Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zbiorniki Głębocko - informacja.

Aktualności | 2019-05-01 | Publikujący: Koło PZW Grodków

W związku z prowadzeniem działalności gospodarczej przez firmę zewnętrzną na terenach położonych w miejscowości Głębocko, gdzie znajdują się dzierżawione przez Okręg PZW  w Opolu zbiorniki wodne Głębocko (0.88a) i Głębocko 2 (0.88)

 

INFORMUJEMY

że parkowanie pojazdów i przyczep kampingowych oraz biwakowanie poza miejscami wyznaczonymi, może skutkować koniecznością poniesienia kosztów z tym związanych.

     W momencie dokonywania opłaty, firma ma obowiązek wystawienia paragonu lub faktury VAT.

 

W pierwszej połowie miesiąca maja, na spotkaniu zainteresowanych stron, zostaną ostatecznie określone warunki biwakowania i parkowania pojazdów nad zbiornikiem, a informacja w tej sprawie zostanie opublikowana do wiadomości na stronie internetowej Okręgu.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

  • Batory Stefan Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

    Kpiny jakieś, a cieć który próbuje pobierać opłaty to niespeniony zawodowo i życiowo frajer. Po jego wyprowdzce z rodzinnej wsi mieszkańcy ze szczęścia zamówili Mszę Święta.

  • koliberek Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

    kpina ,to jest dzierzawione przez pzw ,a w koło to chyba lasów państwowych ,i kolega ma nic do gadania ,każdy może zalożyć działalność, i pobierać sobie pieniążki,a pozatym ci panowie to jakaś porażka ,stojąc z synem pytaja sie czy jestem sam ,a stoja 2 auta i kamping ,normalnie dizle,jesli ma działalność i chce pobierać kase to musi zagwarantować bierzącą wode ,media ,i toalety,?!

  • tomekcp Data dodania: 1 rok temu Oceń: 3 + / -

    To są żarty!!! PZW zarybia, wędkarze placa składki, a tu ktoś chce wyłudzić jeszcze pieniądze. Akurat byłem na majówce na Glebocku, do mnie ten posiadacz kasy fiskalnej nie dotarł bo został grzecznie odesłany przez kolegów po fachu z poprzedzającego stanowiska. Jeszcze trochę to zostaną w Polsce tylko komercja...

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin