Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Jubileusz 65-lecia Okręgu PZW Opole - Piknik Wędkarski.

Aktualności | 2019-06-10 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

W ramach obchodów Jubileuszu 65-lecia Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Opolu, nad rzeką Odrą w Opolu odbył się  piknik wędkarski.
 

W ramach  pikniku odbyły się między innymi towarzyskie zawody w różnych dyscyplinach wędkarskich oraz pokazy wędkarstwa rzutowego i muchowego - w tym pokaz kręcenia sztucznych much.

W 2019 roku Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Opolu obchodzi Jubileusz 65-lecia powstania. Dla uczczenia tej rocznicy, w  dniu 8 czerwca 2019 roku nad rzeką Odrą i Kanałem Ulgi w Opolu, odbyło się spotkanie wędkarzy i sympatyków wędkarstwa i rekreacji nad wodą oraz rozgrywane zostały towarzyskie zawody wędkarskie w dyscyplinach: spławikowej, spinningowej, gruntowej, muchowej, a także pokaz dyscypliny rzutowej.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali trofea i nagrody, a także nagrody niespodzianki.

W dyscyplinie spławikowej zawody rozgrane zostały w kategorii kobiet, kadetów, juniorów oraz łączonej seniorów i młodzieży, w pozostałych dyscyplinach w klasyfikacji Open.


 

baner_65.jpg

Impreza organizoawna w ramach  Umowy z Zarządem Województwa Opolskiego i realizacji zadania publicznego "Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej" pod nazwą: Sportowe zawody wędkarskie z okazji Jubileuszu 65-lecia Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Opolu.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin