Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

"DZIEŃ DZIECKA 2019" w Kole PZW "KARAŚ" Olszanka

Aktualności | 2019-06-04 | Publikujący: Koło PZW "KARAŚ" Olszanka

     02.06. na Żwirownię Ptakowice przyjechało 105 dzieci, by rywalizować między sobą i z rybkami o jak najlepszy wynik. Tradycyjnie już podzieliliśmy dzieci na juniorów i młodzików. Juniorzy łowili samodzielnie pod okiem sędziów ze Społecznej Straży Rybackiej przy naszym Kole, a dzieci z grupy młodszej łowiły z pomocą swoich opiekunów i pod ich czujnym okiem. Pomocą służyli również członkowie naszego Koła. Po zawodach nastąpiło ważenie złowionych ryb wszystkim uczestników, by propagować idee prawidłowo przeprowadzanych zawodów. W grupie młodzików przyznano wszystkim dzieciom I miejsce i wszystkim wręczono medale oraz paczki niespodzianki.

     Wśród juniorów rywalizacja odbyła się zgodnie z przepisami, a kolejność przedstawia się następująco:

 

1 Filip Skarżyński   225   -   PUCHAR ZARZĄDU OKRĘGU OPOLE

2 Szymon Wolański   220   -   PUCHAR ZARZĄDU OKRĘGU OPOLE

3 Oliwia Rudkowska   215   -   PUCHAR ZARZĄDU PZW „KARAŚ” OLSZANKA

4 Szymon Lum   80

5 Wiktoria Wolańska   65

6 Maciej Maciejowski   60

7 Oliwia Lum   40

 

     Przed ogłoszeniem wyników wszystkie dzieci i ich opiekunów zaprosiliśmy na grillowy poczęstunek, po którym nastąpiło wręczenie pucharów, nagród, medali oraz paczek. W imieniu Zarządu DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnie i bezpiecznie przeprowadzonych zawodów, a w szczególności sponsorom, dzięki którym każdy z uczestników mógł się cieszyć wędkarskim Dniem Dziecka. W tym roku byli to:

Okręg PZW OPOLE; EkoPol Przylesie; ZT KRUSZWICA; MB FRANCZAK Namysłów; PUH ARMAŃSKI Brzeg; TeamSport Brzeg; Bank Spółdzielczy Grodków-Łosiów; Kiosk Spożywczo-Przemysłowy Kariny Marciniak w Olszance; Sklep wędkarski U KASI W Brzegu oraz kol. Rafał Pięta i kol. Michał Słabisz.

Fotorelacja w załączniku.

     Kolejny raz potwierdziło się, że sztandarowe zawody naszego Koła to DZIEŃ DZIECKA !

                                                                                                                                          Dziękujemy, Zarząd

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • rybak82 Data dodania: 1 miesiąc temu Oceń: 0 + / -

    Witam Zarząd !! Bardzo bym prosił w imieniu kilku wędkarzy łowiących na zbiorniku ( pustostanie) Ptakowice o podanie dokładnej daty zarybienia zbiornika Ptakowice w 2019 roku ? Myślę , że jako wędkarze opłacający składkę mamy prawo zobaczyć jak nasze koło dba o ten zbiornik . Domagamy się już tego spotkania z od kilku lat i zawsze jest to tajemnicą , i słyszymy tłumaczenia , że sami Prezesi koła nie wiedzą kiedy to będzie dokładnie i nie są w stanie nas poinformować !!!Bzdura! Teraz już wiemy , że Prezes koła wie o zarybieniu danego akwenu minimum 2-3 tygodnie wcześniej !! Dlaczego na stronie nie jest podana ilość /waga danego gatunku zarybienia ? jaka w tym tajemnica? po samych zdjęciach widać , że "zarybienie" jest marne !!! a najlepiej to widać będąc nad wodą !! Złapanie czegokolwiek graniczy z cudem !!Sami robicie zawody nad tym zbiornikiem i wygrywa uczestnik który złapie leszczyka 20 cm , no tak , pewnie nie biorą ! :) ....nie po prostu ich nie ma !!! Kiedyś to był piękny zbiornik, obfity w ryby różnego gatunku !Karpie , Amury , leszcze -te wielkie ..... sandacz !!!! Pewnie wedkarzę są winni , bo zabierają do domu ....no tak kiedyś nie zabierali !!! szczególnie w tych czasach gdzie "złów i wypuść " jest tak modne !!!a Ryb coraz mniej !!

    tak więc bardzo proszę jeszcze raz w imieniu wędkarzy łowiących na tym zbiorniku ponad 20 lat o PODANIE NAM DOKŁADNEJ DATY ZARYBIENIA ZBIORNIKA PTAKOWICE W ROKU 2019 LUB POCZATKU 2020 !!!

    CZEKAMY NA INFORMACJĘ NA WASZEJ STRONIE !! POZDRAWIAMY!!

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin