Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Dokończenie jesiennego zarybienia w Niemysłowicach.

Aktualności | 2010-10-30 | Publikujący: Koło PZW Prudnik

W dniu 30.10.2010r dokonano zarybienia stawu w Niemysłowicach szczupakiem sporadycznie trafił się sandacz  w ilości 60 kg. Pochodzenie szczupaka to Gospodarstwo Rybackie Marcina  Urbana  z Wyszkowa Śl. obok Niwnicy, w którym za pośrednictwem ZO Opole  odebraliśmy w/w ryby. Zarybienia dokonała komisja zarybieniowa z koła kol. R. Jaciów , kol.Z. Bilons oraz kol. W.Szejdewik. Szczupak posiadał aktualne świadectwo  lekarskie wystawione przez lekarza weterynarii    dr Sadowską i w dobrej kondycji trafił do stawu. Było to ostatnie zarybienie w tym roku stawu w Niemysłowicach.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

  • kalfus3 Data dodania: 9 lat temu Oceń: 3 + / -

    O jakich stratach prawisz kolego marek_sz. Chyba o tych które sam robisz traktując w łeb każdą złowioną rybę przez siebie.Widać Szczupak z zarybienia ci bardzo smakuje.Galeria ktorą przedstawiłeś dobitnie wskazuje że masz trochę nie tak pod sufitem.Bez komentarza proszę bez mózgu jeden.

  • kalfus3 Data dodania: 9 lat temu Oceń: -1 + / -

    Rozwiń
  • marek_sz Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

    Kolejny przykład na to w jaki sposób nie powinno się zarybiać zbiornika drapieżnikiem. Panowie nie lepiej by było wpuszcać pojedyńczych ryb co kilkadziesiąt metrów wzdłuż całej lini brzegowej. Zminimalizowało by to straty. Warto o tym pomyśleć na przyszłość. Pozdrawiam.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin