Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Marszałkowski Klub Sportowy – zawody spinningowe – komunikat

Aktualności | 2020-09-18 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Okręgowa Komisja ds. Młodzieży ZO PZW w Opolu informuje, że w sobotę, 19 września 2020 roku na kanale Ulgi w Opolu rozegrane zostaną zawody w dyscyplinie spinningowej dla dzieci i młodzieży. Rywalizacja odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych – U12, U14 i U16.

 

Zbiórka uczestników o godz. 8:30 na parkingu przy ulicy Wrocławskiej koło cmentarza. 

 

Zawody rozegrane zostaną w ramach realizacji zadania publicznego „Marszałkowski Klub Sportowy” pt. „Propagowanie wędkarstwa wśród dzieci i młodzieży, poprzez organizację zawodów w dyscyplinie rzutowej i spinningowej”. Zgłoszenia do zawodów przyjmowane będą do dnia 16 września 2020 roku pod adresem e-mail:

sport@pzw.opole.pl

Przy zgłoszeniu należy podać datę urodzenia zawodniczki lub zawodnika.

 

Każdy zawodnik w trakcie trwania zawodów musi być pod opieką opiekuna, który także zostaje zgłoszony (na jednego zawodnika przypada jeden opiekun). Wszystkich zawodników obowiązuje posiadanie kapoka.

 

Ze względu na panującą sytuację zagrożenia epidemiologicznego, podczas imprezy  obowiązywać będą wewnętrzne procedury bezpieczeństwa w trakcie rozgrywania zawodów wędkarskich, organizowanych przez jednostki terenowe PZW w czasie pandemii koronawirusa COVID-19.

 

Prosimy o przybycie na zawody z wypełnionym oświadczeniem – zarówno od zawodników, jak i opiekunów (dokument dostępny w załączniku).

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin