Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zgromadzenie Sprawozdawcze za 2018r. Koło PZW Prudnik Nr 1

Aktualności | 2018-12-21 | Publikujący: Koło PZW Prudnik

W dniu 16.12.2018r. w auli Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Prudniku odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Koła PZW Prudnik. W zebraniu uczestniczył Dyrektor Biura Okręgu PZW Opole mgr inż. Jakub Roszuk. Zgromadzenie otworzył Prezes naszego Koła kol. Roman Jaciów, który przywitał wędkarzy i zaproszonych gości, zaproponował wybór Przewodniczącego i Sekretarza Zgromadzenia, po czym przekazał dalsze prowadzenie obrad kol. Bronisławowi Rycko. Po przedstawieniu porządku obrad i zatwierdzeniu regulaminu przystąpiono do wyboru komisji mandatowej oraz komisji uchwał i wniosków, a następnie do wręczenia odznaczeń i wyróżnień. Srebrną odznaką za zasługi dla PZW wyróżniony został kol. Maciej Orzechowski, Medalem za zasługi w rozwoju wędkarstwa kol. Andrzej Białopotocki. Podziękowania za wyróżniającą się pracę społeczną na rzecz koła otrzymali kol. Jarosław Słobodzian, kol. Czesław Wilk oraz kol. Stanisław Kosiński. Wyróżniono zwycięzców tegorocznej klasyfikacji GPX Koła w wędkarstwie spławikowo - gruntowym, odebrali je obecni na zgromadzeniu. W tym roku najlepszymi zawodnikami okazali się: W kat. juniorów: kol. Stanisław Dendewicz. W kat. seniorów: kol. Maciej Orzechowski, kol. Roman Jaciów, kol. Jerzy Oliwa, kol. Janusz Dancewicz, kol. Stefan Orzechowski. Wyróżniony został także członek sekcji młodzieżowej naszego koła kol. Jakub Surmiak, który otrzymał statuetkę za reprezentowanie okręgu w cyklu Ogólnopolskich Olimpiad Młodzieży w Sportach Wędkarskich oraz puchar za zajęcie II miejsca w klasyfikacji końcowej cyklu olimpiad. Następnie przedstawione zostały sprawozdania z pracy Zarządu Koła, Komisji Rewizyjnej, Sądu Koleżeńskiego za okres mijającego roku. W dalszej części spotkania głos zabrał Dyrektor Biura Okręgu, który omówił najważniejsze dokonania Okręgu w 2018r. oraz zabrał głos w sprawie tegorocznej przyduchy na stawie Niemysłowice (0,44). Poinformował o wypracowaniu działań wspólnie z zarządem koła, które mają zapobiec podobnej sytuacji w przyszłości. Następnie odbyła się dyskusja i udzielanie odpowiedzi na tematy poruszane przez wędkarzy. Podjęto następujące uchwały o :

  1. Zatwierdzeniu sprawozdania z działalności Zarządu Koła za 2018r.

  2. Zatwierdzeniu sprawozdania finansowego Zarządu Koła za 2018r.

  3. Zatwierdzeniu sprawozdania Sądu Koleżeńskiego za 2018r.

  4. Zatwierdzeniu sprawozdania Komisji Rewizyjnej Koła za 2018r.

  5. Przyjęcia Planu pracy i Preliminarza finansowego Koła na 2019r.

  6. Ustalono liczbę godzin pracy społecznej na 1 lub wpłatę ekwiwalentu za niewykonaną pracę w wysokości 15 zł.

  7. W czasie rozgrywania zawodów wędkarskich na Stawie Niemysłowice / 0,44 / ograniczyć do 50 % ilość zanęty określonej regulaminem zawodów.

  8. W miesiącach czerwiec – sierpień na Stawie Niemysłowice / 0,44 / ograniczyć liczbę rozgrywanych zawodów za wyjątkiem zawodów dla dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

  9. W zależności od możliwości zakupu stawy w Niemysłowicach zarybiać karpiem kroczkiem.

Wnioski do zarządu Okręgu PZW w Opolu.


1. Zmienić nazwę Koła z Koło PZW Prudnik Nr 1 na Koło PZW Prudnik


 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin