Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Wyniki - III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Opolskiego w Wędkarstwie Spławikowym

Aktualności | 2019-09-28 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Z wielką satysfakcją pragniemy donieść, że w sobotę 28 września 2019 r., na Stawie Dużym w Biestrzynniku, odbyły się drugie już Otwarte Mistrzostwa Powiatu Opolskiego w Wędkarstwie Spławikowym. W zawodach wystartowała rekordowa liczba 53 zawodników, którzy praktycznie w całości wykorzystali pojemność tego sportowego łowiska. Rywalizowano zarówno indywidualnie jak i drużynowo, a najlepszymi okazali się:

 

1. Jelonek Łukasz

2. Mirowski Mateusz

3. Kołodziej Andrzej

4. Babiński Marcin

5. Halupczok Krystian

6. Wehyński Roman

 

Drużynowo zwyciężyła ekipa z Koła PZW Niemodlin i Koła Azoty Kędzierzyn Koźle. Wszyscy uczestnicy imprezy, poza emocjami sportowymi, mieli możliwość degustacji wyrobów, powstałych na bazie ryb z pobliskiego Ośrodka Zarybieniowego PZW w Poliwodzie.

Nagrody i posiłki dla wszystkich uczestników imprezy sfinansowano ze środków Powiatu Opolskiego. Ceremonię nagradzania najlepszych zawodników zaszczyciła swoją obecnością Pani Leonarda Płoszaj- Wicestarosta Opolski oraz Pani Danuta Jazłowiecka, jak się później okazało przyszła Senator Senatu Rzeczpospolitej Polskiej.

Wszystkim instytucjom i osobom fizycznym zaangażowanym w sprawne przeprowadzenie mistrzostw składamy tą drogą najszczersze podziękowania.

 

Prezes ZO PZW Opole

Wiesław Miś

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin