Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Porozumienia

Porozumienia międzyokręgowe na 2019 rok.

Porozumienia | 2019-02-19 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego z siedzibą w Opolu informuje, że nie podpisał umów porozumień międzyokręgowych na 2019 rok na wędkowanie członków naszego okręgu na wodach innych okręgów PZW oraz członków innych okręgów na wędkowanie na wodach Okręgu PZW Opole.

 

Podpisana została natomiast umowa z ZO PZW Katowice na wędkowanie na wodach pogranicza, na następujących zasadach:

 1.  Członkowie Okręgu PZW z/s w Opolu chętni do wędkowania na wodach granicznych Okręgu PZW Katowice - obwód rzeki Odra 1 i rzeki Bierawka 1 - wnoszą składkę członkowską na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości 70,00 zł,

 2.  Członkowie Okręgu PZW w Katowicach chętni do wędkowania na wodach granicznych  Okręgu PZW z/s w Opolu – obwód rzeki  Kłodnica 2 wraz z Kanałem Gliwickim oraz obwodem rzeki Psina nr 1 wnoszą składkę członkowska na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości 70,00 zł.

 3.    Członkowie Okręgu PZW z/s w Opolu mogą wędkować na zbiorniku Dziergowice nr 636 (starorzecze Odry)na podstawie bezpłatnych zezwoleń, które dostępne będą wyłącznie w kole PZW Bierawa.

Zezwolenia dostępne będą po dostarczeniu przez Zarządy Okręgów– w 2 połowie miesiąca lutego b.r.


Ponadto informujemy, że ościenne okręgi nie wyraziły zgody na podpisanie z naszym Okręgiem wzajemnych umów na wędkowanie na wodach granicznych, więc tzw.

"Porozumienia graniczne" na 2019 rok nie zostały zawarte.


Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin