Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Obsługa zabrań

W tym miejscu znajdziesz aktualną tabelę zebrań sprawozdawczych z przełomu 2018/2019 roku.

Tabela będzie na bieżąco aktualizowana na podstawie przedłożonych/uzgodnionych terminów z biurem okręgu.

 

Dane aktualne na dzień 12.12.2018r.

 

L.p. Koło Data/godz. Miejsce Zebrania Obsługujący
1 Baborów      
2 Biała Nyska 20.12.2018r. 19.30 i 19.45
 ZSP Biała Nyska ul. Nyska 11
 
3 Bierawa   29.12.2018r. 8.45 i 9.15

 Dom Kultury w Bierawie,   

ul Kościelna 2

 p. Walczak
4 Branice      p. Walczak
5 Brzeg nr 1 24.11.2018r. 16.30 i 17.00
 Klub Sawa ul. Chocimska  p. Kita
6 Brzeg nr 2 09.12.2018r., 9.30 i 10.00
 Klub Garnizonowy ul. Piastowska  p. Kita
7 Byczyna 16.12.2018r. 9.00 i 9.30
 sala nr 9 w Ratuszu UM
 p. Liberka Jerzy
8 Cisek  16.12.2018r. 14.00 i 14.30
 siedziba koła
 p. Magdziarz
9 Dąbrowa 03.12.2018r. 8.30 i 9.00    p. Partyka
10 Dobrodzień 12.01.2019r. 15:00 i 15:30 Dobrodzieński Ośrodek Kultury i Sportu  p. Grabowski
11 Głogówek      
12 Głubczyce 08.12.2018r - godz. 16.00 siedziba koła Głubczyce ul. Kościuszki 11  p. Zalewski
13 Głuchołazy   16.12.2018r., 9.00 i 9.30
 Bar Zacisze
 p. Urbiński
14 Gogolin      
15 Gorzów Śl.      
16 Gracze  16.12.2018r. 15:00  Zakładowy Dom Kultury w   Graczach  p. Balcerek
17 Grodków 09.12.2018r., 8:30 i 9:00 Restauracja "Pod Złotym Lwem"  w Grodkowie  
18 Jasienica Dolna      
19 Jedlice      p. Suchecki
20 K- Koźle nr 1 26.11.2018r. 15.30 i 16.00
 parafia Caritas ul. Krzywoustego 2
 p. Walczak
21 Kietrz Troja 16.12.2018r. 9:30 i 10:00  MGOK Kietrz  
22 K-Koźle „ Azoty ” 08.12.2018r. 15.00 i 15.30
 Dom Kultury "Chemik"
 p. Walczak
23 Kluczbork       
24 Kolonowskie  13.01.2018r. 14.00 i 14.30
 Stadion Kolanowskie ul. Leśna
 p. Wolny
25 Komprachcice  16.12.2018r. 15:00 i 15:30  Siedziba koła  p. Partyka
26 Korfantów 15.12.2018r. 14.30 i 15.00
 MG Ośrodek Kultury Rynek 10
 p. Wieczorek
27 Krapkowice „ Otmęt”  13.01.2019r. 9:15 i 9:30  Hala Sportowa ul. Kilińskiego 3 w Krapkowicach Otmęcie  
28 Krapkowice Miasto       
29 Lewin Brzeski       
30 Łambinowice 15.12.2018r. 16.00 i 16.30 sala Urzędu Gminy w Łambinowicach  
31 Łosiów 08.12.2018r. 16.30 i 17.00
 Dom Kultury w Łosiowie
 
32 Murów  08.01.2019. 16.30 i 17.00
 Szkoła Podstawowa w Murowie
 
33 Namysłów  08.12.2018r. 14.30 i 15.00
 Urząd Miejski ul. Dubois
p.Kuprian Kazimierz
34 Namysłów NSM 16.12.2018r. 09.30 i 10.00 sala Urządu Miejskiego w Namysłowie  p. Hładik Krzysztof
35 Niemodlin      
36 Nysa  nr 4 Wiarus  09.12.2018r. 9:30 i 10:00

 Wyższa Szkoła Zawodowa 

 Nysa, ul. Poznańska

 
37 Nysa nr 1 24.11.2018r. 15.00 i 15.30 Nysa ul. Celna 20 - siedziba koła p. Liberka,
p. Kuprian,
p. Wieczorek
38 Nysa nr 2  13.01.2019r. 18:00 i 18:30  Restauracja Tifany
 
39 Nysa nr 3 ZUP  16.12.2018r. 12.00
Restauracja Tifany ul.Wrocławska  
40 Olesno „ Rzemieślnik  09.12.2018r. 9.30 i 10.00
 Cech ul. Wolność 10 duża sala
 p. Liberka
41 Olesno Miasto       
42 Olszanka   15.12.2018r. 16:00 i 16:30  Sala przy boisku sportowym.  p. Kita
43 Opole Elektrownia   16.12.2018r.    p. Idzikowski
44 Opole Garnizonowe Zaodrze       
45 Opole Groszowice      p. Idzikowski
46 Opole Kolejarz Ofama  06.01.2019r. 9.30 i 10.00
 Stegu Arena dawny Okrąglak ul. Oleska 70
 p. Partyka
47 Opole nr 1      
48 Opole nr 2 Syrenka 14.12.2018r. 18.00 i 18.30
 Opole ul. Malczewskiego 3
 p. Idzikowski
49 Opole nr 4 KWP 14.12.2018r. 16:45 i 17:00  Siedziba Koła, ul. Korfantego 4 /Kasyno/  p. Hrubar
50 Opole nr 5 13.01.2018r. 09.30 i 10.00 klub osiedlowy "Chaberek" OSM PRZYSZŁOŚĆ  
51 Opole nr 8 Wiarus 09.12.2018r. 8.30 i 9.00
Klub 10 Opol. Brygady Logis. Opole ul. Domańskiego 84  
52 Otmuchów      
53 Ozimek  08.12.2018r. 14.30 i 15.00
 szkoła podst. nr 3 ul. Korczaka
 p. Miś
54 Paczków      
55 Pokój   05.01.2019r. 16.00
 świetlica wiejska w Zieleńcu
 p. Zwiefka
56 Popielów 16.12.2018r. 14.00 i 14.30
 GOK Popielów ul. Powstańców
 
57 Praszka       
58 Prószków 16.12.2018r. godz. 14:00 sala OKiS Prószków ul. Daszyńskiego 6  
59 Prudnik  16.12.2018r. 9.00 i 9.30
 ZSO nr 1 w Prudniku ul. Gimnazjalna 2
 p. Roszuk
60 Racławice Śl.  09.12.2018r. 11.00
 remiza OSP Racławice Śląskie
 
61 Reńska Wieś  16.12.2018r. 8.30 i 9.00
 Dom Kultury Reńska Wieś
 
62 Sidzina      
63 Strzelce Op. Cement.  16.12.2018r. 8:30 i 9:00  Bar u Króla  p. Ćwieląg
64 Strzelce Opolskie Miasto       p. Ćwieląg
65 Strzeleczki  09.12.2018r. 14.00 i 14.30
 GOK Strzeleczki
 p. Szczygielski
66 Szczedrzyk      p. Grabowski
67 Tarnów Opolski  16.12.2018r. 14.30 i 15.00
 OSP Tarnów Opolski ul. Klimasa  
68 Tułowice 30.12.2018r., 9.00 i 9.30
 Ośr. Węd. i Rekreacji Tułowice Małe 15
 
69 Turawa 15.12.2018r. 16.00 i 16.30 świetlica wiejska w Kolanowicach  p. Fordey
70 Wołczyn  15.12.2018r., 17.00 lokal Spół. Mieszk. ul. Dworcowa  p. Liberka
71 Zawadzkie 16.12.2018r., 9.00 restauracja "Lido" w Zawadzkiem  p. Grabowski
72 Zdzieszowice      

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin