Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Lista uczestników - IV Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Wędkarstwie Spławikowym Szkół Podstawowych i Gimnazjów.

Aktualności | 2009-05-05 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Stan na 5 maja 2009 r.

Lista uczestników IV Mistrzostw Województwa Opolskiego w Wędkarstwie Spławikowym Szkół Podstawowych i Gimnazjów - stan na 5 maja 2009 r.

 

 

Gimnazja

 

Lp.

Nazwa szkoły

Ilość zgłoszonych uczestników

Imię i nazwisko uczestników

1.

Publiczne Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Opolu

4

Szymon Hombek

Wiktor Gajewski

Paweł Zajączkowski

Gustaw Morawski

2.

Gimnazjum im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie

1

Agnieszka Babińska

3.

Publiczne Gimnazjum w Wilkowie

3

Kamil Dudek

Piotr Zieliński

Wojciech Orlikowski

4.

Gimnazjum Publiczne nr 2 w Grodkowie

3

Łukasz Gluza

Maciej Remiasz

Michał Gajewski

5.

Publiczne Gimnazjum w Zębowicach

2

Artur Mrugała

Rafał Niesłony

6.

Gimnazjum Publiczne w Jędrzejowie

3

Jan Stanisławczyk

Tomasz Mazur

Krzysztof Juryk

7.

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Oleśnie

3

Patryk Porada

Damian Jendrszczok

Jakub Płaziuk

8.

Gimnazjum Publiczne w Rudnikach

1

Michał Sykulski

9.

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Brzegu

3

Dawid Prajs

Dawid Sobczyk

Mateusz Szurani

10.

Publiczne Gimnazjum w Graczach

2

Kamil Jagieło

Wojciech Witos

11.

Gimnazjum w Strzeleczkach

3

Nikola Geisler

Nikola Zwierz

Patryk Kusiek

12.

Publiczne Gimnazjum w Prószkowie

3

Grzegorz Kuczaj

Matias Gaida

Mateusz Szmolke

13.

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Strzelcach Opolskich

3

Danis Parusel

Adrian Primus

Olaf Mikosz

14.

Publiczne Gimnazjum w Łambinowicach

3

Michał Jastal

Marcin Sklarek

Bartosz Nowak

15.

Publiczne Gimnazjum nr 1 Kluczbork

1

Kacper Konieczny

16.

Gimnazjum Publiczne nr 1 Grodków

3

Jakub Boczarski

Dawid Ogonowski

Michał Zając

 

 

41

 

 

 

 

 

 

 

Szkoły Podstawowe

 

Lp.

Nazwa szkoły

Ilość zgłoszonych uczestników

Imię i nazwisko uczestników

1.

PSP nr 4 im. Jana Brzechwy w Krapkowicach

3

Stanisław Mocia

Stefan Mocia

Jan Mocia

2.

Szkoła Podstawowa w Bąkowicach

3

Jakub Piwowarczyk

Dawid Groblica

Michał Rzadkowski

3.

Szkoła Podstawowa w Dąbrowie

3

Wiktoria Szeląg

Krzysztof Sitek

Mateusz Pręga

4.

PSP Kamienica

3

Kamil Mokrzycki

Michał Czerwiński

Oster Łacny

5.

PSP w Kórnicy

3

Michał Mazurek

Miszel Kusienicki

Dawid Namysło

6.

PSP nr 11 im. Orląt Lwowskich w Opolu

1

Marcin Wacha

7.

PSP nr 1 w Kluczborku

1

Wiktoria Żok

8.

Stowarzyszeniowa PSP w Stablowie

3

Rafał Kaszura

Patryk Hellmann

Patryk Schneider

9.

PSP w Jędrzejowie

3

Marcin Tetłak

Mateusz Gruszka

Piotr Mazur

10.

PSP w Kamieniu Śl.ąskim

2

Dominik Dubowik

Mateusz Gorzel

11.

PSP w Lipowej

3

Lucjan Sobel

Przemysław Chowaniec

Patryk Ryłko

12.

PSP w Kopicach

3

Kornel Gwóźdź

Maciej Pająk

Maciej Prochera

13.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Murowie

3

Mateusz Nanko

Fabian Śliwa

Stefan Filip

14.

PSP w Szonowie

3

Łukasz Radecki

Dawid Fedorowicz

Daniel Fedorowicz

15.

Szkoła Podstawowa w Strzeleczkach

3

Tomasz Wybraniec

Piotr Lenart

Denis Harynek

16.

PSP nr 2 w Opolu

2

Radek Łucki

Tomek Sosniak

17.

Szkoła Podstawowa w Komornikach

3

Patryk Wolny

Dawid Paluch

Paweł Wons

18.

Szkoła Podstawowa w Dobrej

3

Damian Wacław

Thomas Sleziona

Marek Wingert

19.

PSP nr 24 w Opolu

3

Piotr Wiśniowski

Mateusz Kurpiers

Daniel Wolny

20.

PSP Dylaki

3

Denis Michalczyk

Łukasz Niedziela

Mateusz Szymik

21.

PSP im. Mikołaja Kopernika w Jaworznie

1

Kacper Sykulski

22.

PSP w Łambinowicach

3

Joanna Otawa

Adrian Bugno

Błażej Środa

 

23.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Grodźcu

3

Wojciech Kozieł

Tomasz Pawlicki

Kacper Bukowiec

24.

Szkoła Podstawowa w Radawiu

2

Bartosz Grabowski

Artur Ploch

25.

PSP Jełowa

3

Patryk Cyrys

Bartek Karwat

Mateusz Krause

26.

Szkoła Podstawowa w Graczach

4

Patryk Rudnicki

Maciej Gębski

Grzegorz Rak

Wojciech Kopij

27

Szkoła Podstawowa w Sidzinie

3

Szymon Piątek

Piotr Warzecha

Paweł Warzecha

28.

Szkoła Podstawowa w Domaszowicach

1

Zuzanna Kulesa

29.

PSP w Prószkowie

6

Monika Przelor

Sławomir Chmielewski

Grzegorz Piechota

Dominik Socha

Jerzy Smolin

Dominik Burchard

30.

PSP nr 1 w Ozimku

3

Agnieszka Waligórski

Maciej Łój

Jolanta Nitzpon

31.

PSP nr 3 Grodków

6

Sławomir Strzałka

Szymon Gluza

Mateusz Wiśniowiecki

Dominika Babicz

Monika Glinkowska

Paulina Winna

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • gustav665 Data dodania: 10 lat temu Oceń: -1 + / -

    Rozwiń
  • gustav665 Data dodania: 10 lat temu Oceń: 1 + / -

    gustav665

    bedzie fajnie ^^

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin