Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Posiedzenie Zarządu Okręgu PZW w Opolu.

Aktualności | 2009-05-27 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Powołanie komisji okręgowych , ich składów osobowych , akceptacja propozycji  personalnych Okręgowej Komisji Odznaczeń i Wyróżnień  do odznaczeń organizacyjnych oraz przyjęcie regulaminu zatrudnienia i wynagradzania pracowników Okręgu PZW w Opolu to najważniejsze tematy odbytego  26 maja br. w Poliwodzie posiedzenia Zarządu Okręgu . Na obecną kadencję powołano:

- Okręgową Komisję Gospodarczą i Zagospodarowania  Wód - przewodniczący kol. Jan Glück;

- Okręgową Komisję Ochrony Wód - przewodniczący kol. Zygmunt Rosiek;

- Okręgową Komisję Młodzieżową - przewodniczący kol. Wiesław Miś;

- Okręgową Komisję Odznaczeń i Wyróżnień - przewodniczący kol. Józef Drozd;

- Okręgowy Kapitanat Sportowy - przewodniczący kol. Józef Piotrowski.

Na funkcję okręgowego rzecznika dyscyplinarnego powołano kol. Zdzisława Ćwieląga.

Członkowie Zarządu Okręgu PZW zaakceptowali przedłożoną propozycję Komisji Odznaczeń i Wyróżnień dotyczącą wniosków personalnych do przyznania odznaczeń organizacyjnych. I tak do przyznania złotej odznaki z wieńcami  zarekomendowano  2  osoby, złotej odznaki 13 osób, odznaki srebrnej 46 osób, Medalu  Za Zasługi dla Rozwoju Wędkarstwa 13 osób i Medalu Za Zasługi dla Wędkarstwa Okręgu Opolskiego 16 osób.

Przyjęty  także został z mocą obowiązywania od dnia 1 lipca br. regulamin zatrudniania i wynagradzania pracowników Okręgu Opolskiego PZW.  Jego  dostosowanie  i  przyjecie było obligowane wytycznymi Zarządu Głównego PZW.

Końcowa część posiedzenia jak zwykle dotyczyła spraw bieżących w tym zatwierdzenia uchwał podjętych przez Prezydium ZO /jedna z nich  ucieszy szczególnie wędkarzy z okolic Głubczyc  -to zakup wody Lwowiany zaś druga członków koła w Szczedrzyku z użyczenia jeziora Średniego w Turawie/ oraz wystąpienie przewodniczącego Okręgowego Sądu  Koleżeńskiego kol. Zbigniewa Pobisa, który to poinformował o wykroczeniach stwierdzonych przez patrole PSR .  W okresie tego roku do OSK wpłynęło 62 zawiadomienia o wykroczeniach naszych członków. Do najsmutniejszych zaliczyć należy połów w okresie ochronnym , co świadczy o bardzo niskiej świadomości ekologicznej tych raczej kłusowników a nie wędkarzy.

 

Sekretarz Zarządu Okręgu

 Jerzy Kozłowski

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • zawadzki Data dodania: 10 lat temu Oceń: -14 + / -

    Rozwiń

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin