Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Rzeka Odra i Kanał Ulgi w Opolu

 

Przedstawionę mapę usytuowania sektorów należy traktować jako poglądową.

Rezerwacji terenu rzeki Odry i kanału Ulgi w Opolu  na zawody sportowe można dokonać telefonicznie lub e-mailem:  stronawww@pzw.opole.pl

Rzeka Odra podzielona została na sektory O1 (miasto), O2, O3 i O4 (oczyszczalnia).

Kanał Ulgi został podzielony na sektory: U1 i U2 (przy ul. Krapkowickiej), U3 (przy działkach), U4 (zieleń miejska), U5 (stary cmentarz przy ul Wrocławskiej) i U6 (barka).


Uwaga: jeżeli w sobotę poprzedzającą niedzielną rezerwację, teren zawodów nie jest zajęty, rezerwujący ma prawo przeprowadzić na nim trening. Złowione podczas treningu ryby,  muszą zostać z powrotem wypuszczone do wody.

mapa_sektorow_kanal_ulgi_i_odra_w_opolu_gotowa_pzw.jpg

 

T E R M I N A R Z - 2019                                                                                                                                        Odra i Kanał Ulgi

rezerwacji wody rzeki Odry  i Kanału Ulgi w Opolu na sportowe zawody wędkarskie w roku 2018.
Uwaga: przy oznaczeniu sektorów na mapce (w zawiasach), podano przybliżone ilość stanowisk.
Rzeka Odra: O1 (miasto), oczyszczalnia - O2, O3 i O4
Kanał Ulgi przy ul. Krapkowickiej - sektory U1, U2; od strony działek - U3, przy ulicy Wrocławskiej - U4, U5 i od strony "barki" - U6
stan na 01.05.2019r.
Data sektor Koło/Okręg Zgłaszający Uwagi
2 marca        
3 marca        
         
9 marca        
10 marca        
         
16 marca        
17 marca        
         
23 marca        
24 marca        
         
30 marca        
31 marca  O2, O3, O4
PZW Kolejarz-Ofama  p. Malinowski  spławik - grunt
   


06.04  


07.04 U5
PZW NR4 KWP Opole p. Hrubar
Otwarcie sezonu
         
13.04        
14.04  U6
PZW Kolejarz-Ofama  p. Malinowski
 Mistrz koła - spławik
         
20.04        
21.04



 



27.04 O2, O3, O4
kom. młodz. i OKS
kom. młodz. i OKS
woda rezerwowa - Drużynowe Mistrzostwa Młodzieży
28.04 O2, O3, O4
Okręg PZW Opole
Okręg PZW Opole woda rezerwowa - 2 Tura GPx Okręgu (grunt)
28.04 O2, O2, O3, O4
PZW Garnizonowe
p. Mach
 spławik, grunt, spinning - wtedy gdy zwolni się rezerwowe miejsce z 2 Tury GPx Okręgu
28.04 U6
PZW Garnizonowe p. Mach  spławik, grunt, spinning - wtedy gdy będzie zająte miejsce z 2 Tury GPx Okręgu
28.04 O1 PZW Jedlice p. Szczygieł spławik
         
1 maja O2
PZW nr 1 Opole
p. Górka
Mistrz koła - 1 tura spławik
2 maja
O3, O4
PZW Kolejarz-Ofama p. Malinowski
Otwarte Zaw. Gruntowe             
IV OPOLSKI MARATON
3 maja
3 maja
O2  PZW nr 1 Opole
 p. Górka
 Mistrz koła - 2 tura spławik
         
4 maja



5 maja U5
PZW NR4 KWP Opole p. Hrubar Mistrz koła
5 maja U6 PZW Turawa p. Majchrzyk Mistrz koła - spławik
5 maja O3, O4 PZW Kolejarz-Ofama p. Malinowski Mistrzostwa Koła i Szkółki
 5 maja O2 Garnizonowe Zaodrze p. Mach Mistrzostwa Koła
11 maja O2, O3, O4
Okręg PZW Opole Okręg PZW Opole 1 tura Zawody Weteranów 65+ spławik
11 maja O2, O3, O4 Okręg PZW Opole Okręg PZW Opole Mist. Okręgu w dys. gruntowej
12 maja O2, O3, O4 Okręg PZW Opole Okręg PZW Opole Mist. Okręgu w dys. gruntowej
12 maja
U2
PZW Gogolin
p. Kwapisz

12 maja
U6 PZW Komprachcice
p. Tur
 Mistrz Koła
         
         
18 maja U4, U5 i przeciwny brzeg
Okręg PZW Opole Okręg PZW Opole XIV Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego Szkół spławik
19 maja  U4, U5
PZW Kolejarz-Ofama  p. Malinowski
 Puchar Grabówki - spławik
19 maja
 O2, O3
 PZW Niemodlin
 p. Pyrczak
 Mistrz koła - spławik
19 maja
O4  PZW Murów
 p. Bacajewski
 grunt
         
         
25 maja  O2, O3, O4
 
Okręg PZW Opole   Okręg PZW Opole Mistrz. Okręgu U15 i U20, U25, kobiet, 55+ i 65+ spławik
26 maja
 
01.06 Odra cała
Robinson Europe S.A.  p. Pszczoła
V.D.E.Robinson Cup 2019 i Robinson Feeder Cup 2019
01.06 U6
PZW NR4 KWP Opole p. Hrubar Dzień Dziecka
02.06 O2, O3, O4
PZW KOlejarz-Ofama
p. Malinowski
Memoriał Stempy
02.06



         
08.06 cała Odra i kanał
Okręg PZW Opole Okręg PZW Opole Obchody Jubileuszu 65-lecia Okręgu
09.06 O2, O3, O4
PZW Małapanew Ozimek
p. Pawłowski
spławik, grunt
09.06 U5
PZW nr 1 Opole
 p. Górka
 spławik
         
14.06 O1, O2, O3, O4 Okręg PZW Opole Okręg PZW Opole Gruntowe Mistrzostwa Polski
15.06
16.06
 



22.06  O3, O4 Okręg PZW Opole Komisja Senioralna
23.06 Odra
Okręg PZW Opole Okręg PZW Opole 2 Tura IMO w spinningu-brzeg 
23.06 U4, U5
"OLS 2019" p. Staszewski
"OLS 2019" - II tura
 



28.06 Odra Port PZW NR4 KWP Opole p. Hrubar nocne
29.06
29.06        
30.06  kanał Ulgi
 Okręg PZW Opole  Okręg PZW Opole  2 Tura GPx Okręgu w spławiku
30.06 Odra - Zakrzów
PZW Turawa
p. Bocian
Mistrz koła - grunt
29.06. O3 Opole 2 Syrenka p. Domańska grunt nocny
30.06.
         
         
6 lipca U4, U5
Kolejarz Ofama
p. Malinowski
II tura grunt nocny
7 lipca
7 lipca O1, O2, O3, O4
PZW Garnizonowe p. Mach
15 lecie koła - spławik, grunt, spinning
7 lipca U6  PZW Jedlice  p.Szczygieł  spławik
         
         
13 lipca



14 lipca 04
PZW Krapkowice
p. Iściński

14 lipca U6
Opole 2 Syrenka
p. Domańska
grunt
         
20 lipca O3, O4
PZW Niemodlin
p. Pyrczak
grunt nocny
21 lipca
 



27 lipca



28 lipca U6
PZW nr 1 Opole
p. Górka
spławik i spining
28 lipca



 



03.08 O3, O4
PZW Garnizonowe p. Mach
weterani 65+ z rejonu II
04.08



04.08



         
         
10.08 U5 PZW Szczedrzyk
 p. Wolny
 spławik
10.08 U6
PZW Linek Pokój
p. Guszkiewicz
nocne od 16.00 do 08.00
11.08
11.08  O2 PZW nr 1 Opole
p. Górka
 Puchar Zarządu - spławik
 11.08  O3, O4  Mbiznes  p. Przebięda  Grunt Flagman
18.08  O2, O3, O4
"OLS 2019"  p. Staszewski
 "OLS 2019"
18.08        
         
24.08 /25.08 O4 PZW NR4 KWP Opole p. Hrubar nocne
25.08 U4
PZW nr 1 Opole
p. Górka
spławik
 



31.08  O3, O4
PZW Garnizonowe  p. Mach
 Rodzinne - spławik, grunt
         
1 września O2, O3, O4
"OLS 2019" p. Staszewski
Memoriach H. Tichanowa
1 września U6
PZW Opole Syrenka
p. Domańska
grunt
 



7 września O1, O2, O3, O4
Okręg PZW Opole Okręg PZW Opole Mistrzostwa Okręgu Seniorów - spławik
8 września
8 września U5
PZW NR4 KWP Opole
p. Hrubar Puchar Prezesa
8 września U6 PZW Garnizonowe p. Mach 15-lecie koła
14 września        
15 września O2, O3, O4
PZW Kolejarz-Ofama p. Malinowski spławik - grunt
 15 września  U6 PZW Garnizonowe p .Mach  spławik-grunt
 



 



20 września O1, O2, O3, O4 Okręg PZW Opole Okręg PZW Opole Mistrzostwa Polski Seniorów - spławik
21 września
22 września
 



21 września Kanał Ulgi Kom. Młodzieżowa Kom.  Młodzieżowa  V Okręgowe Spinningowe zawody młodzieży
         
         
28 września O2, O3, O4
Okręg PZW Opole Okręg PZW Opole 2 tura Zawody Weteranów 65+ - spławik
28 września



29 września



 



05.10



06.10 Odra
Okręg PZW Opole Okręg PZW Opole 3 Tura GPx Okręgu w spławiku - woda rezerwowa
06.10



 



12.10



13.10



 



19.10



20.10



 



26.10
 

27.10 O3, O3, O4 PZW Garnizonowe
p. Mach
Memoriał Banaszkiewicza i Dziubczyńskiego
 



2 listopada



3 listopada



 



9 listopada



10 listopada O3, O4
PZW Garnizonowe
p. Mach
Puchar Sklepu - spławik, grunt
         
16 listopada        
17 listopada        
         
23 listopada        
24 listopada        
         
30 listopada        

 

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin