Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Sprawozdanie z pracy z młodzieżą KOŁA PZW NAMYSŁÓW w roku 2019

Aktualności | 2020-05-21 | Publikujący: Koło PZW Namysłów

1


Rok 2019 dla młodzieży PZW NAMYSŁÓW i ich opiekunów był pracowity i udany.
Nowy rok wędkarski rozpoczął się od corocznego cyklu okręgowych halowych zawodów rzutowych dla młodzieży.
Udział w I Okręgowych Halowych Zawodach Rzutowych 16.02.2019 rozgrywanych pod patronatem Rady Osiedla Ozimek OSM "Przyszłość" oraz Komisji ds. Młodzieży ZO PZW Opole wzięło 8 zawodników KOŁA PZW NAMYSŁÓW Młodzież wystartowała w dwóch konkurencjach tj. arenberg, skish i rzutu ciężarkiem na odległość.

Rozpoczynając od kategorii U14: Jabłoński Patryk - 9 miejsce,
W kategorii U16: Maciej Gancarz - 3 miejsce, Marcin Banaś - 7m, Bartek Smagacz - 8m.
W kategorii U16+: Patryk Chrabański - 1, Krystian Ołpiński - 3, Dawid Sieradzki - 4, Kamil Biały - 5
W konkurencjach wystartowało wielu dobrych w tej dyscyplinie zawodników o czym świadczą bardzo wysokie wygrane wyniki.
Udział w II Okręgowych Zawodach Rzutowych 16.03.2019 -Otmęt Krapkowice. Tak jak w poprzedniej turze nasi zawodnicy startowali w kategoriach wiekowych U14 ,U16 ,U 16+.
Wyniki zawodów rzutowych:
Kat U16: Maciej Goncarz - 9, Bartek Smagacz - 10, Marcin Banaś - 12,
Kat U16+: Patryk Chrabański - 2 Kamil Biały - 4,
Dawid Sieradzki -5, Jakub Kubicki - 7. -

W dniu 25 maja 2019 r. po raz jedenasty rozegrano Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w wędkarstwie spławikowym o Puchar Wójta Gminy Wilków. Zawody tradycyjnie już przeprowadzono na stawie w Dębniku. W zawodach wzięło udział 24 zawodników szkół działających na terenie Gminy Wilków: PSP Bukowie, PSP Idzikowice, KSP Dębnik, Gimnazjum w Wilkowie. 18 maja 2019 na kanale Ulgi w Opolu już po raz kolejny Komisja ds. Młodzieży przy Zarządzie Okręgu PZW w Opolu, przy wsparciu struktur Szkolnego Związku Sportowego podjęła się zorganizowania Mistrzostw województwa opolskiego szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich w wędkarstwie spławikowym. W zawodach wystartowało blisko 154 zawodników w tym także nasza młodzież przypisana odpowiednio do swojej szkoły. W dniu 01.06.2019r. prawie 25 zawodników i zawodniczek wzięło udział w kolejnych zawodach wędkarskich z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zorganizowanych pod Grzybkiem w Namysłowie przez Koło Namysłów i NSM. W tym roku zarówno pogoda jak i zainteresowanie zawodami przez dzieci nam dopisały. W naszym kole był realizowany też projekt dla dzieci gdzie przeprowadzono pokazy i zawody wędkarskie dla dzieci. Rok 2019 okazał się pozytywny w działaniu dzieci i młodzieży. Nasi juniorzy czynnie brali udział. Kadeci i Juniorzy naszego koła w 2019 roku brali udział w następujących imprezach okręgowych dla młodzieży: - cykl zawodów halowych w wędkarstwie rzutowym, - Wojewódzkie Mistrzostwa w wędkarstwie spławikowym Szkół Podstawowych ,Gimnazjalnych i średnich W 2019 roku do naszego Koła przyjęto 108 członków uczestników, co stanowiło 15% stanu wszystkich członków koła. Na działania z młodzieżą w roku 2019 nasze koło przeznaczyło kwotę stosowną do potrzeb. Środki te w większości pochodziły z kasy naszego koła oraz z dotacji z jednostek samorządu terytorialnego. Podsumowując rok 2019 należy uznać, że był on udany.

Pozdrawiamy, Zarząd koła PZW NAMYSŁÓW

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin