzej Kruszewski 
+55 koło Miasto Ełk

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Co sądzisz o przegradzaniu rzek, cieków wodnych?
JESTEM PRZECIWNY
POPIERAM
NIE MAM ZDANIA
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin