Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Opolskiego w Wędkarstwie Spławikowym

Aktualności | 2019-09-19 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Informujemy, że w sobotę 28 września br., we współpracy z Starostwem Powiatowym w Opolu, organizowane są indywidualne i drużynowe III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Opolskiego w Wędkarstwie Spławikowym.  

Do startu w mistrzostwach uprawnieni są członkowie PZW zrzeszeni w kołach PZW z terenu całego Okręgu. Jednodniowe zawody, pod patronatem Starosty Opolskiego i Prezesa Zarządu Okręgu PZW w Opolu, zamierza się rozegrać na Stawie Dużym w Biestrzynniku, w pobliżu Ośrodka Zarybieniowego w Poliwodzie.

Zbiórka zawodników o godz. 7:00 w miejscu zawodów.  

Klasyfikacja drużynowa ustalona zostanie w oparciu o wyniki indywidualne członków drużyny, składającej się z dwóch wędkarzy z jednego koła. Oczywiście możliwy jest także start indywidualny przedstawicieli kół w zawodach.
Dla najlepszych zawodników oraz najlepszych drużyn przewidziane są puchary i cenne nagrody rzeczowe, ufundowane przez patronów tytularnych. Oprócz posiłku i upominków dla wszystkich uczestników zawodów, przewidziana jest degustacja produktów Ośrodka Zarybieniowego w Poliwodzie.

Mając powyższe na uwadze prosimy wędkarzy zainteresowanych startem w mistrzostwach, o telefoniczne ew. esemesowe zgłaszanie chęci startu w imprezie. Zgłoszenia prosimy przekazywać pod numer telefonu 605-915-980.  

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń upływa 24 września br., wtedy też opublikowana zostanie na stronie okręgu ostateczna lista startowa. Ze względu na ograniczoną pojemność łowiska zgłoszenia przyjmowane będą w kolejności ich napływania, do wyczerpania limitu miejsc.

Z  poważaniem

Wiesław Miś
Prezes ZO PZW Opole

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin