Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zakończenie Sezonu 2010 - Kanał Kędzierzyński w Azotach - WYNIKI !

K-KKWS "Trójkąt" Kędzierzyn - Koźle.

Dnia 24.10.2010. tj. w niedzielę, skoro świt, zebrali się uczestnicy zawodów nad urokliwym Kanałem Kędzierzyńskim w Azotach. I tu zaraz mały zgrzyt, otóż łowisko to w ostatnim czasie stało się bardzo popularne, szczególnie zaś upodobali sobie to miejsce amatorzy rybiego mięsa z sąsiadującego okręgu wchodzącego w skład województwa śląskiego i nic to, że są wywieszone ogłoszenia, te się po prostu zrywa i....sprawa załatwiona. Na łowisku tym obowiązuje rezerwacja która nie ma znaczenia wobec takich postaw jakie pokazali w niedzielę wędkarze, którzy wbrew rezerwacji, wcześniej zajęli miesca (w sobotę po południu) i nijak nie chcieli postąpić tak, jak wędkarzom przystoi, a przecie nie będziemy się bić. Po cóż więc rezerwacja? - a może strażnicy po zapoznaniu się z terminarzem (rezerwacją) zaglądnęli by tak czasem w tych terminach, skoro świt i.....problem zniknie !

Ale dość smutków, zgodnie z komunikatem, wszystko się nam spełniało, a więc była wspaniała wędkarska pogoda i od samego rana wspaniała atmosfera, której nie zmącili nawet mięsiarze, po prostu przenieśliśmy zawody trochę niżej co okazało się być strzałem w przysłowiową "dziesiątkę", o czym świadczą wyniki !!!

Do rywalizacji stanęło 15 seniorów i 3 kadetów, którzy niejako utworzyli stawkę trzyosobową w ostatniej chwili i....nie było dla nich nagród. Jednak jak się okazuje, są pośród nas nie tylko zawodnicy, ale i WIELCY PRZYJACIELE wędkarskiego sportu, tacy jak Marcin Osmański ( CW " U Artura " ), który obdarował trójkę kadetów wspaniałymi atraktorami które przydadzą się na następnych zawodach.

Jak przebiegały zawody ? - trudno coś dokładnie na ten temat powiedzieć bo......wszyscy cały czas łowili ryby, z tym, że niektórzy więcej i większe, ale ważne jest to, że nikt się w czasie 3 godzin łowienia nie nudził.

Pośród Kadetów zwyciężył Kamil Macha z Górażdży przed Wiktorią Żok z Kluczborka i Darkiem Kołodziejem z Opola.

W kategorii seniorów zwyciężył Artur Czernisz ze Strzelec Opolskich przed Frankiem Czekańskim z Trójkąta i Krzysiem Szymańcem z Team Samol. Największą rybę złowił Franek Czekański - płoć za 880 pkt.

 

Wyniki:

Kadeci

1. Kamil Macha                -  1420 pkt.

2. Wiktoria Żok               -  1300 pkt.

3. Dariusz Kołodziej        -   760 pkt.

 

Seniorzy

 1. Artur Czernisz ( Strzelce Opolskie )    -  8520 pkt.

 2. Franciszek Czekański ( Trójkąt )        -  6640 pkt.

 3. Krzysztof Szymaniec ( Team Samol ) -  6340 pkt.

 4. Hennadij Bałycziw ( St. Opolskie )     -  5940 pkt.

 5. Józef Macha ( Chorula - Górażdże )  -  5680 pkt.

 6. Marcin Osmański ( Trójkąt )              -  5480 pkt.

 7. Kamil Czekański ( Trójkąt )               -  5000 pkt.

 8. Waldemar Żok ( Team Samol )         -  3840 pkt.

 9. Andrzej Kołodziej ( Ch - Górażdże ) -  3680 pkt.

10.Antoni Galla ( Chorula - Górażdże ) -  3540 pkt.

11.Arkadiusz Stachurski ( Kluczbork )  -  3500 pkt.

12.Przemysław Kwapisz ( Ch-Góraż.)  -  2760 pkt.

13.Krzysztof Kusz ( Racibórz )             -  1960 pkt.

14.Grzegorz Kołtało ( Trójkąt )            -  1940 pkt

15.Tadeusz Tokarczyk ( Trójkąt )        -  1420 pkt.

 

Zdjęcia zamieszczę wieczorem.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (6)

 • F Mariusz Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  Trzeba było zrobić zdjęcia tych "wędkarzy" i wstawić na forum. Może ktoś rozpoznałby kolegę i wiedział z kim ma do czynienia. Podobna sytuacja była jak moje koło miało zawody. Masakra co się dzieje , może by było jednak dobrze aby dogadać się z PSR i niech rano przejadą i posprzątają tych "wędkarzy"
  Mam tylko nadzieję że to nie byli koledzy z mojego okręgu.
  Wstyd !!!

 • silesius Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  silesius

  i tak właśnie płacimy za to że Kedzierzyn łowi nie na swojej wodzie :( . Gratulacje za wyniki...chociaż sądząc po tym co się stało po zawodach spinningowych, to pewnie szarańcza rzuci się tam po miesko :(

 • darek63 Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  darek63

  Jak na kanał to znakomite wyniki gratulacje.

 • darek63 Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  darek63

  J co w tym przypadku może zrobić SSR?Nie mają żadnego prawa żeby danego osobnika usunąć z łowiska.Więc spiszą go wyślą zawiadomienie do koła w którym uiścił opłaty.A tam zrobią co zrobią.Tyle na temat panie kolego.

 • Lipak Ireneusz Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  "...a może stracha na hanysa postawisz i będzie ci pilnował łowiska skoro świt." Pewnie to dobry sposób.....ja na to jakoś nie wpadłem, ale po cóż rezerwacja? kto ma pilnować przestrzegania regulaminów jak nie strażnicy wędkarscy?...przecie oni nie są kontrolerami kart wędkarskich tylko są od pilnowania PRZESTRZEGANIA PRZEPISÓW nad wodą !!!!!!

  Joachim Parusel.

 • darek63 Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  darek63

  "Po cóż więc rezerwacja? - a może strażnicy po zapoznaniu się z terminarzem (rezerwacją) zaglądnęli by tak czasem w tych terminach, skoro świt i.....problem zniknie !" Taa... a może stracha na hanysa postawisz i będzie ci pilnował łowiska skoro świt.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin