Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

KARP Z ODRY

Aktualności | 2009-10-08 | Publikujący: Koło PZW Brzeg nr 1

TEGO WSPANIAŁEGO KARPIA ZŁOWIŁ NASZ KOLEGA KRZYSZTOF WRĘCZYCKI NA ODRZE W BRZEGU W NOCY 04 PAŻDZIERNIKA 2009 .     KARP WAŻYŁ 20 KG . GRATULACJE ZA WYNIK I DOBÓR ODPOWIEDNIEGO DO TEJ RYBKI SPRZĘTU. ZDJĘCIE MOŻECIE OGLĄDAĆ RÓWNIEŻ W NASZEJ GALERI " WSPANIAŁE OKAZY NASZYCH WĘDKARZY" ,  KTÓRA CZEKA NA WASZE TROFEA .ZDJĘCIA Z OPISEM MOŻNA PRZESYŁAĆ MAILEM NA ADRES fkkita9@wp.pl  LUB MMS-EM NA NR 501 22 00 00 .

 

AREK W.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (19)

 • heniek55 Data dodania: 8 lat temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • heniek55 Data dodania: 8 lat temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • heniek55 Data dodania: 8 lat temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • marek12455 Data dodania: 11 lat temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • Kita Jarek Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

  zonder

  piękny okaz -kolacja wigilijna zapewniona na 20 lat .....szkoda takiej ryby

 • guges80 Data dodania: 11 lat temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • martinez_uk Data dodania: 11 lat temu Oceń: 2 + / -

  Tragedia, jak mozna zabrac taka piekna bestie do domu!!! Czlowieku kasuj te zdjecie bo robisz z siebie posmiewisko!!! DO PZW: bierzcie sie do roboty!!! wprowadzac limity!!! chronmy nasze ryby przed takimi jak ten gostek ze zdjecia!!!! TRAGEDIA!!!

 • OswalD Data dodania: 11 lat temu Oceń: 0 + / -

  oswald

  Niechaj Ci łowco ością w gardle stanie ten kawał rybiego mięsiwa !
  Pewnie tak zażarł głęboko, że już reanimacji nie było sensu przeprowadzać :) albo po prostu aparatu zapomniałeś - tak jak łowca suma z Rybnika. Kochane PZW gratuluję pomysłu na krzewienie idei mięsiarstwa !

 • Szałański Marcin Data dodania: 11 lat temu Oceń: 0 + / -

  Piotrze nie trzeba szukać daleko wystarczy "nasz" kanał w zwanowicach i coroczny mord okoni, sandaczy i sumów zimą nie mówiąc o regulaminowym wyławianiu niedobitków okoni byle tylko miarka przekroczyła magiczne 18 centów,może niektórych ponoszą emocje ale wielu poluje na taki okaz wiele lat wkładając w to swój czas i niemałe pieniądze a tu "ktoś" wyławia okaz życia niejednego wędkarza i poprostu go zabija....bezmyślnie, dla mnie głupota i jak widać dla wielu również, ja nie mam sobie nić do zarzucenia jeśli chodzi o opakowania po robakach czy zanętach...one waża o wiele mniej niż pełne i zawsze lądują w śmietniku koło bloku w którym mieszkam....

 • JEŻYK PIOTR Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

  piotrekjezyk

  Hej kolego "SOBAK" nie tak ostro.
  Również nie popieram tego że nie ma wymiaru ochronnego taki piękny okaz ale takich przykładów jest dużo,dużo więcej.Może łowiłeś kiedyś na "LIPKACH" tam koledzy z dolnośłaskiego łowią okonie po 15 cm.to jest dopiero wstyd-a co powiesz na temat czystosći wód po wędkarzach i takich przykładów jest dużo .Niech każdy z nas sie zastanowi zanim zabierze taka rybę do domu ale i także zastanówcie sie zanim "wywalicie"pustą butelkę lub opakowanie po papierosach w krzaki

 • iktorn Data dodania: 11 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • bzikarp Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

  Do Prezesa PZW Okręg Opole.
  Panie Marianie jak to się ma do promowania karpiowania na Opolszczyźnie .
  Wstyd i hańba.

 • sobak Data dodania: 11 lat temu Oceń: 0 + / -

  jebana ku...wa, takich jak ty powinno sie od razu topić beż żadnych konsekwencji...z takimi typami jesteśmy skazani na bezrybie w tym kraju...wstyd, że PZW szczyci się takim postepowaniem, no ale mieso się liczy... większość członków PZW wygląda jak ten bezmózg na zdjęciu...oby ci się kość wbiła w płuco zasrany MIĘSIARZU!!!!!!!!!!!! wstyd:(

 • novara Data dodania: 11 lat temu Oceń: 0 + / -

  Kolejny przykład nieprzemyślanych decyzji włodarzy okręgu opolskiego PZW. Panowie najwyższa pora aby ten wymiar /70cm/ obowiązywał na wszystkich wodach.

 • novara Data dodania: 11 lat temu Oceń: 2 + / -

  Kolejny przykład nieprzemyślanych decyzji włodarzy okręgu opolskiego PZW. Panowie najwyższa pora aby ten wymiar /70cm/ obowiązywał na wszystkich wodach.

 • darek63 Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

  darek63

  Górny wymiar ochronny dla karpia w okręgu opolskim to 70cm.Nie dotyczy rzek.Następny wybryk naszych myślicieli.Tak samo było z leszczem dopóty go nie wytłukli.

 • Drab Dariusz Data dodania: 11 lat temu Oceń: 8 + / -

  wieruszow

  Pogratulować! Zniesmacza bardzo fakt uśmiercenia tak wspaniałego okazu. Koledzy łowiąc duże ryby nie myślmy o mięsie, lecz fakcie zwabienia ryby na łowisko, trafności dobrania czy podania przynęty, itp.
  Przecież hol ryby daje nam największą satysfakcję w tym hobby. A pochwalić się można kolegom zdjęciem, które zapewniam , że będzie lepiej "smakowało" niż ta ryba z patelni. Duże osobniki, to dzieła przypadku, którym przez wiele lat udawało się unikać setki pułapek. To silne, cwane i wartościowe ryby. Zabić taką to tak jakby nieodwracalnie zniszczyć dzieło sztuki. A zrobić to dla samego mięsa? Głupota!!!

 • kalfus3 Data dodania: 11 lat temu Oceń: 4 + / -

  Czym ty się chwalisz mięsiarzu.Tym że zabiłeś taką piękną sztukę, na pohybel z tobą i całą resztą tobie podobnych.Pokaż tylko się jeszcze raz nad wodą ty g...u. Ręce opadają jak takie coś się ogląda.

 • Szałański Marcin Data dodania: 11 lat temu Oceń: -3 + / -

  Rozwiń

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin