Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Walne Sprawozdawcze Zgromadzenia Kół - 2017

REJON I - ODRA POŁUDNIE

L.p.

Koło PZW

Data

Godzina              I/II termin

Miejsce

Osoba obsługująca

1

Baborów

07.01.2018
11.00/11.15
Kawiarnia "Jocker"
Waszkiewicz Marek

2

Bierawa

29.12.2017
16.30/17.00
17.15/17.45
Ośrodek Kultury
ul. Kościelna 1
Walczak Robert

3

Branice

07.01.2018
10.00/10.30
CASG Branice
Magdziarz Marian

4

Cisek

 


Waszkiewicz Marek

5

Głubczyce

16.12.2017
16.00/16.15
Siedziba Koła
ul. Kościuszki 11
M. Magdziarz
R. Walczak

6

Gogolin

09.12.2017
9.30/10.00
Sala MKS Gogolin
ul. Kasztanowa 22
Szczygielski Adam

7

Kietrz Troja

10.12.2017
10.00/10.15
MGOK Kietrz
Magdziarz Marian

8

K-Koźle 1

28.11.2017
16.00/16.30
salka parafialna
ul. B.Krzywost. 2
Magdziarz Marian

9

K-Koźle Azoty

02.12.2017
15.30/16.00
MOK "Chemik"
al. J.Pawła II 27
Walczak Robert

10

Krapkowice
Miasto

03.12.2017
9.30/10.00
Dom Kultury
ul. Prudnicka 7
Szczygielski Adam

11

Krapkowice Otmęt

17,12,2017
9.00/9.30
Hala Sportowa
ul. Kilińskiego 3
Szczygielski Adam

12

Reńska Wieś

03.12.2017
8.30/9.00
Dom Kultury
Reńska Wieś
Magdziarz Marian

13

Strzeleczki

10.12.2017
14.00/14.30
GOK ul. Rynek
Kusiek Bernard

14

Zdzieszowice

17.12.2017
9.00/9.30
Klub Osiedlowy
ul. Piastów 1
Magdziarz Marian
           

REJON II - OPOLE

L.p.

Koło PZW

Data

Godzina              I/II termin

Miejsce

Osoba obsługująca

1

Dąbrowa

02.12.2017
18.00/18.30
Remiza OSP
ul. J. Sztonyka 19
Partyka Bogdan

2

Komprachcice

10.12.2017
16.00/16.30
Siedziba Koła
Partyka Bogdan

3

Opole 1

17.12.2017
8.00/9.00
Sala OSP Opole Bierkowice
Idzikowski Tomasz

4

Opole 2

16.12.2017
9.00/9.30
11.30/11.45
Biuro ZO
ul.Malczewskiego 1
Mach Henryk

5

Opole 4

12.01.2018
16.15/16.45
Siedziba Koła
ul. Korfantego 2
Hrubar Piotr

6

Opole 5

18.01.2018
9.30/10.00
Klub Osiedlowy Chaberek
Partyka Bogdan

7

Opole 8 Wiarus

10.12.2017
8.30/9.00
Klub 10 OBL
ul.Domańskiego 84
Hrubar Piotr

8

Opole
Elektrownia

10.12.2017
14.00/14.30
Klub "Zebra"
ul. Chabrów 31
Idzikowski Tomasz

9

Opole Garnizonowe
Zaodrze

14.01.2018
8.30/9.00
Siedziba Koła
ul.Domańskiego 84
Mach Henryk

10

Opole
Groszowice

18.11.2017
16.30
PSP nr 24
ul. Gorzołki 4

11

Opole Kolejarz
Ofama

08.01.2018
17.30/18.00
PSP 28
ul.Wyszomirskiego 6
Idzikowski Tomasz
12
Prószków
10.12.2017
14.00/14.30
Sala OKiS
ul. Daszyńskiego 6
Fordey Marek

REJON III - JEZIORA NYSKIE

L.p.

Koło PZW

Data

Godzina              I/II termin

Miejsce

Osoba obsługująca

1

Biała Nyska

15.12.2017
18.00/18.15
Szkoła
Biała Nyska
Zalewski Tomasz

2

Głogówek

13.01.2018
10.00/10.20
M-GDK Głogówek
ul. Batorego 10
 

3

Głuchołazy

10.12.2017
9.00/9.30
Zacisze
Urbiński Henryk

4

Jasienica Dolna

17.12.2017
15.00/15.15

Wieczorek Stanisław

5

Korfantów

09.12.2017
15.00/15.15
MGOKSiR
ul. Rynek 10
Chrzanowski Janusz

6

Łambinowice

09.12.2017
16.00
Sala Urządu Gminy
Urbiński Henryk

7

Otmuchów

14.01.2018
10.00/10.30
Sala Spółdz. Mieszkaniowej
Wieczorek Stanisław

8

Paczków

10.12.2017 
9.30/10.00
Restauracja
Karolówka
Wieczorek Stanisław

9

Prudnik

17.12.2017
9.00/9.30
Aula ZSO
ul. Gimnazjalna 2
Ćwieląg Zdzisław

10

Racławice Śląskie

17.12.2017
11.00/11.30
Remiza OSP
Zalewski Tomasz

11

Sidzina

02.12.2017
17.45/18.00
Dom Kultury
Sidzina
Wieczorek Stanisław

12

Nysa 1

25.11.2017
15.00/15.30
Siedziba Koła
ul. Celna 20
Podgórny Adam

13

Nysa 2

14.01.2018
11.00/11.30
Restauracja "Tiffany"

14

Nysa 3

10.12.2017
10.00/1030
Siedziba Koła
ul. Piastowska 28
Roszuk Jakub

15

Nysa 4

10.12.2017
9.30/10.00

WSTH Nysa
ul. Poznańska 1

Zalewski Tomasz

REJON IV - JEZIORO TURAWSKIE

L.p.

Koło PZW

Data

Godzina              I/II termin

Miejsce

Osoba obsługująca

1

Dobrodzień

07.01.2018
9.30/10.00
OKiS Dobrodzień
Grabowski Piotr

2

Jedlice

07.01.2018
14.30/15.00
Świetlica Wiejska
w Dylakach
Suchecki Krzysztof

3

Kolonowskie

17.12.2017
15.00/15.15
sala przy boisku
ul. Leśna
Wolny Krystian

4

Ozimek

09.12.2017
14.30/15.00
Gimnazjum nr 1
ul. Korczaka

5

Strzelce Op.
Cementownia

03.12.2017
8.30/9.00
Bar p. Króla
Roszuk Jakub

6

Strzelce Op. Miasto

03.12.2017
9.00/9.30
Rybaczówka
Ćwieląg Zdzisław

7

Szczedrzyk

25.11.2017
16.00/16.15
OSP Szczedrzyk
Grabowski Piotr

8

Tarnów Opolski

03.12.2017
14.00/14.30
OSP Tarnów Op.
ul. Klimasa
Fordey Marek

9

Turawa

16.12.2017
15.00/15.30
Sala OSP Węgry
Fordey Marek

10

Zawadzkie

03.12.2017
9.00/9.30
10.00/10.30
Restauracja LIDO
Suchecki Krzysztof
           

REJON V - STOBRAWA I WIDAWA

L.p.

Koło PZW

Data

Godzina              I/II termin

Miejsce

Osoba obsługująca

1

Byczyna

17.12.2017
9.00/9.30
10.00/10.30
Karczma Spichlerz
ul. Wąska 5
Kuprian Kazimierz

2

Gorzów

17.12.2017
10.00/10.30
MGOK ul. Rynek 4
Liberka Jerzy

3

Kluczbork

 


Kuprian Kazimierz

4

Murów

05.01.2018
16.00/16.30

Szkoła Podstawowa
w Murowie

Liberka Jerzy

5

Namysłów

10.12.2017
9.30/10.00
Urząd Miejski
Kuprian Kazimierz

6

Namysłów NSM

03.12.2017
9.30/10.00
Urząd Miejski
Kuprian Kazimierz

7

Olesno Miasto

17.12.2017
14.30/15.00
MDK Olesno
Wójcik Joachim

8

Olesno Rzemieślnik

10.12.2017
9.30/10.00
Cech RRiMP
ul. Wolności 10
Liberka Jerzy

9

Pokój

23.12.2017
17.00/17.30
Świetlica Wiejska
Zieleniec
Zwiefka Wiesław

10

Praszka

14.01.2018
9.00/9.30
Baraczek Osiedlowy
Kuprian Kazimierz

11

Wołczyn

09.12.2017
17.00/17.30
Spółdz. Mieszk.
ul. Dworcowa 28
Liberka Jerzy

 

 

       

REJON VI - ODRA PÓŁNOC

L.p.

Koło PZW

Data

Godzina              I/II termin

Miejsce

Osoba obsługująca

1

Brzeg 1

25.11.2017
       16.00
Klub "Sawa"
Kita Franciszek

2

Brzeg 2




Kita Franciszek

3

Gracze

 


Balcerek Mieczysław

B4

Grodków

10.12.2017
8.30/9.00
Hotel Grodek
ul. Krakowska 8
Balcerek Mieczysław

5

Lewin Brzeski

08.12.2017
17.30/18.00
"Pod sosnami"
ul.Sikorskiego 3
Kita Franciszek

6

Łosiów

09.12.2017
16.30/17.00
18.00/18.30
Siedziba Koła
ul. Cmentarna
Barszcz Piotr

7

Niemodlin

14.01.2018
9.00/9.15
"Restauracja na wyspie"
Barszcz Piotr

8

Olszanka

 
 

Kita Franciszek

9

Popielów

17.12.2017
14.00/14.15
SCKTiS Popielów
ul.Powstańców 34
Balcerek Mieczysław

10

Tułowice

03.12.2017
9.30/10.00
11.30/12.00
ORiW Tułowice Małe
Barszcz Piotr

 

 




 

 

 

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin